Oldal: 59 / 65 ElsőElső ... 9495758596061 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 581 - 590 (643) összesen
  1. #581
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    Idézet szigma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ongame nagyon rossz ha sok asztalon akarsz játszani.
    Mint írtam nekem csokin mennek rendesen az asztalok, ezzel szemben ongame 10 asztal legalább napi egyszer kilép, 12 asztal napi 3-4 szer kilép, 4GB ram mellett.
    Sokkal szívesebben játszanék ongamen, de egyszerűen nem tudok rendesen a rossz szoftver miatt.
    ongamén nem játszanék sok asztalon, azt csak caken szoktam főleg, de én se nagyon hiszek benne hogy ha ipoker vmiért kifagy akkor pont ongame ne tenne ugyanígy

  2. #582
    Őstag Lev729 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 06.
    Hozzászólások
    1.217

    Alapbeállítás

    Idézet hosocske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ongamén nem játszanék sok asztalon, azt csak caken szoktam főleg, de én se nagyon hiszek benne hogy ha ipoker vmiért kifagy akkor pont ongame ne tenne ugyanígy
    Nálam például pont ez a helyzet.
    Néhány hónapja játszottam Ipokeren (Chili) és minden sessionben rendszeresen lefagyott, akadozott.
    Ongame-en pedig még egyszer sem fagytam ki. Általában 4-6 asztalon játszva + HM.
    "Nem lehet mindig szerencséd. Okos lehetsz minden nap."

  3. #583
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    Idézet Lev729 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam például pont ez a helyzet.
    Néhány hónapja játszottam Ipokeren (Chili) és minden sessionben rendszeresen lefagyott, akadozott.
    Ongame-en pedig még egyszer sem fagytam ki. Általában 4-6 asztalon játszva + HM.
    Na ez jó hír félig meddig, bár ma tudtam meg, hogy szar helyről regeltem régen ongamen, szoval nem tom most mi lesz, ipokert valszeg hanyagolom így és amig nem utalok át máshova addig még caken játszogatok

  4. #584
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás napi összesítő

    valszeg most majd úgy fogok irni hogy ilyen napi összesítőket, irok minden session után ez elég időölő múlatság lenne azért

    Reggel toltam egy órás sessiont doyleson, és bár eldöntöttem hogy NL50 lesz, nem volt olyan sok asztal és gondoltam megnyitok 1-2 100ast is mert a statok szerint is jobban néztek ki, a végére nyertem kb 2,5Bi-t, kb 1Bi volt az RNG és 1,5 meg néhány fogalmatlan gyerek, akiken szerencsére pozicióm volt

    2. session

    nem volt vmi nagy 5let mert elég fáradt voltam, de vmiért akadozott a netem úgyis, szoval ezt égi jelnek vettem és abbahagytam a session kb 10perc után, ez alatt sajna kb 1Bi visszament egy rosszul időzített 5bet light ainál.

    összesen: kb +1,5Bi

  5. #585
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás napi összesítő

    ma 3 sessiont sikerült letolnom, elég hosszúak is voltak szumma kijött a 6 óra játék

    1.

    session ez volt időben a leghossabb majdnem 3óra és 3000 hand ehez képest 1 nagy potom volt azt is csak az ellennek köszönhettem ( a végére be is rakom )

    2.

    Ez csak kb 1 órás volt vhogy +2Bi lett, pedig itt se nyertem vmi sok nagy potot, de még kevesebbet buktam és a sok kicsi sokra megy bla bla

    3.

    újra egy hosszú session jött kb 3K handel, a vége + 1,5Bi EV az 3,5 volt, de mivel elég sok AAvs KK féle coolert kaptam még ha nem is nyertem meg mind, nem panaszkodhatok nagyon, amiket meg buktam ott meg asszem kivétel nélkül fishnek ment át aki lemákolt, 1 handbe voltam teljesen **** ott elment ezen 30bb

    A session közepe felé bár itt csak egy 15 secre de megint befagyott a progi, meg reggel is volt egy ilyen, ez azért elég szar mert simán bukhatok igy el azért komolyabb összeget is és nem tom hogy most a netem a szar vagy a gép:S

    A végére már eléggé elfáradtam és elkeztem túl passzivan játszani, ezért inkább abbafejeztem mára a játékot

    és a hand:

    ***** Hand History for Game 2467012215000646 ***** (Cake Poker)
    $100.00 USD NL Texas Hold'em - Thursday, January 06, 07:39:23 ET 2011
    Table - Chelsea FC (6-Max) 12215 (Real Money)
    Seat 8 is the button
    Seat 4: CakeSeat4 ( $75.29 USD )
    Seat 5: Kinley 23 ( $100.00 USD )
    Seat 6: CakeSeat6 ( $46.01 USD )
    Seat 7: CakeSeat7 ( $156.40 USD )
    Seat 8: CakeSeat8 ( $49.58 USD )
    Seat 9: CakeSeat9 ( $175.08 USD )
    CakeSeat9 posts small blind [$0.50 USD].
    CakeSeat4 posts big blind [$1.00 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to Kinley 23 [ ]
    Kinley 23 raises [$3.50 USD]
    CakeSeat6 folds
    CakeSeat7 folds
    CakeSeat8 calls [$3.50 USD]
    CakeSeat9 calls [$3.00 USD]
    CakeSeat4 folds
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    CakeSeat9 checks
    Kinley 23 bets [$7.00 USD]
    CakeSeat8 folds
    CakeSeat9 calls [$7.00 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    CakeSeat9 checks
    Kinley 23 bets [$16.00 USD]
    CakeSeat9 raises [$32.00 USD]
    Kinley 23 raises [$73.50 USD]
    CakeSeat9 calls [$57.50 USD]
    CakeSeat9 shows [, ]
    Kinley 23 shows [, ]
    ** Dealing River ** [ ]
    Kinley 23 wins $201.50 USD from main pot

  6. #586
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás 01/07

    na sztem ma sikerült lenyomnom az eddigi legtöbb handet egy nap

    3 session volt mind 2:20-3:20 közötti volt mind a 3, ált 12 asztal igy kb 10K hand jött össze...


    igazából nem is nagyon emlékszem melyiken mi volt, mert annyira összemosódnak, azt tom csak hogy mindegyik relative rosszabbúl kezdődött közepes fele a csúcs a végén meg kb 1Bi visszaesés így lettek kb +1Bi +3Bi és +1Bi szóval sikeresnek mondható nap volt, viszont elég megterhelő, de vmit vmiért

  7. #587
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás 01/08

    Ma is sikerült kb 10K handet lenyomnom 4 session alatt, az első session -2,5Bi ez is volt a leghosszabb, végig egál körül voltam, sajnos az utolsó fél órába el is követtem 1-2 hibát meg buktam 1-2 coint így lett ez a vége, a másik 3 sessionbe kb 1 vagy 1,5BI körül hoztam így a vége +1Bi lett

  8. #588
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    10K/nap? alaposan belekezdtél
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  9. #589
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    megpróbálok a racen elérni egy jó helyet, és eddig nem volt semmien állat vagyis bármire lehet esély de ha vkin látom, hogy nagyon megtolja akkor visszább fogom venni vlaszeg.

    A másik kérdés meg ugye hogy medig lehet ezt bírni, nem vagyok egy titcar azért (+ értelemben )

  10. #590
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás 01/09

    A mai nap sajnos a nem túl régi időket idézte, hogy vhogy semmi se jött össze 3sessiont toltam le első kettő -3,5Bi 3. az -1,5, vagyis -8,5Bi körül lett a nap, a nagyobb handeket visszanézve az első 2 sessionbe az összes védhetetlen volt, a 3.ba sajnos már a játékom sem volt vmi fényes és ott az egyik Bi-t azt tényleg én dobtam ki az ablakon...

    Játékba ma nem sikerült hoznom a terv szerinti játékot, csak kb a 70%át, de inkább ma nem eröltetetem tovább, vannak napok amikor nem megy 1szerűen, és inkább nem eröltetem, mert mostanába annak nem lett jó vége...

    Így sajna a végére a cakes hét eredménye is leromlott "csak" +5Bi, mondjuk mostanába az is csoda számba megy, jöv hétre is aláírnám ezt játékból
    Utoljára módosítva: hosocske által: 2011. 01. 09. 19:23

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •