Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag k1cs1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 22.
    Hely
    Konstanz
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás Lehetetlen nem létezik!!

    12$ turbo 180fős sng 3.hely!!!

    7en voltunk mikor 1500/3000-es vakoknál 1440zsetonom volt onnan jöttem vissza 80Kig sajnos az utolsó handben AJ val pusholtam és egy 99tartotta persze nem segített a board de nem baj így is ****a volt

  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    gratulálok, szép volt!
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    Fanatikus tag k1cs1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 22.
    Hely
    Konstanz
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gratulálok, szép volt!
    Köszi!!!

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 27.
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    Grat!

    Nekem egyszer $2,2-es turbo 180 fős SNG-n sikerült a második vakszinten 10 zsetonra csökkent stackem elnavigálni FT bubbleig, és ott egy 2. vs 3. összecsapásban kb. 50 ezres kasszáért kiesni egy AK v QQ flipben a 10. helyen.

    Ez is jelzi, hogy egy-egy versenyen nagyrészt Fortuna kezében vagyunk.

  5. #5
    Fanatikus tag k1cs1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 22.
    Hely
    Konstanz
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Idézet pot+us eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Grat!

    Nekem egyszer $2,2-es turbo 180 fős SNG-n sikerült a második vakszinten 10 zsetonra csökkent stackem elnavigálni FT bubbleig, és ott egy 2. vs 3. összecsapásban kb. 50 ezres kasszáért kiesni egy AK v QQ flipben a 10. helyen.

    Ez is jelzi, hogy egy-egy versenyen nagyrészt Fortuna kezében vagyunk.
    Persze ez így van. De hamár nevezel és pénzt adsz ki érte megéri nem egy nagy baromságra betolni még ilyen helyzetben se. Várni kell ameddig csak lehet.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Én is leírom az én legdurvább esetemet, de szerintem úgysem hiszitek el! Egy 1dolcsis 90fősön egyetlen antéból visszakapaszkodtam, és meg is nyertem.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  7. #7
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet k1cs1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze ez így van. De hamár nevezel és pénzt adsz ki érte megéri nem egy nagy baromságra betolni még ilyen helyzetben se. Várni kell ameddig csak lehet.
    Kicsit off, de nem ismerlek esetleg valahonnan, kedves SZOMSZÉD? PM.

    A handhez grat, Szusza is visszajött ennyiről a vidis versenyében.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •