Oldal: 17 / 21 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (203) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Az onlinepóker szabályozása 2011-ben

  1. #161
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Én nagyjából ezt sakkoztam ki eddig:

    Úgy tűnik a törvényalkotók egyeztetnek a piac részvevőivel. Lehet, hogy ezúttal gondolkodnak is? Lehet, hogy rájöttek vagy sejtik, hogy egy átgondolatlan, buta szabályozással minden reg és komoly sportfogadó 3 másodpercen belül külföldre költözne vagy valamilyen úton-módon szerezne egy kinti lakcímet. Ha pedig ez lenne, akkor már nem sok mindenről egyezkedhetne a magyar állam, mert az 1 asztalos hobbipókeres (akik itthon maradtak) miatt tuti nem fizet ki senki licenszdíjat.
    Utoljára módosítva: BMWE46 által: 2011. 01. 10. 01:17

  2. #162
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 15.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennél én sem tudok többet. Ezeket az infókat is csak egy a román piacon jártas ismerősömtől tudom.

    Talán még annyit kiemelnék, - bár egy jó párszor már leírtam, de szerintem fontos, hogy mindenki tudja - hogy az online gaming cégek is be vannak vonva az új szabályozás létrehozásában. Persze nem feltétlen az Ő akaratuk érvényesül, de nem csak úgy hipp-hopp döntenek majd a fejünk felett. Ők képben vannak, és ha szükségesnek érzik, majd jelzik a póker közösségek vezetőinek ha segítségre vagy szervezett támogatásra lenne igény.
    OK, köszi szépen!

    Sajnos ennél több infót én sem találtam a román szabályozásról angol vagy magyar formában. (Mondjuk a kelet-(közép-)európai viszonyokat elnézve nem túl nehéz szerintem megtippelni a 8-nak a nagy részét, már ha komplett cégekre és a komplett online ágazatra vonatkozik az ottani szabályozás (márpedig nyilván arra, nem kizárólag a pókeres "részlegekre"), akkor a BWin és a Sportingbet hagyományosan erős ebben a térségben, régóta van román nyelven is ügyfélszolgálatuk emlékeim szerint, tehát gondolom nekik megérte a dolog, nyilván egy Starsnak és Full Tiltnek is, plusz gondolom szereplő lehet a Party Gaming is, bár azt nem tudom, hogy jelenleg ők most egy céget alkotnak-e minden tekintetben a BWinnel, vagy még külön gazdálkodik-e a két rész, vagy mi a "ménykű" van most ott, mert csak annyit látni, hogy a neten még két teljesen külön cég benyomását keltik...

  3. #163
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet Vika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OK, köszi szépen!

    Sajnos ennél több infót én sem találtam a román szabályozásról angol vagy magyar formában. (Mondjuk a kelet-(közép-)európai viszonyokat elnézve nem túl nehéz szerintem megtippelni a 8-nak a nagy részét, már ha komplett cégekre és a komplett online ágazatra vonatkozik az ottani szabályozás (márpedig nyilván arra, nem kizárólag a pókeres "részlegekre"), akkor a BWin és a Sportingbet hagyományosan erős ebben a térségben, régóta van román nyelven is ügyfélszolgálatuk emlékeim szerint, tehát gondolom nekik megérte a dolog, nyilván egy Starsnak és Full Tiltnek is, plusz gondolom szereplő lehet a Party Gaming is, bár azt nem tudom, hogy jelenleg ők most egy céget alkotnak-e minden tekintetben a BWinnel, vagy még külön gazdálkodik-e a két rész, vagy mi a "ménykű" van most ott, mert csak annyit látni, hogy a neten még két teljesen külön cég benyomását keltik...
    bwin.party digital entertainment plc, vagy röviden csak bwin.party lesz.
    Úgy tudom 2013-ra lesz közös minden.
    http://b.informed.bwin.com/InvestorR...r-Details.aspx
    Utoljára módosítva: BMWE46 által: 2011. 01. 10. 01:39

  4. #164
    Idegen harvypoker avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hely
    Butapest
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    vajon ez az évi 250k euro kifizetese csak arra lenne eleg hogy egyaltalan mukodjenek a termek nalunk, vagy esetleg mar adomentesseget is garantalna a jatekosoknak?

  5. #165
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 04.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Szerintem tök két külön téma a kettő. Ha így volna, az ellentmond az adóztatás alapelveinek.
    A munkáltatód is fizeti a profitja után az adót, mégis adóköteles a munkabéred.

  6. #166
    Idegen harvypoker avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hely
    Butapest
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    akkor barmi lesz marad a kulfoldi szamla meg a VPS
    (kivéve persze ha valami ésszerű megoldast ki tudnak dolgozni, mondjuk egybevonhato nyereség-veszteség jo kezdés lenne)

  7. #167
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 04.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    És hogy igazolod?
    Majd a termek zárt informatikai rendszereket fejlesztenek, amiket az apeh is bevizsgál?

  8. #168
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Én marhára nem értek hozzá, de egyrészt biztos vagyok benne, hogy az akadémia időben tájékoztatni fog mindenkit az esetleges változásokról fejleményekről, így minden xy forrásból előkotort részinformáció csak tévútra viszi az embereket és felesleges "pánikot" generál.
    Majd foglalkozzunk, akkor vele, ha már meglesznek a tények. Addig csak felesleges agyalás és találgatás megy. Foglalkozzunk a jelennel....
    Pókerezzen mindenki, élvezze a játékot és a felesleges idegeskedést olyan dologról, ami még be sem következett vezesse le egy kis sporttal.... kb mindenki jobban jár...
    Utoljára módosítva: castor11 által: 2011. 01. 10. 14:35
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  9. #169
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én marhára nem értek hozzá, de egyrészt biztos vagyok benne, hogy az akadémia időben tájékoztatni fog mindenkit az esetleges változásokról fejleményekről, így minden xy forrásból előkotort részinformáció csak tévútra viszi az embereket és felesleges "pánikot" generál.
    Majd foglalkozzunk, akkor vele, ha már meglesznek a tények. Addig csak felesleges agyalás és találgatás megy. Foglalkozzunk a jelennel....
    Pókerezzen mindenki élvezze a játékot és a felesleges idegeskedést olyan dologról, ami még be sem következett vezesse le egy kis sporttal.... kb mindenki jobban jár...
    ++++++++
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  10. #170
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én marhára nem értek hozzá, de egyrészt biztos vagyok benne, hogy az akadémia időben tájékoztatni fog mindenkit az esetleges változásokról fejleményekről, így minden xy forrásból előkotort részinformáció csak tévútra viszi az embereket és felesleges "pánikot" generál.
    Majd foglalkozzunk, akkor vele, ha már meglesznek a tények. Addig csak felesleges agyalás és találgatás megy. Foglalkozzunk a jelennel....
    Pókerezzen mindenki élvezze a játékot és a felesleges idegeskedést olyan dologról, ami még be sem következett vezesse le egy kis sporttal.... kb mindenki jobban jár...
    Ámen!

Oldal: 17 / 21 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •