Oldal: 40 / 41 ElsőElső ... 3038394041 UtolsóUtolsó
Eredmény: 391 - 400 (402) összesen
  1. #391
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Sajnos továbbra sem megy, a RNG-vel folytatott tisztességtelen harcunkból ismét ő került ki győztesen.
    Tegnap 4 óra ment le -0.5BI (EV +3BI), ma +0BI (EV +0BI). Ugye írtam korábban, hogy napi annyiszor 10 bicepszezést végzek az itthoni 15 kilós súllyal ahány baromságot csinálok. Előzetesen azt gondoltam ez nem lesz komoly "bünti" könnyedén teljesíthető, de a tegnapi és mai sessionok után rögtön 7 ilyet találtam és akkor még nem voltam nagyon kritikus...

    Amit látok és tipikus:
    - többutcás blöffök fishek ellen az esetek túlnyomó többségében nem jönnek be, annak ellenére hogy rá lehetne húzni, hogy értelmes gondolatot állítok mögötte, de callolgatnak a második párokkal, stb. szóval baszhatom.
    - általában túl aggresszívan játszok (pl. húzok valamire OOP és ****om kivan az ellenféllel FE nélkül behívom allinbe)
    - fish aki felbosszant herocallozom riveren (azt hiszem ezt hívják védekező aggressziónak)
    - túl sokat erőlködök OOP

    Azt hiszem valahogy tényleg össze kéne hoznom egy videót, tök jó lenne ha észrevételeznétek, szükségem lenne a segítségetekre, mert úgy tűnik valamit nem jól csinálok ill. csinálhatnám jobban is.

    Január eddig: +4.5BI (NL100)

    U.i.: Ja, mutatok egy példát ilyenek ellen akarok blöffökkel dobatni...
    Utoljára módosítva: brainfuuck által: 2011. 01. 09. 16:12
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  2. #392
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Elmebeteg sessionon vagyok túl, ahol most nekem jöttek a lapok, végül 3.5BI-vel végeztem EV felett. Többnyire egyébként arról van szó, hogy kitartottak a lapjaim. Eszeveszett őrület ment ma este a bwin asztalainál meg volt a lehetőség nagyot nyerni. Annak ellenére sikerült felmennem +10BI-ig, hogy egyébként továbbra is boooorzalmasan játszom, összeszámoltam 2BI ment el egyértelműen rossz megoldásokra. 10BI-nél elkezdtem visszazuhanni és végül egy orbiátlis (egyébként már tilt harása alatt elkövetett) besült blöffel fejeztem be a sessiont, amire regulár ellenfelem is csak annyit tudott mondani, hogy "wtf"... Egyébként a végeredményt látva talán egy kicsivel még nagyobbat emelek vissza működhetett volna, de a dobatás sikeressége itt rohadt kétséges, mert sokan már csak azért is callolják hogy "wtf".
    Most pedig pihenőt tartok egészen jan. 17-ig, akkor lesz ugyanis egy nagyon fontos szigorlatom (immáron 4-edik kísérlet) és nagyon bele kell húznom a tanulásba.

    Január eddig: +10BI (+5.5BI) (NL100)
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  3. #393
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Az utóbbi 3 napban is játszogattam azért a tanulás mellett, ilyen napi 30-40 perceket, aminek eredménye +3.5BI.

    Január eddig: +13.5BI (+3.5BI) (NL100)
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  4. #394
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Tegnap és ma is játszottam, nem sokat, olyan 2-2 órát, sikerült tovább növelnem a havi profitom, bár továbbra is szarul játszok (a tegnapi JTs vakharcban deepen regulár ellen 5bet, majd 6bet all-in call típikus brainfuuck ...), elég jó szériában vagyok, a hónap elején itt sírtam hogy valami 10BI mínusz EV-diffel indultam az első napokban, ez már csak -2.5BI.
    (Még jó hogy azt mondtam, hogy 17-éig pihenek, hiába ennyire függő vagyok)

    Január eddig: +17.5BI (+4BI) (NL100)
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  5. #395
    Tag Boby Long avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 18.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Basszus nagyon jókat írsz. Én is magamra ismerek ha a hibákat sorolod.

  6. #396
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    még mindig jobb amikor játékfüggő vagy mint amikor pont a játékundor korszakod éled

    (bár lehet szomorú ha már így gondolom )

  7. #397
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hely
    FU UB!!!!!!
    Hozzászólások
    239

    Alapbeállítás

    Idézet brainfuuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, viszont neked is! Hát nekem mostanában inkább a féktelen aggressziómmal és a bet gombbal vannak problémáim



    Szerettem volna és próbálkoztam is, de a Ongame sw+PT3 önmagában is elég erőforrásgyilkos, hát még ha megy mellé a Camtasia is. Szóval elég esélytelen, iszonyatosan akad. Esetleg PT és HUD nélkül működne, de annak nem tudom van e értelme.
    Camtasian kivul van mas progi screencast-o-matic kb 9$!! egy evre,Dc-n is ezt ajanljak,ezert az arert unlimited 1 oras cuccot/sessiont tudsz felvenni.Nekem ezzel siman ment,Hm es 6asztal mellett ongamen.Amugy bwinen tolod?

  8. #398
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet hosocske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    még mindig jobb amikor játékfüggő vagy mint amikor pont a játékundor korszakod éled

    (bár lehet szomorú ha már így gondolom )
    Játékundorom hál' Istennek még sosem volt, peidg már majdnem 3 éve tolom. Nem is tudom mi kell a játékundorhoz, szerintem ez csak olyan "profi betegség" lehet, amikor már muszájból is tolnod kell a handeket, hogy mondjuk kipörögjön egy downswing, mert másképp nem lesz bevétel.


    Idézet wildchild eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Camtasian kivul van mas progi screencast-o-matic kb 9$!! egy evre,Dc-n is ezt ajanljak,ezert az arert unlimited 1 oras cuccot/sessiont tudsz felvenni.Nekem ezzel siman ment,Hm es 6asztal mellett ongamen.Amugy bwinen tolod?
    Köszi a tippet, majd kipróbálom! Jövő héten nekileselkedek egy NL100-as videónak vagy ezzel vagy a Camtasiaval.
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  9. #399
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Sajnos buktam.
    Átnéztem a handeket, össze is írtam notepadbe a 1ó45p-s session után hogy hol jött-ment a pénz, hogy megértsem mi lehetett a baj, mert nem számítottam ekkora bukóra. Beillesztem a lejegyzésemet, bár igazából rohadtul nem lényeg:

    oda:

    preflop AK vs. AA -50, JJ vs AK -100

    herocall -12 -16

    idióta blöff -16

    cooler -65 (turnre K drill vs. full) -55 (AQ vs 43 Q2566 boardon fish ellen) -62 (QQ vs. AA preflop 60/30 fish ellen 60bb)

    -EV (lemákolások, bukott cf) -12 -90


    ide:

    flop coinflip behúz (TPTK vs combodraw) +100, flop set vs OESD behúz +30

    nagy blöff flopon 3bet potban +40

    Alapvetően ha a két herocallt nem csinálom meg amikor egyértelműen verve vagyok és a fish elleni kisebb visszaemeléses blöffömet (reálisan belegondolva nem is értem h. gondoltam h azon a boardon dobhat, amikor tudtam is h. mire tegyem - sima overaggresszió a részemről) még elégedett is lehettem volna a játékommal, bár a JJ-vel az UTG 4betelő reg rangeje ellen nem mindig leszek jó, de már elegem lett belőle, hogy egyfolytában 4betelgetett rám. Amit még látok, h. nem nonsd ment el a pénz, igazából nem voltak a fenti kettő poton kívül >$20-s potok, amiket nyertem talán ez volt a baj.

    Január eddig: +13BI (-4.5BI) (NL100)
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  10. #400
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    "Amit látok és tipikus:
    - többutcás blöffök fishek ellen az esetek túlnyomó többségében nem jönnek be, annak ellenére hogy rá lehetne húzni, hogy értelmes gondolatot állítok mögötte, de callolgatnak a második párokkal, stb. szóval baszhatom.
    - általában túl aggresszívan játszok (pl. húzok valamire OOP és ****om kivan az ellenféllel FE nélkül behívom allinbe)
    - fish aki felbosszant herocallozom riveren (azt hiszem ezt hívják védekező aggressziónak)
    - túl sokat erőlködök OOP"


    Te tulajdonképpen én vagyok )
    Nagyon várom a videodat!

    GL
    Bugi

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •