Oldal: 503 / 888 ElsőElső ... 3403453493501502503504505513553603 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.021 - 5.030 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #5021
    Fáradhatatlan grinder P8k3r avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    528

    Alapbeállítás

    Idézet Boda04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Sajnos nincs időm végigolvasni az egész topicot,ezért lenne egy fisheee kérdésem.Hogy tudok visszanézni egy versenyt a HM be mint pl ahogy Szusza videóiban szerepel?Sajnos eddig nem jöttem rá vki plz help.
    ELőre is köszii.
    Hello!

    ez tényleg elég fisheee kérdés. :P
    Szóval, Tourney - Results - Data View fül - és itt pedig rákattintassz arra a tornára, amelyiket vissza akarod nézni, alul egyik handre jobb egérrel rákattintassz - a legördülő menüből válaszd ki a Replay All Hands-et, és kész is.

  2. #5022
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 11. 09.
    Hely
    szombathely
    Hozzászólások
    62

    Zavarban

    Húúú most ég a pofám rendesen,ha kicsit jobban odafigyelek magamtól is rájöttem volna:$
    Köszi többet nem offolok.

  3. #5023
    Fáradhatatlan grinder P8k3r avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    528

    Alapbeállítás

    Idézet Boda04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Húúú most ég a pofám rendesen,ha kicsit jobban odafigyelek magamtól is rájöttem volna:$
    Köszi többet nem offolok.
    No problem, szívesen.

  4. #5024
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 01. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    4

    Mosoly Help Pls!!

    Sziasztok Akadémiások!!

    Szeretnék segítséget kérni Holdem Manager beállításban. (Nem lennék hálátlan) Fel van telepítve csak nehézkesek a beállítások. Előre is köszönöm!

    adasmith@citromail.hu

    Skype: kovacsa.gabor

    Előre is nagyon köszönöm!

  5. #5025
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 17.
    Hely
    Szajol
    Hozzászólások
    59

    Boldogtalan lajos25@hotmail.com

    Sziasztok!
    Megvásároltam holdem managert,feltelpítettem,interpokernél kiprobáltam,az import müködött,viszont a hud nem.De igazábol nemis ez a lényeg,mivel olvastam hogy interpokeren vszinü nemmegy.
    Ma viszont felraktam a pokerstarst,de az import se indul el.Átállítottam klienst angolra,beállítottam hogy mentse el a handhistoryt,de hiába,nemtörténik semmi.
    Mikor starson megnézem hogy hova menti,ezt adja ki: C:\Users\Lujo\AppData\Local\PokerStars\HandHistory \

    De ha auto detectet nyomok meg is taálja ezt a könyvtárat,meg az interpokerét is,itt kell esetleg vmit csinálnom?
    Ha rányomok hogy auto import,feldobja table managert,söt ha bevok lépve asztalhoz azt is kiirja,de importálást nemcsinál.

    Vki segítsen lécci!

  6. #5026
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet laja80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Megvásároltam holdem managert,feltelpítettem,interpokernél kiprobáltam,az import müködött,viszont a hud nem.De igazábol nemis ez a lényeg,mivel olvastam hogy interpokeren vszinü nemmegy.
    Ma viszont felraktam a pokerstarst,de az import se indul el.Átállítottam klienst angolra,beállítottam hogy mentse el a handhistoryt,de hiába,nemtörténik semmi.
    Mikor starson megnézem hogy hova menti,ezt adja ki: C:\Users\Lujo\AppData\Local\PokerStars\HandHistory \

    De ha auto detectet nyomok meg is taálja ezt a könyvtárat,meg az interpokerét is,itt kell esetleg vmit csinálnom?
    Ha rányomok hogy auto import,feldobja table managert,söt ha bevok lépve asztalhoz azt is kiirja,de importálást nemcsinál.

    Vki segítsen lécci!
    hát engem ugyezzel az szivatott meg h írávsédett volt a mappa és rejtett is kivettem ezeket és ment a stars is

  7. #5027
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hely
    Rotterdam
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Mezo_gsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Előre is bocs, látom, hogy van direkt eladó szoftver topic is, de január 21-ig van csak időm:

    Megcsináltam a WH-s promóciót, viszont eladnám a progit, amit szereztem.
    Ha jól vettem ki a szövegből, választhatom mind a HM-t, mind a PT3-t, Poker Office-t, stb. (Írtam már az akadémiának is, hogy biztos legyek benne.)

    Szóval, ha valaki tervezte mostanában a vásárlást és szeretne olcsóbban hozzájutni valamelyikhez, ne fogja vissza magát és írjon!

    Mező
    Én érdwklődő lennék HM-re. Hová lehetne privátmailezni? Nekem itt olyanom nincs...

  8. #5028
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Nekem olyan gondom lenne,hogy kb 300 hand lejátszása után lefagy a HM. Sőt ezt most vettem észre,hogy ha elindítom a programot és bekapcsolom az importot majd lerakom tálcára kb fél óra múlva akkor is lefagy és lefagyasztja a gépet is.Ongame-n csak úgy működik ha először megnyitom az asztalokat utána indítom a HM-t viszont utána már nem tudok megnyitni új asztalt,mert csak üres asztalok vannak.Erre vmi ötlet?

  9. #5029
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 07. 23.
    Hely
    Monte Carlo
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás :

    Hello!

    Tudom hogy eléggé fish kérdés de légyszíves válaszoljatok rá!
    Hogy lehet azt beállítani hogy mutassa a játékosokról akik ellen már játszottam az adataikat? Engem ha új asztalra rak vagy ha új versenyt kezdek mindig nullázza! Előre is köszönöm!

  10. #5030
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 08. 20.
    Hely
    Balatonfüred
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás Hud

    Sziasztok!
    Most vettem meg a HM-et, és előre is bocs a kérdésért, gondolom már 1000-szer felmerült. Cash-ben megjelenik a HUD, de versenyben egyáltalán nem?!
    Boss-on játszom, ha valaki tudja mi lehet a problémám kérem segítsen!
    Köszi mindenkinek!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •