Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (49) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Tippek MTT bankroll managementhez és játékválasztáshoz

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Tippek MTT bankroll managementhez és játékválasztáshoz


  2. #2
    Idegen tice11 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Nagyon jó bejegyzés, gratula hozzá

  3. #3
    Team Hero Coach
    Csatlakozott
    2008. 03. 25.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Volt par igazsag a cikkben, de a field meretet is bele kellett volna venni a szamitasokba, mert igy sok ertelme nincs.
    Az abi hoz meg nem egyenesen aranylik a br, egyertelmuen ahol kisebb roit lehet csinalni ott a swingek is nagyobbak lesznek. $20k bol azokon a versenyeken + vasarnapi mayorokon jatszani sztem orultseg.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet breeth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt par igazsag a cikkben, de a field meretet is bele kellett volna venni a szamitasokba, mert igy sok ertelme nincs.
    Az abi hoz meg nem egyenesen aranylik a br, egyertelmuen ahol kisebb roit lehet csinalni ott a swingek is nagyobbak lesznek. $20k bol azokon a versenyeken + vasarnapi mayorokon jatszani sztem orultseg.
    A cikk szerzõje azt írta, hogy csak hébe-hóba becsúsztatthatunk egyet. Nekem kb megfelel, én kb a leírtak szerint toltam eddig is...

    De szívesen látnák tőled is egy cikket ezügyben

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 01. 02.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás Itm?

    Szia!


    Mostanában kezdtem el foglalkozni a pókerrel ezért nagy örömmel olvasom az ilyen jellegű cikkeket és próbálom megszívlelni a leírtakat. Van azonban egy dolog amire nagyon kíváncsi volnék de még nem találtam róla semmit. A kérdésem az lenne hogy egy átlagos(jónak nevezhető) pókeres esetén mondjuk 100 MTT-re vonatkoztatva mennyi ITM számít jónak?

    Köszi!

  6. #6
    Team Hero Coach
    Csatlakozott
    2008. 03. 25.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cikk szerzője azt írta, hogy csak hébe-hóba becsúsztatthatunk egyet. Nekem kb megfelel, én kb a leírtak szerint toltam eddig is...

    De szívesen látnák tőled is egy cikket ezügyben
    A vasarnapok nelkul is eleg neccesnek erzem a $20k-t
    Mar mondtam Neked h cikk irasban nem vagyok jo

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder wamcsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 14.
    Hely
    Itt-ott-amott
    Hozzászólások
    762

    Alapbeállítás

    "Helyezd el magad egy 10-es skálán, ahol az 1 jelentése a bukástól való halálos félelem, a 10-es pedig Isildur1."

    Jó kis cikk!

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet pitie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!


    Mostanában kezdtem el foglalkozni a pókerrel ezért nagy örömmel olvasom az ilyen jellegű cikkeket és próbálom megszívlelni a leírtakat. Van azonban egy dolog amire nagyon kíváncsi volnék de még nem találtam róla semmit. A kérdésem az lenne hogy egy átlagos(jónak nevezhető) pókeres esetén mondjuk 100 MTT-re vonatkoztatva mennyi ITM számít jónak?

    Köszi!
    Igazából ez nem túl lényeges mutató, játékstílustól függ. Ez a legkevésbé fontos kritérium. Általában egy jó játékosnak 12-18% között van. De simán lehet valaki óriási nyerő 13%-os ITM-el, míg kicsit vesztő 18%-os mutatóval.

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet breeth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt par igazsag a cikkben, de a field meretet is bele kellett volna venni a szamitasokba, mert igy sok ertelme nincs.
    Az abi hoz meg nem egyenesen aranylik a br, egyertelmuen ahol kisebb roit lehet csinalni ott a swingek is nagyobbak lesznek. $20k bol azokon a versenyeken + vasarnapi mayorokon jatszani sztem orultseg.
    hogy érted, h. őrültség mi az optimális ? mit kéne ezzel a Br-lal játszani ?

  10. #10
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás

    sztéker kell nem bankroll oszt cső.
    dfecco23 likes this.
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •