Oldal: 508 / 888 ElsőElső ... 8408458498506507508509510518558608 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.071 - 5.080 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #5071
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Hello!

    Az lenne a bajom h FTP-n multientry versenyeknél nem megy a HUDom, egyébként mindenütt megy faxán.

    Mi lehet a gond?

    Pls help.

  2. #5072
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet lanciafan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Az lenne a bajom h FTP-n multientry versenyeknél nem megy a HUDom, egyébként mindenütt megy faxán.

    Mi lehet a gond?

    Pls help.
    az h ME-is a verseny.én statokat kapok de csak részlegeset.sok mindent nem ír ki és akivel több asztalon is találkozok egy tornán ott pláne no adat

  3. #5073
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 17.
    Hely
    Szajol
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás betfair

    Sziasztok!
    Legfrisseb Hm-el betfair nemjeleníti meg a hud-ot?
    Auto importnál bedobja table managert,de semmi nemtörténik utánna.
    Mi a megoldás?

    köszi

  4. #5074
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 05.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    105

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Azon gondolkodtam a minap, hogy mi lehet az az ideális időszak, aminek a hh-it érdemes a hud-ban megjeleníteni. Feltételezve, hogy ellenfelünk is fejlődik, ahogy telik az idő, a túl régi hh-k már félrevezetőek lehetnek.

    Kinél mi van beállítva? Melyik a jobb: a nagyobb minta, vagy a kisebb, de frissebb minta?

  5. #5075
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás Hud probléma

    Üdv.

    Ugyan eddig még csak a trial verziót használom, de lenne egy olyan gondom, hogy a HUD csak készpénzes asztalokon működik. Egy asztalos SNG esetében legyen az akár 6 max, akár 9 max sehogy se tudom életre bírni.

    Probáltam Starson is és Full tilten is, egyiken se müködik.

    Nem tudja valaki mi lehet a probléma?

    Köszi.

  6. #5076
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    Sziasztok kezdo hm es vagyok ma toltottem le az egessz napom rament meg sem megy Ongame n jatszom es ha megjelennek a statok akkor teljesen ossze vissza mondjuk az ot jatekosbol 2 3 nak egyaltalan nem latszik az enyem a bal felso sarokban van a melletem ulo jatekose egy masik jatekoson
    Nem tudja valaki h kell beallitani? javitok azt hiszem sikert koszonom nektek .habar nalam minden lehetseges valahol elszurom
    Utoljára módosítva: dzoli által: 2011. 01. 25. 23:07

  7. #5077
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet dzoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok kezdo hm es vagyok ma toltottem le az egessz napom rament meg sem megy Ongame n jatszom es ha megjelennek a statok akkor teljesen ossze vissza mondjuk az ot jatekosbol 2 3 nak egyaltalan nem latszik az enyem a bal felso sarokban van a melletem ulo jatekose egy masik jatekoson
    Nem tudja valaki h kell beallitani?
    Nekem is ugyanez a problémám volt, pár hsz-el feljebb leírták a megoldást, olvass vissza

  8. #5078
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet dzoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok kezdo hm es vagyok ma toltottem le az egessz napom rament meg sem megy Ongame n jatszom es ha megjelennek a statok akkor teljesen ossze vissza mondjuk az ot jatekosbol 2 3 nak egyaltalan nem latszik az enyem a bal felso sarokban van a melletem ulo jatekose egy masik jatekoson
    Nem tudja valaki h kell beallitani?
    5071-es hozzászólás idézete.

  9. #5079
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 05.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Üdv all!

    A postgreSQL-el van egy kis bajom, újra raktam a Holdem Managert, meg az SQl-t is, de egyszerűen nem bírom feltelepíteni. Jelszót kér az adatbázishoz, de semmit nem fogad el, kiírja, hogy nem jó... 5let?

  10. #5080
    Fanatikus tag VWRoli avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 17.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet eL_Finito eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv all!

    A postgreSQL-el van egy kis bajom, újra raktam a Holdem Managert, meg az SQl-t is, de egyszerűen nem bírom feltelepíteni. Jelszót kér az adatbázishoz, de semmit nem fogad el, kiírja, hogy nem jó... 5let?
    user: postgres
    pass: postgrespass vagy pgpass
    "A férfiak szembesülnek a valósággal, a nők nem, ezért kell a férfiaknak inni."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •