Oldal: 509 / 888 ElsőElső ... 9409459499507508509510511519559609 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.081 - 5.090 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #5081
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    5071-es hozzászólás idézete.
    koszonom a valaszokat csak egy gondom van egyszer megjelent a table manager es azota se es magamtol nem talalom

  2. #5082
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet dzoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    koszonom a valaszokat csak egy gondom van egyszer megjelent a table manager es azota se es magamtol nem talalom
    Keresd lenn a tálcán a jobb oldalon.Rejtett ikonok megjelenítése.

  3. #5083
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 05.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet VWRoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    user: postgres
    pass: postgrespass vagy pgpass
    Egyiket se fogadja el...

    Itt egy kép: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

  4. #5084
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Idézet eL_Finito eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyiket se fogadja el...

    Itt egy kép: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    dbpass?

  5. #5085
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet eL_Finito eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyiket se fogadja el...

    Itt egy kép: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    Szerintem ne kísérletezz,nekem is elment egy napom vele míg ezzel meg nem próbáltam.15 perc alatt megvolt.Köszönet érte Stig-nek

    amit fentebb irtam, az most is bevállt, de részletesebben is leirom akkor.
    tehát,

    1) le kell szedni a külön PG installert (verzió mindegy)
    2) alapból a C program files ... helyre telepiti, de mi nem ide fogjuk. tegyük fel, hogy van egy D: meghajtód (ha nicns akkor tetszőleges neked szimpatikus helyre mehet), a D:\postgres mappába fogjuk telepiteni.
    2a) hozd létre a d:\postgres könyvtárat, majd a D:\postgres\9.0 és d:\postgres\data könyvtárakat is. (a 9.0 át célszerü az aktuálisan telepitendő verzióra átirni, lehet pl 8.4 is)
    3) a d:\postgres mappára a postgres usernek "full controll" / "teljes hozzáférés" jogosultságot kell adni: jobb klikk a mappára, tulajdonságok, biztonság. "edit" gomb, "add" gomb, "advanced" gomb (bal alul), "find now" gomb. a lenti listából kiválasztani a "postgres" usert, "OK", mégegyzser "OK". alul a full control melletti checkboxba pipát tenni. "OK" gomb, ameddig kell. ha kérdezi, az összes almappára is állitsa be a jogokat.
    szükség esetén az irásvédettséget levenni a mappákról. és hogy biztosra menjünk, az almappákra is ellenőrizni, hogy megadta-e a "full control" jogokat.
    4) telepitő elindit, telepitési mappának a "D:\postgres\9.0" kiválasztani. adat mappának a "d:\postgres\data" mappát kiválasztani (a d:\postgres\9.0\data nem jó)
    5) innentől kezdve a megszokott módon mehet tovább az install, elvileg jónak kell lennie.

    ha még nincs fent a HM akkor feltenni a HMet, de nem szabad hagyni, hogy ő is feltegye az adatbázist újból, tehát ki kell venni a pipát amikor kérdezi. ezek után még meg kell majd adni neki a jelszót, és lehet lekreálni az új adatbázist...

  6. #5086
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet eL_Finito eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv all!

    A postgreSQL-el van egy kis bajom, újra raktam a Holdem Managert, meg az SQl-t is, de egyszerűen nem bírom feltelepíteni. Jelszót kér az adatbázishoz, de semmit nem fogad el, kiírja, hogy nem jó... 5let?
    C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Config\HoldemManager.config ezt megnyitod. Van eg olyan sor vhol az elején, h name="ConnectionString" stb, UID=postgres PWD=dbpass. Uid a felhasználónév, pwd a jelszó. Elvileg.

  7. #5087
    Újonc Jenobence avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás rengeteg befejezetlen turney

    Sziasztok!

    Feltettem -rossz helyen- az Everest fórumban a kérdést, de ez igazából -szvsz- a HM hibája:
    Everest Double Up 6max SnG, a tourney-k jelentős részét befejezetlennek minősíti. Csak a nyert meccsekkel csinál ilyet, nincs helyezés, sem nyeremény.
    Amit sikerült elérnem, hogy az alepértelmezett Buy-in és rake átállításával sikerült... orvosolnom egy jelentős deficitet, de ezt gőzöm sincs, miért csinálja, kábé random ötből két nyertes SnG-vel.
    Eljutottam már odáig, hogy manuálisan kijavítom: visszaézem az utolsó handet, beírom, hogy hányadik helyen végeztem, és mennyi a nyeremény.
    Minden szép zöld, ennek ellenére refresh után sem veszi a "completed" versenyek közé, és a mérleg is hatalmas mínuszt mutat.
    Így kábé minden adat hamis, amit közöl velem, egyedül a HUD az, aminek hasznát veszem.

    Ha valaki találkozott már a problémával, esetleg tud rá megoldást, kérem jelezze.

    Előre is köszönöm.


    Még egy információt csatolnék: 94db incomplete SnG van eddig, ezeknél egytől egyig importálta az összes handet.
    Utoljára módosítva: Jenobence által: 2011. 01. 26. 16:35
    "-Mi ez, hagymásbab?
    -Neem, krumplishal."

  8. #5088
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 05.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Köszi mindenkinek, aki segített, Én úgy oldottam meg, hogy fogtam a HM installerjét és csak azt piáltam ki, hogy a PostgreSQL-t rakja fel, így már gond nélkül felment és működik rendesen...

    Még egy kérdés a HM csak ezzel az SQL rendszerrel kompatibilis vagy lehet használni más félét is?(online sql szerver, ha újra rakom a gépet, akkor is el tudjam érni és nem veszik el semmi)

  9. #5089
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Tesztelésképpen elindítottam a table scanner funkciót és az egész windowsomba megváltozott a betűtípusom. Újraindítás is megvolt, de nem lett a régi. Hol lehet visszaállítani??
    irgum burgum a programozóknak h ilyen szar lett ez a része a hm-nek megcsinálva!

  10. #5090
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Az FTP új struktúrájú versenyein(multientry) nem mutatja a saját statjaimat az asztalnál a hud.... Van erre megoldás?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •