Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 01. 27.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1

    Mosoly Kérdés szabályokkal kapcsolatban

    Üdvözletem mindenkinek! Szabály pontosítással kapcsolatban lenne egy kérdésem...7 játékos után a river előtt ketten maradtak játékban és az egyik játékos viszonylag hosszú gondolkodási idő után a még játékban lévő játékosnak
    de csak neki megmutatta a lapját.A dealer dobott lapnak tekintette és a másik játékost nevezte meg a parti győztesének. Tudom hogy vannak házszabályok , de ebben az esetben egy általános kérdésről van szó, hogyan kinek és milyen körülmények közt szabad a lapokat megmutatni?Köszi a pontos választ !YANIKA

  2. #2
    Fanatikus tag Cshősz avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    senkinek. nem veletlen talaltak ki a showdownt
    "The money goes into my piggy bank..."

  3. #3
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Cash game vagy verseny volt? Ha verseny, akkor dobott lap, ha nem, akkor annak mutatod meg, akinek akarod, játszhatsz akár teljesen nyílt lapokkal is cg-ben.
    Ez az alapszabály, ettől minden ház úgy tér el ahogy akar, ha nem vagytok elégedettek azzal amit a dealer mond, hívjatok teremfőnököt mielőtt behúzná a lapjaitokat.

  4. #4
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    cahsben mutathatsz ha a ház nem tiltja külön de ott is csak a saját boxodon belül fordíthatod meg a lapodat.tournamenten all in szituban nincs dobott lap semmilyen formátumban.amiért viszont döntéselőnyhöz juttattad az ellenfeled mindenképpen büntetni fognak(kiültetés,kizárás).mivel itt nem volt senki Ai-en a lap biztos h hallott lap és az ellenfél nyeri a potot.

  5. #5
    Fanatikus tag Cshősz avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cash game vagy verseny volt? Ha verseny, akkor dobott lap, ha nem, akkor annak mutatod meg, akinek akarod, játszhatsz akár teljesen nyílt lapokkal is cg-ben.
    Ez az alapszabály, ettől minden ház úgy tér el ahogy akar, ha nem vagytok elégedettek azzal amit a dealer mond, hívjatok teremfőnököt mielőtt behúzná a lapjaitokat.
    cg-n sem ez az alapszabály, fura is lenne, ha jogosulatlan előnyszerzésre (jelen esetben információszerzés) lehetőséget adó szabály alap lenne...
    "The money goes into my piggy bank..."

  6. #6
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet Cshősz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    cg-n sem ez az alapszabály, fura is lenne, ha jogosulatlan előnyszerzésre (jelen esetben információszerzés) lehetőséget adó szabály alap lenne...
    chasben annak mutogatod akinek akaorod azt amid van én rendszeresen csináltam kritikus helyzetben.pl all in raktak és nem tudtam dönteni.aztán Doyle Brunson-tól eltanulván megfordítom a lapjaimat a boxon belül és közben nézem az ellenfél reakcióit.bődületesen sokszor ad kellő információt.mielőtt ezt vki is megteszi azért kérdezze meg a teremszabályt.van terem amelyik nem engedi.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 05.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    105

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Doyle Brunson-tól eltanulván megfordítom a lapjaimat a boxon belül és közben nézem az ellenfél reakcióit.
    Már a Super System 2-ben is benne van, hogy manapság ezt már nem engedik a szabályok!

  8. #8
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet stutubacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már a Super System 2-ben is benne van, hogy manapság ezt már nem engedik a szabályok!
    olvastam.ettől még sok heleyen engedik.a nagytétes asztaloknál már ritkábban.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •