Oldal: 479 / 522 ElsőElső ... 379429469477478479480481489 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.781 - 4.790 (5220) összesen
  1. #4781
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Tegnap este kiprobaltma a fifty50-t, 5 dollaros turbon. Elinditottam 12 asztalt, megiscsak most jatszom eloszor "igazabol". Mikor legeloszor megjelent kiprobaltam ket 10 dollarost, de most gondoltam megnezem milyen "multitablingolni"..... Ami ott megy, szinte vicc kategoria. Ha vki jatszott mar knock out sng-t, az tudja, hogy sok maniac a fejpenz miatt, teljesen illegitim lapokkal is megad egy all-in-t, kockaztatva a teljes beulojet akar, emiatt szerettem jatszani azt is egy idoben. Az elso tapasztalataim teljesen hasonloak. Igaz, hogy low kategoria ez az 5 dollar, de azert vannak mar nem teljesen eltevedt emberek don-os korokben ezen a limiten..... A 12 asztalbol, azt hiszem 3-4 asztalon ment don-hoz hasonlo bubble jatek, a tobbin a bubble csak par hand erejeig tartott. Az asztalok ugraltak fel egymas utan, hogy vege.....

    Jellemzo hand a kovetkezo: (vakszintre nem emlekszem pontosan, legalabb a 4. vakszinten jarunk, a vakstruktura szerintem jo) MP-bol AKs-el emeltem, amit CO adott, erre BB all-int jelent, en nyilvan callt nyomtam, a CO szinten. A BB lapjara mar nem emlekszem, de tudom, hogy o sem mutatott erosebb lapot, a CO viszont 63o.al szallt be egy 3 way all-inba......flop T66.....tovabb nem erdekes a story.

    HM-em megfeleloen kezeli, a KO sng-vel ellentetben.

    Amit mar most is latok es aggaszto kulonbseg lehet hosszutavon, hogy nem eleg csak az elso 5-be kerulni. A don-hoz kepest tobb ITM kell szerintem, mert ha csak eppen penzbe ersz 7 asztalon atlag alatt 10-bol tegyuk fel, akkor meg minuszos lesz a sessionod. A variancia biztosan nagyobb lesz a donhoz kepest, mert a megado lapok tartomanya jelentosen szelesedik......KT-vel insta callok BTN lopasra, atlagos stackmeretek eseten stb......

    Az a gyanum egyebkent, hogy alacsonyabb teten pont emiatt lesz nehez plusszosan jatszani.
    Utoljára módosítva: jvereb által: 2011. 01. 27. 09:19

  2. #4782
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Teljesen világos hogy nem lesz olyan "egyszerű" a dolog mint DoN-ban. El lett SNG-sítve

  3. #4783
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Rioka! Talán be vagy rágva rám, hogy callolgatod A3-mal meg 55-tel a BN allinjeimet, amikor a BB már félórája ki van ülve és 6-an vagyunk???
    Még 3 kör és kiesne...

  4. #4784
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rioka! Talán be vagy rágva rám, hogy callolgatod A3-mal meg 55-tel a BN allinjeimet, amikor a BB már félórája ki van ülve és 6-an vagyunk???
    Még 3 kör és kiesne...
    Dehogy vagyok berágva.

  5. #4785
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 05.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    105

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rioka! Talán be vagy rágva rám, hogy callolgatod A3-mal meg 55-tel a BN allinjeimet, amikor a BB már félórája ki van ülve és 6-an vagyunk???
    Még 3 kör és kiesne...

  6. #4786
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

  7. #4787
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek kell örülni, hisz belőlük élünk

  8. #4788
    Lelkes újonc 1Tim6:10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    Hihetetlenek ezek a handek!!! 10$- on én alig találkozok ilyenekkel. Lehet, hogy szintet kéne lépni...

  9. #4789
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Másnak nem tűnt fel, hogy félelmetesen agyhalott idiótákkal van tele a pokerstars az utóbbi napokban? Meg aztán nem szoktak 340 000-en lenni.

  10. #4790
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Valami történt, mert a tragikus évkezdés után, most nagyon megy. Sok a gyenge játékos. 130 dollárt nyertem 80 tourney alatt 5 dollároson. Csak néztem ma is, hogy mikkel hívnak all int, meg rengeteg a limpelő játékos mostanában még 3-400-as BB-nél is.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •