Oldal: 277 / 509 ElsőElső ... 177227267275276277278279287327377 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.761 - 2.770 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #2761
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Tapasztalt valaki olyat, hogy a cashier-ben a binside pontok megint elvesztek?
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  2. #2762
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 12.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    269

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tapasztalt valaki olyat, hogy a cashier-ben a binside pontok megint elvesztek?
    Nálam még megvannak szerencsére

  3. #2763
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 28.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Idézet amaz1ngone2011 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem régebbi bétákkal voltak problémáim, így maradok az official releasenél
    Próbáld ki, hátha segít.
    Sajnos nem segített.

  4. #2764
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 28.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Ezt írta a PT3 support:

    Hi -

    Ongame have problems in their software and are unable or unwilling to fix it. So we introduced a workaround which is to enable "On top" on the "Import -> Auto Import -> Ongame configuration" tab.

    However due to their software and this workaround, this will cause the HUD elements to display on top of any window over your BWin tables, including your web browser, etc.

    Mike

    Bekapcsoltam az "always on top" fület és azóta megy is, csak zavaró, hogy
    kitakar dolgokat.

  5. #2765
    Fáradhatatlan grinder Zsoltika01 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 03.
    Hely
    szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    563

    Alapbeállítás

    Volt ma egy handem amiben tönkre mentem és véletlenül a leave gombra klikkeltem ezért a HM nem mentette a history-t viszont kéne,hogy pontos érték legyen az adatbázisomban.
    Le tudom valahonnan kérni azt a HH-t?
    "A bet/fold az bet/fold, előre eldöntöm és sírva dobok." by Tecca

  6. #2766
    Fanatikus tag geri190 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    378

    Alapbeállítás

    Valaki tud valamint FreeSOP eventekről?

  7. #2767
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Tudom, hogy ne egy világbajnok szoftver, de gondolom olyan gondja azért másnak nincs, hogy ne tud kilépni asztalról a szoftver befagyása nélkül. Valaha tapasztaltatok ilyet? Amint nyomok egy leavet, az összes asztal és a lobby befagy, és jöhet a feladatkezelő, majd progi restart. Tegnap elég sokat buktam így, és nem is volt hatalmas hand egyik fagyásnál sem.

    Más: FD bónuszt hol látom? Ha jól sejtem hogy hol, akkor pedig nekem azt írja, nincs bónuszom. Ez lehetséges? Nem tudok róla, hogy kéne irkálni bármi kódot vagy ilyesmi...

    Előre is köszi!

  8. #2768
    Fáradhatatlan grinder panamaa avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Hely
    Oroszlány
    Hozzászólások
    595

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy ne egy világbajnok szoftver, de gondolom olyan gondja azért másnak nincs, hogy ne tud kilépni asztalról a szoftver befagyása nélkül. Valaha tapasztaltatok ilyet? Amint nyomok egy leavet, az összes asztal és a lobby befagy, és jöhet a feladatkezelő, majd progi restart. Tegnap elég sokat buktam így, és nem is volt hatalmas hand egyik fagyásnál sem.

    Más: FD bónuszt hol látom? Ha jól sejtem hogy hol, akkor pedig nekem azt írja, nincs bónuszom. Ez lehetséges? Nem tudok róla, hogy kéne irkálni bármi kódot vagy ilyesmi...

    Előre is köszi!
    nekem sosem fagy ki, ha kilépek egy asztaltól. FD bónuszt pedig úgy tudod megnézni, hogy kliensen pénztárra klikk és mikor bejön a bwin oldala, akkor pókerem-re klikk. Ott kell lennie, mert automatikus a bónusz nem kell kódólgatni
    Semmi bajom az önkielégítéssel, ez szex valakivel, akit szeretek.

  9. #2769
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Hmm, akkor jó helyen néztem, de vicces, nekem nincs ott. Aktív bónuszok: Nincs aktív bónusz. ****a

    Valahogy le tudom butítani a szoftvert, hogy akár egy picit is gyorsabban/megbízhatóbban menjen? Az az 5-6 féle beállítás a settingsben elég nevetséges, nincs több? :Pű

    Köszi panamaa!

  10. #2770
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Sziastok. Nagyon tetszik demó szoftvere a bwin-nek szerintetek megéri ide beregelnem a fulltilt és a pokerstars mellett? nyújt a bwin többet? még játék pénzel ill freerollokon játszom nem igazi pénzel. A freroll a bwinen hogy van? van naponta több időpontban? (fulltilten vagy 6 versenyközül választhatok naponta amik minden nap ugyanakkor vannak tehát tervezhetek előre). Teljesen kezdőként milyen freerol-on indulhatok, bejuthatok pénzes versenyre ha 1 adott helyezést elérek? A magyar support milyen van egyáltalán? És ha regisztrálok de nem jön be és alvóba hagyom a számlát zárolják 1 idő után? Póker Odds Kalkulátor | Hu.PokerNews.Com | PokerNews ezt a szoftvert szabad használonom játék alatt, nem szabály ellenes? (pokerstars is meg a fulltil is engedélyezte levélben kérdeztem meg)ja és még 1 kérdés a játékpénz feltöltés hog van óránként mennyit adnak? ill még az érdekelne hogyha megadom a valós adataimat azt védik e ill keresgetnek e levélben vagy telefonon nyomós k nélkül csak úgy? (pénz kifizetés stb... magyarán ha én csak még játékpénzezek és freerolozok keregetnek e.)

    tudom kicsit sokat kérdeztem bocsi a válaszokat köszönöm.
    Utoljára módosítva: PokerShark által: 2011. 01. 31. 11:53

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •