Oldal: 14 / 15 ElsőElső ... 412131415 UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (142) összesen
  1. #131
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kaptam egy ncore meghívót, regisztráltam...töltögettem,töltögettem, de hiába hagyom bent a listában a filmet,egyszerűen nem seedelem, csak max ilyen 1-2kb/s-el, néha felmegy 30ra, de ennyi... Egyszerűen nem tudom visszatölteni. Az arányom valami eszméletlenül rossz lett emiatt.. Ilyenkor mit lehet csinálni? Feltölteni nem tudok még semmit,mert a rangom még túl kicsi...
    Hali.

    Gondolom van routered, amiatt nem tudsz feltölteni!Engedélyezni kell a portbeállításoknál a torrentet!

  2. #132
    Fanatikus tag Pókó51 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    150kb/s-el tudok feltölteni. (6mbps/2mbps a netem) Más trackereken működik rendesen.
    Tölts le olyat, amit sokan néznek! Pl: este való világ, vagy barátok közt, ezekkel jó arányt lehet csinálni!

  3. #133
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Tökmind1 mit tölt le, ha a port nincs engedélyezve, semmit nem fog feltölteni, max 1-2 megát...

  4. #134
    Fanatikus tag hetya avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 24.
    Hely
    where the wild things are
    Hozzászólások
    367

    Alapbeállítás

    Idézet Laller85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tökmind1 mit tölt le, ha a port nincs engedélyezve, semmit nem fog feltölteni, max 1-2 megát...
    persze... es azt az 1-2Kbyteot ami néha 30is azt meg engedélyezi, most vagy átmegy vagy egyáltalán nem

    amikor nekem port problémám volt routeren, akkor letölteni sem tudtam és fel sem, aztán router beállításokban a port forward izében megnyitottam a kliensnek az utat

    amúgy meg ncorerol szedjed a harrypottereket, azt nyomhatod éjjel nappal felfelé, shongokuval egyetemben

  5. #135
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    biztos hogy nem router, és nem is beállitás probléma, mivel más trackeren semmi problémája..

    az ilyen nagy torrent oldalakon, nagyon sok torrent agyon van seedelve, szart se ér a te kis neted, sosem fognak tőled tölteni. olyat kell seedelned, amit visznek, sorozatpackok pl mindig jól mennek.

    elsősorban pedig tölts ingyenes torrenteket, és hagyd bent azokat is, nagyon könnyü velük az elején visszatölteni.

  6. #136
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Idézet GreEko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    biztos hogy nem router, és nem is beállitás probléma, mivel más trackeren semmi problémája..

    az ilyen nagy torrent oldalakon, nagyon sok torrent agyon van seedelve, szart se ér a te kis neted, sosem fognak tőled tölteni. olyat kell seedelned, amit visznek, sorozatpackok pl mindig jól mennek.

    elsősorban pedig tölts ingyenes torrenteket, és hagyd bent azokat is, nagyon könnyü velük az elején visszatölteni.
    "mivel más trackeren semmi problémája.." akkor sorry, nem tudom mi lehet...

  7. #137
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Na elkezdtem szedni ingyenes torrenteket, azokat tölti rendesen. Valószínű, hogy az lehet a gond, hogy túl pici a netem.

    Köszi mindenkinek a segítséget.

  8. #138
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kaptam egy ncore meghívót, regisztráltam...töltögettem,töltögettem, de hiába hagyom bent a listában a filmet,egyszerűen nem seedelem, csak max ilyen 1-2kb/s-el, néha felmegy 30ra, de ennyi... Egyszerűen nem tudom visszatölteni. Az arányom valami eszméletlenül rossz lett emiatt.. Ilyenkor mit lehet csinálni? Feltölteni nem tudok még semmit,mert a rangom még túl kicsi...
    türelem-türelem-türelem, ez a torrenrzezés alapja.
    Feltöltéstől függően kb hónapokat kell várni, míg egy torrent 100%-ig fel lehessen tölteni, de az ncore-on olyan megengedőek a szabályok, hogy nem lehet gond arányt tartani.
    egy dolgot tudok javasolni neked, keresd az ingyenes sorozat és xbox feltöltéseket, rá kell menni a legnagyobb nevekre, azt valaki "mindig" húzza. tudom, ehhez kell relatíve egy nagyobb vinyó, olyan 100-200-300gb szabad hely, de ezek után garantáltan nem lesz soha gondod, ha tényleg rendesen seedelsz.
    ezek után már csak be kell kapcsolva hagyni a gépet, nekem 1Mb-ites feltöltéssel 2 hét alatt felment több mint 300Gb. Ezzel meg elleszel kb egy évet, mire leamortizálod az arányt.

  9. #139
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Hali!
    Tud nekem valaki majomparádéra meghívót küldeni? Köszi!

  10. #140
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Más oldalra is jó lenne, ahonnan tudok magyar hangú filmeket tölteni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •