Oldal: 61 / 63 ElsőElső ... 11515960616263 UtolsóUtolsó
Eredmény: 601 - 610 (628) összesen
  1. #601
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Néha nehéz, az biztos. Nekem is ma olyan bad beatjeim voltak, hogy ha nem látom el se hiszem. KQ-val top párral buktam Q94 boardon, mert az a **** nem engedte el a 4-4-ét flop előtti hívásra oop.LOL
    fölé párral is buktam a semmi ellen ->napi bad beat topik. Ilyet talán nem ér meg az ember minden nap. betolom a 3 out ellen, és riverre leesik. 2 emberrel pénz előtt. aztán TD-ben is üdvözölhettem egy bal****t, aki 4 cserével is megmutatta hogy ő a Jani, azt szarrá szívatott...

    De én hiszek a következetes munkában, abban hogy megtérül a befektett energia...Csak legfeljebb néha túlságosan is hosszúnak tűnik az a hosszútáv az ilyen napokon.úgyhogy majd holnap folytatom a világ megváltását, addig jobb egy alvás.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #602
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 28.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás 2 AA esete a KQ-val....(ez egy parti)

    1 szék: Nomarcaa (1180 zseton)
    4 szék: nerow (3055 zseton) [As Ac]
    6 szék: domino16 (2020 zseton) [Kh Qc]
    7 szék: HERO (2730 zseton) [Ah Ad]
    9 szék: afsalagoas (4515 zseton) kiült

    Nomarcaa: berakja a kisvakot 100
    nerow: berakja a nagyvakot 200
    *** ZÁRT KÁRTYÁK ***

    Kapott HERO [Ah Ad]

    domino16: emelennyit: 1820 eddig: 2020 és allin van
    HERO: emelennyit: 710 eddig: 2730 és allin van
    afsalagoas: dob
    Nomarcaa: dob
    nerow: megad 2530

    *** FLOP *** [9c Kd 9d]

    *** TURN *** [9c Kd 9d] [Kc]

    *** RIVER *** [9c Kd 9d Kc] [Tc]

    *** MUTATÁS ***
    nerow: mutat [As Ac] (ász és király két pár)
    HERO: mutat [Ah Ad] (ász és király két pár)
    domino16: mutat [Kh Qc] (full house, király kilences full)




    Pokerstars....szerintem....

  3. #603
    Fanatikus tag k1cs1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 22.
    Hely
    Konstanz
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Na lejátszom az uccsó versenyem Online Pokerben. 1 éve nem jött össze egy nagy score sem valami máker csira mindig kiejt. Előre beláthatatlan időre be is fejezem ezt itt semmi értelmét nem látom. Sajna itt nem is létezik az, hogy folyamatosan jól játsz ha akarja nyersz ha nem akkor csinálhatsz te akár mit is. Élő versenyekre fogok csak eljárni.

  4. #604
    Fanatikus tag k1cs1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 22.
    Hely
    Konstanz
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Hányadék ez.

  5. #605
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Néha nehéz, az biztos. Nekem is ma olyan bad beatjeim voltak, hogy ha nem látom el se hiszem. KQ-val top párral buktam Q94 boardon, mert az a **** nem engedte el a 4-4-ét flop előtti hívásra oop.LOL
    fölé párral is buktam a semmi ellen ->napi bad beat topik. Ilyet talán nem ér meg az ember minden nap. betolom a 3 out ellen, és riverre leesik. 2 emberrel pénz előtt. aztán TD-ben is üdvözölhettem egy bal****t, aki 4 cserével is megmutatta hogy ő a Jani, azt szarrá szívatott...

    De én hiszek a következetes munkában, abban hogy megtérül a befektett energia...Csak legfeljebb néha túlságosan is hosszúnak tűnik az a hosszútáv az ilyen napokon.úgyhogy majd holnap folytatom a világ megváltását, addig jobb egy alvás.
    Maximális +1. Ennél jobban én se fogalmazhattam volna.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  6. #606
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet k1cs1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1 éve nem jött össze egy nagy score sem valami máker csira mindig kiejt.
    Gondolom ps-en jatszol, helyetted megprobalkoznek kisebb teremmel, ahol ilyen par 100-as mezony van.Kevesebb penz, tobb itm,nagyobb onbizalom-->tobb itm, tobb penz...

    Idézet k1cs1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajna itt nem is létezik az, hogy folyamatosan jól játsz ha akarja nyersz ha nem akkor csinálhatsz te akár mit is.
    Neked mentalis problemaid vannak,ahogy latom, fejben vagy gyenge.Nem mindig nyerheted meg a flipeket meg a 80-20-akat.Tudom faj, ha elbuksz mondjuk AA vs QQ-t, de ez ezzel jar.En mindenkeppen magamban keresnem a hibat, es nem az rng-ben, vagy masban.

  7. #607
    Fanatikus tag k1cs1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 22.
    Hely
    Konstanz
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Néha nehéz, az biztos. Nekem is ma olyan bad beatjeim voltak, hogy ha nem látom el se hiszem. KQ-val top párral buktam Q94 boardon, mert az a **** nem engedte el a 4-4-ét flop előtti hívásra oop.LOL
    fölé párral is buktam a semmi ellen ->napi bad beat topik. Ilyet talán nem ér meg az ember minden nap. betolom a 3 out ellen, és riverre leesik. 2 emberrel pénz előtt. aztán TD-ben is üdvözölhettem egy bal****t, aki 4 cserével is megmutatta hogy ő a Jani, azt szarrá szívatott...

    De én hiszek a következetes munkában, abban hogy megtérül a befektett energia...Csak legfeljebb néha túlságosan is hosszúnak tűnik az a hosszútáv az ilyen napokon.úgyhogy majd holnap folytatom a világ megváltását, addig jobb egy alvás.
    1év játék BadBeatekkel tele már sok.

  8. #608
    Fanatikus tag k1cs1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 22.
    Hely
    Konstanz
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom ps-en jatszol, helyetted megprobalkoznek kisebb teremmel, ahol ilyen par 100-as mezony van.Kevesebb penz, tobb itm,nagyobb onbizalom-->tobb itm, tobb penz...


    Neked mentalis problemaid vannak,ahogy latom, fejben vagy gyenge.Nem mindig nyerheted meg a flipeket meg a 80-20-akat.Tudom faj, ha elbuksz mondjuk AA vs QQ-t, de ez ezzel jar.En mindenkeppen magamban keresnem a hibat, es nem az rng-ben, vagy masban.
    Hidd el leszarnám ha a verseny elején bukom el a Flipeket meg a 80-20akat... de mikor már a verseny végén vagyok és 100ból100x bukom el a flipeket és a 80-20akat akkor az már nem véletlen, hogy egyszer sem jövök ki jól belőle.

  9. #609
    Újonc tarno21 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 16.
    Hely
    Eger
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom ps-en jatszol, helyetted megprobalkoznek kisebb teremmel, ahol ilyen par 100-as mezony van.Kevesebb penz, tobb itm,nagyobb onbizalom-->tobb itm, tobb penz...


    Neked mentalis problemaid vannak,ahogy latom, fejben vagy gyenge.Nem mindig nyerheted meg a flipeket meg a 80-20-akat.Tudom faj, ha elbuksz mondjuk AA vs QQ-t, de ez ezzel jar.En mindenkeppen magamban keresnem a hibat, es nem az rng-ben, vagy masban.
    Még jó hogy te fejben erős vagy, gratulálok, hogy ilyen bátran mered ütni ilyen magas téten és ilyen magas színvonalon a cg-t. Teljesen együttérzek k1cs1-vel és azt kívánom neked, te is rendszeresen bukd el a 80-20 és a 60-40 szituációkat és utána majd okosan írom neked, hogy magadban keresd a hibát, fish!
    Utoljára módosítva: tarno21 által: 2011. 02. 10. 03:18

  10. #610
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet tarno21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még jó hogy te fejben erős vagy, gratulálok, hogy ilyen bátran mered ütni ilyen magas téten és ilyen magas színvonalon a cg-t. Teljesen együttérzek k1cs1-vel és azt kívánom neked, te is rendszeresen bukd el a 80-20 és a 60-40 szituációkat és utána majd okosan írom neked, hogy magadban keresd a hibát, fish!
    En soha nem mondtam, hogy en eros vagyok fejben(meg azt sem h magas teten jatszom cg-t, mert oltarian elvagy tevedve), csak megallapitottam, hogy o nem az+soha nem mondtam, hogy fish lenne. Arrol nem tehet, h elbukja a 80-20akat, de azt ne akarja nekem senki sem bemeselni, h o 100-bol 100 flipet elbukott meg, hogy az rng nem szereti meg hasonlok.Ha valaki rendesen tolja az mtt-ket es mar 1 eve nem sikerult nagyobb score-t osszehozni(mondjuk nem tudom mekkora az a nagy score, de gondolom nem SM meg hasonlok), akkor ott valami baj van a jatekaval sztem.

    Neki alapjaba veve a hozzaallassal van gond, nem tudom lattad e, de teleirja a topikokat bad beat handekkel.Kulonben is, en csak segiteni akartam neki, azert mondtam, hogy probalja meg kisebb teremmel, nekem bevalt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •