Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
  1. #11
    Fanatikus tag burinho avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Hely
    Redditch
    Hozzászólások
    428

    Alapbeállítás

    a videóban kétszer is elhangzik a nevem...na apám, ez a nem semmi!!!
    köszönjük Kása, 4 embert már tuti, hogy boldoggá tettél a videóddal!! :P
    ja és a VV-t ne nézd, ha pókerozol, mert nem tesz jót...
    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  2. #12
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    rávettem magamat és megnéztem. kicsit pihentem és újra itt. szerintem Pill Ivey sem játszott jobban mikor 8-9 évesen a nagyokat nézte a kaszinóban ülve, és láss csodát. na jó ez kemény hasonlat volt.
    nem sokat chaseztem 1-2 centen kb 50k handet és azt is általában 4-6 asztalon. szerintem fog ez a játék javulni hisz itt töltöd az idődet akadémián és mivel van hand replayered letöltve gondolom vissza is nézed a leosztásokat. nem fikázok nem szeretek. tisztelek minden játékost, és igen még a barmokat is. akiknek a Qrva anyukáját és akik miatt töröm az egeret a falon ha egyasztalozol használd az idődet. sokat jelent gondolkodni, és akkor lesz rollod is. szerintem a mini beteknek itt semmi értelme. ráadásul gyengébb lapokkal többet emelsz. lődd be a sztenderd tétméretet. a bordon is mérd a kasszához az emelést. ha van lapod, ha csak blöffölsz akkor is. egy picit is gondolkodó (ami itt ritka)kb 4 hand alapján vágja h mi a történet. a 66 pedig 13 centes kasszára emelt 2 cent után igen call a ♣J♦3♦4♦J mivel 7,5:1 oddsot adtál neki. rosszabb lap nem ad meg a 4-ednél a jobb meg ver.ez itt check!szóval idő kihasználás és bet sizing belövése kezdésnek (szerintem)! ne blöffölj mert nem értik, ha erős vagy és találsz valakit aki vevő a bukásra hát add el neki! na ott olyankor én spec sokat és nem kicsit overbetelek. ha blöffre teszel valakit pedig ne emeld ki a potból (lásd az AK-s leosztásod). GL és kérek egy autógrammot ha letoltad Ivey-t!!

  3. #13
    Tag kása avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Gyöngyös
    Hozzászólások
    176

    Alapbeállítás

    Köszönöm mindenkinek!
    Ja elég tré volt hogy pokerezek meg közben néztem a VV-t!
    De kiválasztásvolt!XD

  4. #14
    Tag Kazika avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    +1:d:d

  5. #15
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezeket a videokat szerintem azért nem kell túlzásba vinni. Az ember a kaviárt is megunná,ha nap mint nap csak azt kapná :P
    Maraggymá!
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

  6. #16
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Idézet Kubesz0607 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Maraggymá!
    Te moron!
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  7. #17
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Ezek személyes észrevételek, csak hobbijátékos vagyok!


    0:23 az AT-vel a donk nekem nem tetszett, rosszabbal nem nagyon ad, húzód nincsen, ha blöffölni akarsz van jobb megoldás is.

    1:03 AK A42 flopon: Nem lehetett volna elcsekkelni, egy párt akarsz slowplayelni? A 13c-es potba szerintem a 4c kevés, 8-9 mehetett volna nyugodtan. A raiset csak calloltam volna pozícióból, szerintem a reraiseben itt sok value nem volt.

    1:59 JTo openlimp: Én sem

    2:37 AQo: Szerintem jó a preflop call. Én egy flop callt még megpróbáltam volna, nem nagyon adott elő semmit.

    3:16 J8s: Utg-ből nem emeltem volna vele, a 3bet call oop-t te is érezted, hogy nem volt az igazi

    3:57 A4o: Utg-ből ha emelsz ne 4c-re, elég a standard bet mindenhonnan, vagy ha nagyon akarsz variálni akkor csak hátsó pozícióból menjen 2.5bb, de enélkül is el lehet lenni mikrón. A 2c turn bet elég gyatra.

    6:08 97s UTG openlimp nem jó szerintem.

    7:20 A4s openlimp helyett emelj, ha beszállsz a potba. A flopon beteltem volna.

    9:11 77: A flop betet meg lehetett adni, cbeteli ezt a flopon mindennel, viszont a turn A eléggé benne van a rangeében, itt már jobb dobni. Ne nézd a Való Világot.

    9:50 Q9s: A donkot nem raiseltem volna a top pár közepes kickerrel 3way. Preflop raiset kicsinek érzem ha emelni akarsz akkor ne minit.

    11:00 88: Kicsi megint a preflop bet és az a 9 magas flop inkább találta el egy coldcaller rangeét mint egy pfr-ét.

    11:29 57s: Dealerből miért nem lopsz az ilyen lapokkal?

    11:47 AA: "már nyertünk 12 centet"... Még nincs vége a handnek Egyébként szerinted egy river raise allin olyan easy call lett volna? TT vagy KK-val nem hiszem hogy megcsinálták volna (TT -nél két jobb is volt kint...)

    Az új asztalon KJ és KQ-val emeltem volna, nem nagyon jók ezek a lapok 3 és 4way...



    Elég sokat donkbetelsz, szerintem ezeket próbáld visszaszorítani.
    “I'd rather be lucky than good.”

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Én épp most nézem, remélem még nem lejárt lemez
    Az elején eléggé szemet szúrt a vaklopásos kijelentés "lehetett vaklopás is, mit lop 3 centet, mit akar 3 centtel?" Öhm. EGY vaklopás akár 15-szöröse is lehet a leosztásonkénti megtermelt öszegednek.

  9. #19
    Fanatikus tag lac1nho avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    235

    Alapbeállítás

    nem tölti...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •