Oldal: 8 / 38 ElsőElső ... 67891018 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (375) összesen
Like Tree11Likes

Téma: William Hill

  1. #71
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet MayerApu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A segítségeteket kérem. Befizetettem már egy hete de játszani még egy percet sem tudtam. Elküldtem már nekik minden iratomat, bankkártyámat beszkennelve de még mindig nem tudok belépni a póker kliensbe csak az oldalukra. Mivel elég csekély az angol tudásom ezért valaki megfogalmazna nekem egy e-mailt amiben le van írva, hogy hiába változtatom meg a jelszavamat 50x a póker kliensbe akkor sem tudok belépni csak a weboldalra és jó lenne ha tennének már valamit ez ügybe mert nagyon elegem van. Előre is kösz
    Dear Support,

    my name is ............ (a keresztneved) and I play at William Hill poker under the nick: ....... (nicked).
    I made my first deposit a week ago, but I am still not able to play in the room because I can not log in with the provided password. I can log in with this pass to the site itself, but can't do it with the poker client.
    I have already sent the documents needed for verification (scanned ID documents, scanned Credit Card etc.), but haven't received any response yet.

    Would you please check why this happens. I have changed the originally provided PW to an unique one, but I can only log in to the website with it, and not to the client.
    Please contact me as soon as possible. My e-mail address is in the address bar.

    Thank you in advance for your help.

    Regards,
    ..........(neved)
    Utoljára módosítva: CantusPutnok által: 2011. 02. 08. 13:51
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  2. #72
    Tag MayerApu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 02.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Nagyon szépen köszönöm, el is küldtem. Remélem így már megértenek
    Ha egy pénzzel rendelkező ember találkozik egy tapasztalattal rendelkező emberrel, akkor a tapasztalattal rendelkező pénzzel távozik, a pénzzel rendelkező pedig tapasztalattal.

  3. #73
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet MayerApu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szépen köszönöm, el is küldtem. Remélem így már megértenek
    Hát remélem én is, hogy így lesz. Szívesen, máskor is!
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  4. #74
    Tag MayerApu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 02.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Kicsit van csak elegem ebből a teremből. Az írták válaszul, hogy töltsem le még1x a programot és próbáljak meg bejelentkezni, ha meg nem megy akkor küldjek egy screenshotot.
    Valaki megírni nekem angolul? Valami olyasmit kéne, hogy letöltöttem újra a linkjükről a programot de még mindig nem tudok bejelentkezni és erről a képet mellékeltem. Meg megadom én a jelszavamat meg a felhasználónevemet és próbálják már ki, hogy nem tudok bejelentkezni!
    Ha egy pénzzel rendelkező ember találkozik egy tapasztalattal rendelkező emberrel, akkor a tapasztalattal rendelkező pénzzel távozik, a pénzzel rendelkező pedig tapasztalattal.

  5. #75
    Tag MayerApu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 02.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Hihetetlen!!!! Kb 1 hét és 50 e-mailváltás után végre be tudtam jelentkezni!!!
    Ha egy pénzzel rendelkező ember találkozik egy tapasztalattal rendelkező emberrel, akkor a tapasztalattal rendelkező pénzzel távozik, a pénzzel rendelkező pedig tapasztalattal.

  6. #76
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet MayerApu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hihetetlen!!!! Kb 1 hét és 50 e-mailváltás után végre be tudtam jelentkezni!!!
    Na, éljen! Gogogo!
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  7. #77
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 10. 23.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A helyzet a következő. Reggeltem WH-ra, befizettem stb. Eddig nem is volt gond csak ezután derült ki számomra, hogy nem tudok játszani. Belépni még be tudok, de egyszerűen olyan pusztulat lassú (85% körül pörgeti a procit), hogy 1 db asztalt is képtelen megnyitni a gépem. A szoftver alapvető rendszer követelményeit természetesen teljesíti a gépem (laptop nem tudom, hogy ez fontos-e de gondolom nem), hisz az tulajdon képen a semmivel egyenlő. XP fut valamint Eset Smart security 4.0.x valami. Utána nézegettem google-ban és az már világossá vált számomra, hogy nem egyedüli az esetem azonban abban a fórumban nem jutottam megoldásra, ezért gondoltam megkérdezlek titeket, hogy valakinek volt-e hasonló gondja vagy van-e valami ötletetek???

    Addig eljutottam, hogy valószínűleg a tűzfal miatt jön elő ez a probléma legalábbis szerintem.
    Megpróbáltam azt, hogy leállítottam teljesen az ESET-et meg a windos-osat is, de azért biztos ami biztos alapon felvetettem a kivételek közé az elérési utat ez nem vezetett sikerre. Leállítottam még az automatikus windows frissítést is na ekkor már el jutottunk odáig, hogy legalább láttam az asztalt mert, hogy azt betölti, de játszani még mindig nem tudok. Futtattam elsőként természetesen egy vírus ellenőrzést (heurisztikus mindenre kiterjedőt) is, de nem talált semmit, úgyhogy ezért se gondolnám, hogy vírusom ill. férgem lenne(meg azért is mert semmi másban nincs hiba se más póker termekben se rendszerben). Még próbálkoztam egy Flash frissítéssel, de ez se segített. És amit még el tudok mondani, hogy ugyan ezt csinálja más iPoker-es szoftver vagy legalábbis a Choklate Pokerrel ki próbáltam és ugyan ez a szitu.

    Úgyhogy ha van valami ötlet javaslat vagy egyéb bármi, de tényleg bármi akkor örülnék neki nagyon, akár e-mailba is jöhet a lajos-01@freemail.hu címre.

    Élőre is kösz a segítséget.

    Üdv.

  8. #78
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Szia!

    A probléma nálam is fenn áll az összes Ipokeres teremre vonatkozóan. Nem hiszem, hogy lenne különbség, hogy PC-n, vagy laptopon használod. Én mind a kettőn felváltva, és szomorúan konstatálom, hogy szintén dög lassú, és szerintem ezzel még jó néhányan vagyunk így. Van egy barátom, ő mindig azt mondja, hogy kössek egy biciklit a géphez, és tekerjek gyorsabban, akkor, majd nem lesz olyan lassú az Ipoker. Lehet ez lenne a tökéletes megoldás.

  9. #79
    Lelkes újonc atus85 avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hely
    Kiskőrös
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás Rake

    NL10-en hány pontot kell gyűjteni 100 dollár rake-hez?
    Janika90 eredeti hozzászólása
    épp ezért leszek megfontolt.például nem megyek allin csak jobb lappal.akkor nem érhet baj.
    nl10-en amugyse lehet bukni mert mindenki tök hülye majd inkább nl50en kezdődnek a gondok ahol nincs sok hal csak profi. de ők meg kiismerhetőek

  10. #80
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    1$ után kapsz 30pontot
    szorozd be

Oldal: 8 / 38 ElsőElső ... 67891018 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •