Oldal: 409 / 975 ElsőElső ... 309359399407408409410411419459509909 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.081 - 4.090 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #4081
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    @Urban: az elmúlt hetekben nekem is hasonló volt. Én 5-6 dodón játszom turbót, több-kevesebb sikerrel. Tudom magamról. hogy nem igazán kapizsgálom én még ezt a játékot, viszont az elmúlt időszakban sorban kaptam a leglehetetlenebb összecsapásokat és sorban alulmaradtam. Mint már egyszer írtam, visszanéztem a partikat és a sohasemlehetilyen leosztások előtt sok-sok baromságot csináltam én magam is, ezért lehetett a vége a partinak az, amitől frászt kap az ember és legszívesebben az egész lakást összetörné.

    Továbbá megkerestem mrj-t néhány HH-val, hogy nézzen már szét bennük, mit lát, mit rontok el. Miért tettem, mikor csak 5-6 dodós játékos vagyok? Mert ugyan olvasgatom a fórumokat ezt is, a 2t2 is. Nézek videókat. Viszont nekem ez annyi mint halottnak a csók. Most kaptam meg a HH-k leiratát mrj-től. Hát... ez kell nekem azt hiszem. Mondja meg egy jóval képzettebb játékos, hogy dk itten azért volt ez baromság, mert... Nyilván nem mrj-nek akarok fogadatlan reklámot csinálni, nincs is rá szüksége, csak leírtam, hogy én melyik utat választottam.

    /a mai napom kicsi bukó. 50%baromságom, 50%ellenbaromsága. Az én 50%-t szeretném lassan leszorítani/

  2. #4082
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 11.
    Hely
    nyíregyháza
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Köszönöm a válaszokat!

    Orang.:"Reportsban szűrj rá a 25-6 bb eff alatti jáékodra és nézd meg, hogy nyereséges-e!"

    Ezt melyik fülnél keressem?

  3. #4083
    Fáradhatatlan grinder Alessio avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hely
    Hungary
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Kedves fórumtársak! A következő néhány hand, a reggeli nehéz döntések jegyében tétetik be ide

    1. hand
    2. meccsem volt ellene. Az 1. meccsen ezt jegyeztem róla
    Ax-et nem dob el
    flopon sec par no kickerrel miniraisel IP

    Kérdés: Mire tennétek az ellenfelet, illetve dobhatunk-e ellene, + hol a hiba a handben?
    weaktight | Hand | J6o - No Limit Holdem Tournament

    2. hand
    Ekkor még nem volt róla infóm, shark szerint nem játszott még HU-t, am az 5. hand volt.
    Kérdés: river blocking bet v. check-call v. bármi más move. + hol a hiba a handben?
    weaktight | Hand | JAo - No Limit Holdem Tournament

    3. hand
    Itt már annyit tudtam róla, h a bluff miniraise játszik nála.
    Kérdés: Bevállaljuk-e, h value, vagy egyszerűbb a dobás a note tudatában.
    weaktight | Hand | 34o - No Limit Holdem Tournament
    Utoljára módosítva: Alessio által: 2011. 02. 17. 07:03
    Túl sok mentalista van az online asztaloknál . . .

  4. #4084
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    878

    Üzenet

    1. Crying fold, bár jó eséllyel blöffcsizik, de kevés zsetont tettünk be és minden draw kiesett. A hiba a riverben van

    2. A check call teljesen rendben van.

    3. Itt gyakorlatilag bluff catcher lapunk van, én beteltem volna a floppon, de utána ha ellenállást fejt ki dobtam volna.

  5. #4085
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    @Alessio:

    1. El tudnám dobni, nincs még bent annyi zsetonunk.
    Lehet nála megérkezett FD, sor, idétlenül játszott set és magasabb 2 pár is.

    2. Flop reraise, igaz hogy úgy nem blöfföl tovább de nem szeretném kifizetni a Qx-eit úgy hogy 3 utcán callolok. Riveren talán call mivel lehet nála air, A7, busted FD is.

    3. Fold, blöffcatchre lesz jobb spot is, akármilyen borzalmat felszedhetett.
    Csábítónak tűnik a call mert húzhatott rengeteg 1 lapos színre, de akkor sem tetszik.

    Újabban nem vagyok erős más handjeinek elemzésében szóval nem lepődnék meg ha a következő hsz az lenne hogy call/call/call
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  6. #4086
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Hozzászólások
    32

    Mosoly

    Sziasztok!

    Most látom, milyen jó kis élet van itt a HU SNG szekcióban. Én is ezt játszom már egy ideje, 10$ körüli beülős szinten. Szóval jövök egy kis tudást felszedni.

    Alessio játszmái közül az elsőt néztem eddig.

    Én alighanem dobnám. Az ellenfél játéka (mindig call) eléggé húzóra utal. És az asztalon 4 lap van a sorhoz, törvényszerű, hogy az 5. mindig az ellenfélnél van.

    Ami elgondolkodtató, az a brutális overbet/all-in a riveren. Tapasztalataim szerint ez ritkán jelent tuti kezet. Ha sora (vagy flush-e) van, inkább minibet lenne a logikus, amit esetleg kifizetsz.

    Akkor adnám csak meg a hívását, ha korábban komoly blöffölési hajlamot láttam volna nála. De amíg hazugságon nem kapok valakit, addig felteszem, hogy igazmondó. Szóval túl sok pénzt kellene betenni egy ilyen ronda asztal mellett, ez nekem fold. Legalábbis elsőre. De odafigyelnék, hogy sokszor ne játssza ezt el.

    Ha tippelni kellene, mi van nála, akkor 45-tel bejött a sora.

    A lejátszásban nem lehet különösebb hiba szerintem. Esetleg a póker szabályaiban.

  7. #4087
    Újonc viktorsb avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 23.
    Hely
    Hungary
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Remélem nem gond, hogy idekontárkodom, de pár napja olvasgatom ezt a topicot és nagyon fellelkesített. El is kezdtem az egyik side rollomból tolni a husángokat

    Én oop elég feszes szoktam lenni, de remélem nem mondok túl nagy hülyeségeket.

    1:Gyakorlatilag riverre tényleg minden húzó kiegészült, de akkor miért pusholna? Persze az is jó kérdés, hogy ő mit gondol rólunk. Inkább képzelnék egy 78, A8-at a kezébe, de megadni nem tudnám. Riveren nem hívnék, ch/call egy max pot méretű betre.

    2:Lehet én vagyok weak, de elhiszem a Q-t neki. Valószínűleg flopon dobnék, mert így oop elég kellemetlen ch/callolgatni A magassal. De ha már megadtuk a turnt nem passzolnám el, nyitnék 1/2-3/4 potot és foldolnék ha visszaemel. Riveren a 7ese meghalt, nem fél potot nyitok, ha dobatni akarok. Mit hisz mivel callolgatsz oop? Szerintem verve vagyunk.

    3:Én már nem nézném meg a rivert, lesz bőven jobb alkalmunk elkapni egy-egy blöfföt.

  8. #4088
    Fanatikus tag K1sk4rcs1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    237

    Alapbeállítás

    1. fold
    2. call
    3. flop bet / turn fold / river fold

  9. #4089
    Fanatikus tag bnas avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 20.
    Hely
    KAmut
    Hozzászólások
    302

    Alapbeállítás

    ST hu sng-hez milyen brm ajánlott?
    Mekkora swingek lehetségesek?(Ipokeres 1500 kezdőzsetonosra gondolok)
    Mostanába ezeket próbálgatom...
    Utoljára módosítva: bnas által: 2011. 02. 17. 16:42

  10. #4090
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Idézet K1sk4rcs1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. fold
    2. call
    3. flop bet / turn fold / river fold
    1 mp-e majdnem rádültem starson
    Igyekszem figyelni, remélem te is. (hbp7$7)

    GL a grindhez!
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •