Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás NL25 AQ all in-t kap a riveren!!!

    weaktight | Hand | QAo - $0.10/$0.25 No Limit Holdem

    Ez a hand sok fejtorest okozott. Ki mit csinalna itt?

    Ellenfel: 35/31-et jatszik...58 hand alapjan

  2. #2
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    iszonyú kicsiket sqz-elsz oop mind2 handben, elég nagy hiba. qva jó oddsokat adsz nekik, nem is nagyon tudod őket lapra tenni, meg be se birod rakni a stacket normálisan. ha maniac, és láttad nagy kasszákban blöffölni, akkor be lehet rakni mind2őt, de ha nem akkor a dobás.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    iszonyú kicsiket sqz-elsz oop mind2 handben, elég nagy hiba. qva jó oddsokat adsz nekik, nem is nagyon tudod őket lapra tenni, meg be se birod rakni a stacket normálisan. ha maniac, és láttad nagy kasszákban blöffölni, akkor be lehet rakni mind2őt, de ha nem akkor a dobás.
    Altalaban 3x-at szoktam oop, itt mindketto egy picit kevesebb annal. Mennyit kellene?

  4. #4
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    4,5-5x
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    16-20 Bb
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4,5-5x
    Most ez nem mondod komolyan. Gyakorlatilag AA-KK esetleg QQ adja. Akkor szarban vok, mas esetben minden olyan lapot, amit esetleg dominalok elenged...

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Most ezt squeezre irjatok? vagy egy ellenfel elleni 3betre is ezt hasznaljatok??

  8. #8
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    ok, én nem mondtam,hogy csináld úgy...te kérdezted.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    én poziban 4szereset, pozin kívül 4.5szöröset szoktam squeez.elni, a sima 3bet ennél nyilván kisebb (3, 3.4-4). De nehogy azt hidd, hogy egy 5szörösset nem adnak meg gyengébb lappal, ráadásul legtöbbször a dobatás a cél.
    én így statok nélkül eleve nem emelnék vissza egyik handnél sem, elég deep szitu mind2, ennél ugye a megadónál van nagy stack, s nem tudhatjuk mennyire dob 3betre, ilyen kicsire nyílván egy 89st sem dob el, ha az eredeti emelő megad. Szóval ebben a helyzetben ha már visszaemelsz, akkor dobatni akarsz és nem top párral szenvedni postflop, ennyiért meg nem nagyon fogsz dobatni. Nem értek annyira a deep játékhoz, de szerintem ritkán lesz olyan flop amikor AQval lestackelheted az ellenfelet.
    Mivel az ellen ismeretlen, ebben a helyzetben dobnék, ráillik 2pár+ra a játéka.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ok, én nem mondtam,hogy csináld úgy...te kérdezted.
    Bocs, nem "lehulyezemahszed" hsz volt reszemrol....a sqz-re teljesen igazatok lehet vegiggondolva. Ezt eddig nem igy csinaltam, de ezek utan igy fogom. Koszi!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •