Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás NL 25 AQ riveren all-in-t kap

    weaktight | Hand | QAo - $0.10/$0.25 No Limit Holdem

    Keves hand alapjan maniec statokat lattam, de mint kiderult 300 handel kesobb, mar csak 23/18 volt a statja.

    Megjatszassal kapcsolatos kommentek?

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ugye azt, hogy túl kicsi a visszaemelés már tudod, ráadásul 200bb deep nekem még a dobás is jobban tetszik mind a 3bet. Én legalábbis azt tanultam, hogy ha nem akarunk all in kerülni ilyen lapokkal csak pénzégetés sqeezelni. És gondolom nem akarsz berakni 50 dollárt pre AQra.

    de ha már így alakult flop conbet oké, turnon alig több mint 1/3 potbettel támadsz, ami nagyon rossz, így akár blöfföt is indukálhatsz, amit szerintem egyáltalán nem akarunk. Ha egy rendes betre emel vissza, insta fold, így talán ok a call de ismeretlenül be nem pakolnék a riveren top párral (nem is a legjobb top párra) 100bb-t.

  3. #3
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugye azt, hogy túl kicsi a visszaemelés már tudod, ráadásul 200bb deep nekem még a dobás is jobban tetszik mind a 3bet. Én legalábbis azt tanultam, hogy ha nem akarunk all in kerülni ilyen lapokkal csak pénzégetés sqeezelni. És gondolom nem akarsz berakni 50 dollárt pre AQra.

    de ha már így alakult flop conbet oké, turnon alig több mint 1/3 potbettel támadsz, ami nagyon rossz, így akár blöfföt is indukálhatsz, amit szerintem egyáltalán nem akarunk. Ha egy rendes betre emel vissza, insta fold, így talán ok a call de ismeretlenül be nem pakolnék a riveren top párral (nem is a legjobb top párra) 100bb-t.
    ez azért nem teljesen igaz szvsz. gondolj bele, pl AA-se szívesen pakolsz be 200bb postflop egy száraz boardon nit ellen, mégis kell a sqeez. Ha preflop értetted, akkor meg azért nem igaz, mert van aki nagyon széles range-el emel, széles range-el is callol 3betet, de 4betelni már csak KK+ fog, az ilyenek ellen például kell a 3bet, sqeez szituban meg ugye van +pénz is a kasszában, egy többnyire gyenge range-ű coldcaller személyében.
    Amúgy a többit én is így gondolom.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #4
    Fanatikus tag JasonCorp avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás

    flop cbet turn c/c river c/ct jobban megerne "maniac" ellen jatszani szerintem.

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez azért nem teljesen igaz szvsz. gondolj bele, pl AA-se szívesen pakolsz be 200bb postflop egy száraz boardon nit ellen, mégis kell a sqeez. Ha preflop értetted, akkor meg azért nem igaz, mert van aki nagyon széles range-el emel, széles range-el is callol 3betet, de 4betelni már csak KK+ fog, az ilyenek ellen például kell a 3bet, sqeez szituban meg ugye van +pénz is a kasszában, egy többnyire gyenge range-ű coldcaller személyében.
    Amúgy a többit én is így gondolom.
    igen, pre gondoltam nyílván. és abba is teljesen igazad van, hogy az ellen, aki sokat ad meg 3betet teljesen jó a visszaemelést. pontosabban kellett volna fogalmaznom. viszont akkor már ugye nem árt tudni a 3betcall mellett a conbetre való dobást 3 bet potban ebben a helyzetben pedig ugye ismeretlen az ellen. ismeretlen ellen pedig nem 3betelnék.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Beraktam es boritott egy 22-t.....lehet ezt el lehetett volna dobatni a nagyobb pre sqz-el. Viszont a turntol kezdve szerintem fish play volt, amit csinaltam. Ebbe a hibaba beleesek rendszeresen, hogy egy maniacet mindig rosszabb lapra teszek, mint TPGK.....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •