Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (41) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Range-re tevést segítő szoftver. Létezik?

  1. #11
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás



    ő texas ranger-e

    és beraktam ugyanaz é képet mint ceewyl tök véletlenül
    Utoljára módosítva: chivasr911 által: 2011. 02. 24. 00:33
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én kis mustárral eszem a réndzsret szoftver nélkül.
    Jó, ha poénkodunk, akkor a topik arra is jó, hogy bárki beírhatja, hogy mekkora a range-e. Ebben a játékban a semi-tight rangek a nyerők (17-19), a loose játékosok már extrém kategória (25-30 ). A túlzottan nit range-ű (6-11) sporttársakat lesajnáljuk, vigyázat!

    Az én range-em viszonylag tight.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor már az optimális betsizingot is beállíthatná a progi, meg a gombot is megnyomhatná helyettünk
    Nem is rossz ötlet. Olyan szoftver, ami a gombot is megnyomja? Tudtok olyat? Mer akkor közben kislattyognék boltba. :-D
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  4. #14
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    mikor megláttam a topic címet éreztem, hogy ez jó lesz..
    ferkocse likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  5. #15
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Popcorn time!

  6. #16
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Popcorn time!
    hehe, úgy látom neked ez az egyik kedvenc kifejezésed, mert elég gyakran használod. mondjuk ez valóban az most!

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Szerintem annyira szürreális ilyet elképzelni, mint mondjuk Doyle Brunsonnak egy holdem manager hud-ot 20 éve. Ő is mondhatta volna akkoriban, hogy egy ilyen segédlettel akár haza is mehet, játszhat helyette bárki. Pedig mennyire nem ugye.

    Szóval félre ti konzervatív rövidlátó banda, én a jövőbe látok, hagyjatok szárnyalni!
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  8. #18
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Szerintem ha lenne ilyen szoftver, már hallottál volna róla, nem egy topikban fogja valaki válaszként benyögni
    “I'd rather be lucky than good.”

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem annyira szürreális ilyet elképzelni, mint mondjuk Doyle Brunsonnak egy holdem manager hud-ot 20 éve. Ő is mondhatta volna akkoriban, hogy egy ilyen segédlettel akár haza is mehet, játszhat helyette bárki. Pedig mennyire nem ugye.

    Szóval félre ti konzervatív rövidlátó banda, én a jövőbe látok, hagyjatok szárnyalni!
    Azért nincs ilyen, mert a (legális) szoftverek csak a már lejátszott leosztásokat "látják", az éppen aktuálisan folyót nem. Ha látnák az aktuálisat is, akkor lehetne ilyet csinálni, és már kb kattingathatna is a program.
    De ugye nem pont ez a céljuk az termeknek.

    (Egyébként meg minél több, összetettebb statot használsz a döntéshez, annál inkább átveszi a szerepedet egy bot, aminek a döntéseit te kattintod le. )

    A kép meg nagyon komoly.
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet kormi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért nincs ilyen, mert a (legális) szoftverek csak a már lejátszott leosztásokat "látják", az éppen aktuálisan folyót nem. Ha látnák az aktuálisat is, akkor lehetne ilyet csinálni, és már kb kattingathatna is a program.
    De ugye nem pont ez a céljuk az termeknek.

    (Egyébként meg minél több, összetettebb statot használsz a döntéshez, annál inkább átveszi a szerepedet egy bot, aminek a döntéseit te kattintod le. )

    A kép meg nagyon komoly.

    A Holdem Indicator elemez parti közben, számolja a pot/oddsot, becsülgeti hozzá a nyerési esélyt, szóval az már nagyon hasonlít az elképzeléseimhez.

    http://images.betanews.com/screenshots/1199986550-1.gif

    Csak olyan arcade módnak tűnik.

    Tulajdonképpen nekem mindezek helyett az is elég lenne, ha megtanulnám készség szinten ezt a range-re tevés-szűkítés dolgot, bármilyen hasznos tananyagot, módszert elfogadok. Mindenképpen foglalkozom a témával, szóval vagy így, vagy saját magamtól, stove-ot előszedve és kísérletezve, de jutni fogok valamire.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •