Oldal: 269 / 709 ElsőElső ... 169219259267268269270271279319369 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.681 - 2.690 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #2681
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    Idézet Sshnur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az lenne a kérdésem, hogyha van egy Ft alapú számlám azt meglehet változtatni dollár alapúvá, és ha igen akkor hogy.

    Nagy segítség lenne.
    saját magad tudod zárolni.most nincs elttem,de van ott menüpont,hogy bezárod!
    de ha masikat nyitsz,mindenképpen masik email cimmel!
    illetve ha ugyanazt a bankot/bankártyát akarod hozzárendelni,akkor mindenképpen a supportnak tudnia kell róla!

  2. #2682
    Lelkes újonc Sshnur avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    Idézet ATM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írsz a supportnak, hogy zárolják a számládat. Utána nyitsz egy másik számlát más e-mail címmel.
    Még egy kérdés, pár napja kértem moneybookers kártyát, ha zárolom a számlát, akkor gondolom azt sem fogják ki küldeni, szóval ugye nem kell külön szólni emiatt, hogy ne küldjék a kártyát.

  3. #2683
    Lelkes újonc Sshnur avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    Meg még felmerült az a kérdés most, hogy ahoz hogy pl everest-re betudjak fizetni meg kell egyeznie a moneybookers email címnek az everestes email címemmel, és ha új email címmel kell csinálnom akkor ez már nem teljesül és nem tudok majd utalni oda, pedig pont emiatt kéne. Ezt hogy tudnám kiküszöbölni?

    Amúgy meg nem értem, hogy mért nem lehet megváltoztatni a számla valutáját, eléggé idegesítő.
    Utoljára módosítva: Sshnur által: 2011. 02. 25. 17:19

  4. #2684
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    megváltoztatod everesten(meg mindenhol) az emailedet.
    az mb-s e,ailedre

  5. #2685
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 07.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Hello! Olyan kérdésem lenne, hogy ha igénylek MB kártyát akkor felhívnak-e telefonon pl. adategyeztetés céljából? Mert az angol tudásom majdnem egyenlő a nullával és nem szeretnék nekik hebegni-habogni.

  6. #2686
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet reqaw18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello! Olyan kérdésem lenne, hogy ha igénylek MB kártyát akkor felhívnak-e telefonon pl. adategyeztetés céljából? Mert az angol tudásom majdnem egyenlő a nullával és nem szeretnék nekik hebegni-habogni.
    Nem hivnak fel;igenyled,varsz 1 hetet, ship it

  7. #2687
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Hali!

    A napokban próbáltam pénzt kiutalni a bankszámlámra, de azt kérte, hogy előbb utaljak ki kevesebb, mint 15$-t ami mellé kapni fogok egy verification code-t. Elméletileg SMS-ben meg is kaptam, de nem fogadja el.
    Tudja valaki, hogy esetleg mi lehet a gond?

  8. #2688
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    sziasztok! kicsit OFF sorry de nem találtam jobb helyet a kérdésnek. Első befizetéssel ismerkedem és van ez az Abaqoos dolog..mennyire jó ez vagy h hogyan működik? regeltem az oldalukon már..

  9. #2689
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Tud valaki olyanról, hogy lenne éves keret az MB-n? ami azt jelentené, hogy csak x összeget utalhatsz ki egy év alatt?

  10. #2690
    Őstag Morzdomigron avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 27.
    Hozzászólások
    1.080

    Alapbeállítás

    A CIB megváltoztatta a gaming politikáját? Bevinném a VISA Electron kártyám, de nem tudom megerősíteni. Adatok rendben vannak, pénz is van a kártyán. Esetleg USD alapú kéne?! Csak nem.
    Mama azt mondta: varázsló az, aki varázsolni tud!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •