Oldal: 4 / 336 ElsőElső ... 234561454104 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (3358) összesen
Like Tree246Likes

Téma: Fifty50 SnG

  1. #31
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor folytassuk itt.

    2. fifty50 session:

    Le sem merem írni, annyira jól ment

    Csak 100asokat akartam játszani, de egy idő után annyira nem indultak, hogy kénytelen voltam feltölteni 50esekkel az asztalszámot.

    Kezdem a mérleggel:
    $50: 27 játék, 18 itm. $666 nyereség
    $100: 90 játék, 59 itm. $1130 nyereség
    Játékidő: 4 óra

    Tegnap is jól ment, ma nem vártam ilyen folytatást, de mégis ez lett. Hihetetlenül sok hal van, főleg 50es téten, de azért 100ason is akadnak. Az ex DON regulárok is rengeteg hibát követnek el, némelyikük olyan mintha megőrült volna.
    Taktikáról még mindig nem beszélnék, körvonalazódnak bennem dolgok, amik úgy tűnik, hogy működnek. Még mindig kicsinek tartom a mintámat a messzemenő következtetések levonásához.
    Örülnék, ha itt is lennének leosztások, amit elemezhetnénk. Amit Maxika linkelt, nem egyedülálló eset, sok hasonlót láttam. Ami még jobban meglepett amikor ma UTG AKs-el pusholtam, buborékban, kb. egyenlő zseton mindenkinél, s a BB 24s-el callolt. Ki is ejtett. DON-ban ő volt az egyik legfeszesebb reg.
    Van valaki, aki lejátszott már 1-2k játékot? Kíváncsi lennék mit gondol a fiftyről, milyen up ill. downswingekkel találkozott?
    Gratulalok, ez jo start. Igy tovabb
    A Turbo DoN utan ebbol is a Turbot jatszod? A 3 perces vakemelkedes azert eleg kemenynek tunik, meg ha tobb koztes vakszint is van (legalabb is a nem-turbo Fifty50nel tobb ilyen van a nem-turbo DoNhoz kepest). Milyen vakszintnel lett vege altalaban?
    Es meg egy kerdes: rogton ugyanannyi asztalon kezdted, mint anno a DoN-t toltad?

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Na ez szép, akkor neked már volt 2 erősen pluszos estéd. Viszont ez sajnos eléggé upswing szagú, de remélhetőleg megtartod egy darabig.

    Paste! Összehasonlítottam a vakemelkedéseket még amikor elkezdődött, és valahogy úgy rémlik, hogy a régi struktúrával nagyjából egyidőben éri el az 50/100 vagy 100/200-as vakszintet a játék.

    Lassan erőt veszek magamon, és nekifekszek én is. Amikor bejelentették hogy vége a DoN-oknak, egyszerűen elvesztettem a motivációmat, és azóta jó ha összesen 50 partit lejátszottam.

    Szerintem ma kezdem 10dolláros téten normál vakemelkedésben 10-12 asztallal.

  3. #33
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Ha valaki stabilan nyer csinálhatna egy videót,biztos hasznos lenne az akadémiásoknak

  4. #34
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet pastecopy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulalok, ez jo start. Igy tovabb
    A Turbo DoN utan ebbol is a Turbot jatszod? A 3 perces vakemelkedes azert eleg kemenynek tunik, meg ha tobb koztes vakszint is van (legalabb is a nem-turbo Fifty50nel tobb ilyen van a nem-turbo DoNhoz kepest). Milyen vakszintnel lett vege altalaban?
    Es meg egy kerdes: rogton ugyanannyi asztalon kezdted, mint anno a DoN-t toltad?
    Turbót játszom. Eddig nem probléma a gyors vakemelkedés. Átlagban 28 perc alatt fejeződnek be, persze ebbe az is beleszámít, hogy én korán kiesek. Ezért az átlag vakszint mikor nyerek magasabb, általában 150/300, vagy 200/400.

    Igyekszem annyi asztalon játszani, mint DoNon csináltam, nem vettem vissza a mennyiségből. Ez a minőség rovására megy, de valamit valamiért... 100-asok kevésbé indulnak, ezért az asztalszám tartása miatt szoktam 50eseket is nyitni. Nem óvatoskodok a fiftyvel, egyből bele a közepébe, aztán lesz ami lesz, majd levonom a következtetéseket.

  5. #35
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ez szép, akkor neked már volt 2 erősen pluszos estéd. Viszont ez sajnos eléggé upswing szagú, de remélhetőleg megtartod egy darabig.
    Köszi! Igen, lehet, hogy van benne up. Most az rng-re nem panaszkodom, kb. megérdemelt arányban nyerem a pre allineket. Az utolsó DoNos hónapokban (január-február) ez nem így volt, csak szenvedtem, örültem ha breakevennel zártam a hónapot.

    Sok sikert neked is a fiftyhez, remélem neked is jól fog indulni, és megjön a munkakedved

  6. #36
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    salgót
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    SNG wizardhoz szerintetek megcsinálják a Fifty50 et? elég bonyolult lenne... de remélem igen

  7. #37
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet jóska gyerek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SNG wizardhoz szerintetek megcsinálják a Fifty50 et? elég bonyolult lenne... de remélem igen
    "Mitmondtááá? Jóskagyerek mospofázzáá! Az apád meg én agyönvertünk bézbózütőkkel meg ilyenekkel????!!!!!"


    Bocs de ezt nem hagyhattam ki!
    Amúgy kizártnak tartom h megcsinálnák, nem érné meg nekik.
    Utoljára módosítva: shiningKKingdom által: 2011. 03. 04. 11:24
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  8. #38
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás Chip vs. ITM vs. ROI

    Számolgattam egy kicsit, hogy adott átlagos zsetonszám és ITM% mellett milyen ROI érhető el normál vakemelkedésú Fifty50-nél.
    Érdekesek a számok (feltéve hogy jól számoltam ), különösen a legalsó sort figyelembevéve, azaz összehasonlítva egy fiktív 6%-os rake-es DoN-nal.
    Az biztos, hogy nekem sokat kell változtatnom a meglehetősen feszes DoN stratégiámhoz képest, hogy profitot termeljek ebben.
    Csatolt képek Csatolt képek

  9. #39
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    62$ raket kellene termelnem, hogy kapjam 100$-t, de mivel nincs DON, és ez a 0cent elég vacak, nagyon hezitálok. javaslat?

  10. #40
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Heyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és ez a 0cent elég vacak, nagyon hezitálok. javaslat?
    0cent ??? mire gondolsz?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •