Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
  1. #11
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Szerintem kicsit alacsony a 3betje (azaz rohadt alacsony, wtf 4-5handed és 6,5?) a 4bet-call linehoz, ha 9+ 3betje lenne akkor lenne értelme a 4bet-callnak sztem.
    De amúgy bigacsiga +1, AQ std 4bet a legtöbb ellenfél ellen (már NL200-tól kezdve...FoxwoodFiends azt tanácsolta, hogy már NL100-tól is bátran 4beteljünk vele a legtöbb helyzetben).

  2. #12
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem kicsit alacsony a 3betje (azaz rohadt alacsony, wtf 4-5handed és 6,5?) a 4bet-call linehoz, ha 9+ 3betje lenne akkor lenne értelme a 4bet-callnak sztem.
    De amúgy bigacsiga +1, AQ std 4bet a legtöbb ellenfél ellen (már NL200-tól kezdve...FoxwoodFiends azt tanácsolta, hogy már NL100-tól is bátran 4beteljünk vele a legtöbb helyzetben).
    en latatlanban azt mondanam nincs jol fitlerelve OP HUD-ja, ezert 6,5.
    masreszt senki nem nez mar 3bet statot altalanossagban hanem 4 handed kulonoskeppen pozicionkent kell nezni, mert nagyon valtoznak a tendenciak es hatalmas kulonbsegek vannak ketto 10% bet kozott is.

  3. #13
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás

    history és megfelelő dinamika nélkül, teljesen értelmetlen, buta dolognak tartom a 4bet-callt (obv). minek csattogtatjuk el a pozíciós (és remélhetőleg pókertudásbeli) edgeünket. Nem arról van szó, hogy + vagy - ev-s-e a 4bet call, hanem hogy +ev-sebb a call az adott körülmények között és a handhez tartozó infok alapján (azaz infók hiányában)

  4. #14
    Handelemző pindrokk avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hely
    top of the range
    Hozzászólások
    994

    Alapbeállítás

    neomorf+1

  5. #15
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Idézet Neomorf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    history és megfelelő dinamika nélkül, teljesen értelmetlen, buta dolognak tartom a 4bet-callt (obv). minek csattogtatjuk el a pozíciós (és remélhetőleg pókertudásbeli) edgeünket. Nem arról van szó, hogy + vagy - ev-s-e a 4bet call, hanem hogy +ev-sebb a call az adott körülmények között és a handhez tartozó infok alapján (azaz infók hiányában)
    ezzel tudok azonosulni

  6. #16
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezzel tudok azonosulni

    No offense, de Bala is ugyanezt írta más szavakkal...
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  7. #17
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No offense, de Bala is ugyanezt írta más szavakkal...
    tevedsz... o olyat allitott hogy 5bet range tul szuk es crushol minket, amit valotlannak tartok, erre valaki mas felvetette hogy szukulnek a preflop range-k 4handed, ami otromba nagy marhasag szerintem. barmilyen site-rol is beszeljunk

    es en csak ezzel a reszevel nem ertettem egyet.
    Utoljára módosítva: bigacsiga által: 2011. 03. 06. 18:30

  8. #18
    Tag Knish avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    egyébként azért, mert éppen 4 handed lett a játék, mivel valaki kiült, nem jelenti azt, hogy hirtelen mindenki crazy lag lesz preflop...

  9. #19
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Csak kiváncsiságból, mi volt a gondolatmeneted amiért a turnt raiselted, nem a flopot és mi volt a terved ha D turnt barrelez?

  10. #20
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Tolna/Szeged
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Ongamen pedsig nemigen fognak elkezdeni 5 bet blöffölni különösebb history és dinamika nélkül. Nemtudom mi van a PS-en, de jatszottam 600-n 1 k-n ongamen, ls az 5 bet range nem tágul ki 88+ AJs +-ra, marad a szokásos JJ+ AK, esetleg AQs. Esetleg ha előtte 3 x 3 beteltünk, akkor sima 4 bet call a lapunk.

    De ha már itt tartunk, akkor a 4 bet méretezés kérdését is meg kellene beszélni. Mindenképpen elég 2.1x-es , h maradjon FE, ha meg lecallol, mert előfordul, akk meg postflop tudunk jobb indulólappal jatszani.


    Neomorf +1, enis valami hasonlót próbáltam megfogalmazni, aggro reg ellen miért ne callolhatnánk 4 handed Ip AQs-el, míg 1 4 bettel egy csomó gyenge kezet eldobatunk,a mit akár flop után 2 utcán is blöffölne.

    Ha 4 betelünk akkor szó nincsen már foldról, de onnantól ki vagyunk szolgáltatva a szituációnak és nem a mi kezünkben van az irányítás.
    Utoljára módosítva: Skaidy által: 2011. 03. 06. 22:07

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •