Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (65) összesen
  1. #21
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Rég láttam, h vki ennyire megtegyen mindent annak érdekében, h mielőbbi bant kapjon
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Idézet tydonk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tulajdonképpen egy breakeven játékos hogy lehet PRÓ? Elég hozzá supernóva elitének lenni? Fricirics 2.
    Titcar se és Frici se breakeven. Mindketten nyerő játékosok.

  3. #23
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 08.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Nem szeretnék bannt kapni. Bocsánat ha dúrván fogalmaztam, de tulajdonképpen ez az igazság. Szerintem túl van masztifikálva ez az egész supernova elite helyzet, ha van rengeteg időd, pénzed és szenvedélyed, akkor lazán fél kézzel megcsinálható.

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet dj.reLax86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Titcar se és Frici se breakeven. Mindketten nyerő játékosok.
    Hagyd rá szerintem, savanyú a szőlő, erről van csak szó... Kívánom mindenkinek, hogy titcar féle breakeven játékos legyen belőle, 5 számjegyű összeget elkönyvelve az év végén.

  5. #25
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Idézet tydonk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem szeretnék bannt kapni. Bocsánat ha dúrván fogalmaztam, de tulajdonképpen ez az igazság. Szerintem túl van masztifikálva ez az egész supernova elite helyzet, ha van rengeteg időd, pénzed és szenvedélyed, akkor lazán fél kézzel megcsinálható.
    csak nem mindegy hogy a dolog 40 milliódba kerül vagy nyersz vele 8-at 10 et.

  6. #26
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet tydonk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem szeretnék bannt kapni. Bocsánat ha dúrván fogalmaztam, de tulajdonképpen ez az igazság. Szerintem túl van masztifikálva ez az egész supernova elite helyzet, ha van rengeteg időd, pénzed és szenvedélyed, akkor lazán fél kézzel megcsinálható.
    Igen, ez mind igaz ticcire, egy unatkozó miller egyetemista.
    A maszti pedig más, de majd megtanulod, ha eléred azt a kort.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  7. #27
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet tydonk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem szeretnék bannt kapni. Bocsánat ha dúrván fogalmaztam, de tulajdonképpen ez az igazság. Szerintem túl van masztifikálva ez az egész supernova elite helyzet, ha van rengeteg időd, pénzed és szenvedélyed, akkor lazán fél kézzel megcsinálható.
    dánfiut megelőzve: Popcorn Time :d

  8. #28
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 08.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Elnézést, mégegyszer elnézést, de én így vélekedek a dolgokról. Remélem szabad a szólás. És szerintem nem vagyok egyedül ezzel így az országban.

  9. #29
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet tydonk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elnézést, mégegyszer elnézést, de én így vélekedek a dolgokról. Remélem szabad a szólás. És szerintem nem vagyok egyedül ezzel így az országban.
    Gyakorlatilag már kész volt a bannolás. Vissza olvastuk a hozzászólásaid, és arra a következtetésre jutottunk, hogy csak a bajt keresed. Az elnézésed olvasása után, úgy döntöttünk kapsz még egy esélyt. Kérünk nagyon figyelj óda a hozzászólásaid fogalmazásakor. Légy óvatos, körültekintető, tisztelet tudó. Mindenki leírhatja a véleményét, csak nem mindegy hogyan. Hallgass a törzstagokra!

    Ami Titcart illeti: Nagyon sok okból kifolyólag megérdemli a Pro Team tagságot.

    Jó tanács: Mielőtt bármit írsz kétszer gondolt át. Tölts el 1-2 hetet a Pókerakadémia tanulmányozásával. Ismerd meg az oldalt és a közösségét, talán utána könnyebben fog menni az aklimatizálódás.

  10. #30
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Gratulálok a Pro tagsághoz! Hajrá idén is!

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •