Oldal: 7 / 25 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (246) összesen
  1. #61
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Szerintem meg ha annyi esze nem volt, hogy apu nevében regeljen, akkor meg is érdemli!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #62
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    lol, mekkora pancser. Megérdemli. Beregelsz a szülő nevére, aztán meg van oldva. Ez meg a saját nevén hamis adatokkal, GIGALOL!

  3. #63
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Nekem ezzel csak annyi a velemenyem, hogy nem erdemli meg a penzt, amit nyert es a ps nem szeretet szolgalat(oket kur**ra nem erdekeli h 60k nevezobol 6. lett).Ha most kifizetik neki a penzt, akkor ezzel nagy lavinat indithatnak el a 18 ev alattiak koreben es a terem image-e is romlani fog.

  4. #64
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Hat aki most ennek orulni tud, annak azt kivanom, hogy zaroljak a szamlajat egy SM megnyerese utan, mert el van irva a cime egy betuvel..... Elojon a magyar rosszindulat!! Gratulalok!

    A gond az, hogy mar regen be kellett volna oket perelni ezert, sot szerintem kellene!!! Ha egy tinedzser elhiszi, hogy ebbol meg tud elni elete vegeig es emiatt csak 1-2 evet csesz el az eletebol, mar hihetetlen lepeshatranyba kerul az eleteben. Mar reges regen ellenorizniuk kellene az adatok valosagtartalmat, persze ameddig termeled a raket, addig senkit nem erdekel.....

    Erre csak egy szo van, undorito!!!!

  5. #65
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Idézet jvereb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hat aki most ennek orulni tud, annak azt kivanom, hogy zaroljak a szamlajat egy SM megnyerese utan, mert el van irva a cime egy betuvel.....

    A gond az, hogy mar regen be kellett volna oket perelni ezert, sot szerintem kellene!!! Ha egy tinedzser elhiszi, hogy ebbol meg tud elni elete vegeig es emiatt csak 1-2 evet csesz el az eletebol, mar hihetetlen lepeshatranyba kerul az eleteben. Mar reges regen ellenorizniuk kellene az adatok valosagtartalmat, persze ameddig termeled a raket, addig senkit nem erdekel.....

    Erre csak egy szo van, undorito!!!!
    Nem tudod ellenőrizni ha apu nevén regisztrál valaki-.-
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  6. #66
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Élőben néztem a dealt. Először a chipleader nyomatta, hogy neki több kell. Erre a szivaros csákó, asszem, aki végül elvitte a kocsit, azt monda, hogy hozzávág 5K-t azt nyugodjon meg. Várni kellett a számokra (chip chop numbers), közben az egyik kijelentette, hogy vagy elfogadják vagy játszanak tovább, nem fog alkudozni. Kb 15 perc alatt kiszámolták a dolgot, a cl elfogadta a plusz 5K-t, és amikor mindenki igent mondott, jött ez a (kis)gyerek. Azt hittem, lefordulok a székről. Amikor rákerestem az opr-n, akkor meg azt hittem, dobok egy hátast. Most már értem...

    Egyébként az életkorral kapcsolatban nem ismernek tréfát a Ps-nél. 7 éves fiam is ott volt velem a PCA-n, de nem engedték be a terembe sem. A kapunál lévő helyi erő udvariasan, de nagyon határozottan megtiltotta. Csak annyit akartam ezzel mondani, hogy erre nagyon komolyan odafigyelnek külföldön, itthon ezt a szabályt (sem) veszik komolyan.

  7. #67
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet jvereb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hat aki most ennek orulni tud, annak azt kivanom, hogy zaroljak a szamlajat egy SM megnyerese utan, mert el van irva a cime egy betuvel..... Elojon a magyar rosszindulat!! Gratulalok!

    A gond az, hogy mar regen be kellett volna oket perelni ezert, sot szerintem kellene!!! Ha egy tinedzser elhiszi, hogy ebbol meg tud elni elete vegeig es emiatt csak 1-2 evet csesz el az eletebol, mar hihetetlen lepeshatranyba kerul az eleteben. Mar reges regen ellenorizniuk kellene az adatok valosagtartalmat, persze ameddig termeled a raket, addig senkit nem erdekel.....

    Erre csak egy szo van, undorito!!!!
    Ebben az a para, hogy tényleg meg lehet élni belőle 18 év alatt
    15 évesen kezdve freerollokból szorgalommal 3 év alatt megteremted az életed hátralevő részére a tőkét.

  8. #68
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Azt azért megint más téma, hogy ha rosszul adtad meg a címed, mint hogy illegálisan játszol a saját neveddel.... legalább annyi esze lett volna, hogy nem a saját nevével regisztrál...

  9. #69
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Idézet dodi89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudod ellenőrizni ha apu nevén regisztrál valaki-.-
    Akkor nem engedem Apu neven regelni. A regisztrazio utan, hivatalos okiratok masolataval lehet a szamlat aktivalni. Nem megoldhatatlan, ezek csak resletkerdesek!

  10. #70
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben az a para, hogy tényleg meg lehet élni belőle 18 év alatt
    15 évesen kezdve freerollokból szorgalommal 3 év alatt megteremted az életed hátralevő részére a tőkét.
    Gigalol!!!!

Oldal: 7 / 25 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •