Oldal: 15 / 25 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (246) összesen
  1. #141
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    rég volt ennyi hsz valami hirhez

  2. #142
    Fanatikus tag hunsilverline avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    485

    Alapbeállítás

    Sajnálom de engem inkább a német screenshotja vágott tiltre. Volt kb 300 kemény dollárja az accon alapból? És ehhez jött 844,000.

    Life is not fair!)

  3. #143
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás

    hunsilverline+1
    A legrosszabb dolog a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

  4. #144
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet Péé13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy Ivey meg egy csomó nagy fiatalabban kezdte mint 18... ettől függetlenül szerintem, ha hamis adatokat adott meg, akkor a PS, jófej nem jófej, nem tehet mást mint zárolja ezt a pénzt. Ha nem így tesz akkor 50ezer emberből valaki tuti feljelenti és nagyon örülhet ha amúgy nem jelenti fel senki... és igen itt van az a pont, hogy mi van akkor ha engem ez a srác ejtett ki? Perelhetem a Pst? És ezt most halálosan komolyan kérdezem, szerzek egy jó ügyvédet és azt mondom nekem jár legalább 100k, mert addig meneteltem volna mert nekem álltak a csillagok. Term. a kérdés elméleti mert nem ellene estem ki, de elég érdekes szitut szül / fog szülni. (szerintem ezt tuti valaki bepróbálja)
    Nonszensz. Biztosan kitér a PS házi szabályzata az ilyen jellegű kérdésekre is. Naivitás azt gondolni, hogy ez nekik még nem jutott eszükbe elvi szinten.

  5. #145
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    100-200 dollárokért, biztos nem fog senki komolyabb erőfeszítést belevinni, de 11 millió dolláros prize pollnál azért a motiváció megnő a nyitva hagyott kiskapukra...

  6. #146
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet Péé13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    100-200 dollárokért, biztos nem fog senki komolyabb erőfeszítést belevinni, de 11 millió dolláros prize pollnál azért a motiváció megnő a nyitva hagyott kiskapukra...
    Hát akit nagyon érdekel, nézze meg a szabályzatot, de szinte biztos vagyok benne, hogy nincs itt semmiféle nyitva hagyott kiskapu.

  7. #147
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hozzászólások
    196

    Beszélő

    Vagy ez is lehet, hogy a PS ezt jo elore tudta es meg ki fog derulni meg egy ket FT-srol, hogy kiskoruak vagy nem valos adatokat adtak meg. Ezzel mar szep busas osszeg megy vissza a gazdahoz.

    Amugy ez a szetosztas fix vagy csak valaki hozza csapta a hirhez?

  8. #148
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Végigolvasva a hozzászólásokat, azért a többség "a legszebb öröm a kár öröm" szólás magasztos hirdetője.
    Én csak sajnálni tudom a srácot, igaz hogy szabályt sértett, de szinte mindannyian megtesszük nap mint nap az élet különböző területein (gondoljanak csak bele azok akik pl autót vezetnek - nem tartjuk be a megengedett sebességet, nem kötjük be az övet, telefonálunk, megállunk olyan helyen ahol nem lenne szabad stb..)
    Mondjuk ha egy gyalogos pl átszalad olyan helyen az úttesten ahol nem lenne szabad és elüti őt egy autó, akkor az itteniek többsége szerint megérdemelte mert szabályt sértett???
    De lehetne számtalan más példát felhozni.
    Úgy gondolom a PS-t, az online termeket kéne elővenni azért, hogy szigorúbban ellenőrizzék a regisztrációkat és ne csak akkor zárolják a számlát amikor egy kifizetés kapcsán tüzetesebben megvizsgálják az illető accountját, tegyék azt meg már a regisztrációkor, akkor elkerülhetőek az ilyen kínos helyzetek.
    Tisztában vagyok azzal, hogy ezzel még nem lehet teljesen kizárni a szabálytalanul regelőket, de legalább az ennyire nyilvánvaló szabálytalanságokat már a regisztráció során ki lehetne szűrni.

  9. #149
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Ja és eszembe jutott még valami. Nagyon-nagyon fejlett gondolkodású szülőnek kell lennie hogy a gyereknek az élete ne legyen elkúrva akár egész életére. Pár év az alap, de ezzel olyan csomagot kapott a gyerek amit biztos kell pár év mire ledolgoz. Jó kis feladata lesz életében, gondolom annyira nem áll jól a család, a szülő eléggé számított erre a pénzre 2 napig, ha elveszik mert a gyerek hamis adatokkal regisztrált, elég jó világszemléletre van szükség a szülő részéről hogy ne a gyerek legyen a bűnbak.
    Amúgy meg szerintem az alkudozásnál is már a szülő alkudozott...

  10. #150
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Félreértések elkerülése végett:
    1, nem jutott a skac jogosulatlan előnyökhöz ELVILEG. Gyakorlatilag meg de, mert nem is játszhatott volna (tehát nem csalt a versenyen konkrétan, de lehet mást megfosztott attól, hogy jobb helyezést érjen el). Tehát ő nem szerzett előnyt magának, viszont másokat megkárosított (tök8, hogy lejátszotta őket, vagy mákolt).
    2, Nem sajnálom tőle a pénzt, kívánom találjon egy bőröndöt 20M$-ral tele (jó nagy bőrönd lenne:-D). De azért ne kezdjük már itt össze-vissza sajnálni!
    3, Nincs bajom azzal, hogy valaki 18 éves kor alatt játszik, az ő dolga, játszon benya, ájvi, meg minden pro 18 éves kor alatt...de vállalja a következményeket! Ha zárolják a számlát nincs sírás! Nem kell itt sírni, hogy szegény gyerek.
    Ha van annyira felnőtt, hogy netes pokizzon, akkor legyen annyira felnőtt, hogy tisztában van vele, hogy mivel járhat, hogy ezt underage teszi. Benne van, hogy zárolják a számláját...ennyi

Oldal: 15 / 25 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •