Oldal: 25 / 50 ElsőElső ... 15232425262735 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 241 - 250 (496) összesen
Like Tree21Likes

Téma: RedKings Poker

  1. #241
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Prof.B. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, kijatszottam az FD bonust. Gyujtottem 500 pontot. Letezik, hogy ezzel semmit nem tudok kezdeni? Eddig minden teremben vehettem a bonuszpontokbol valamit. Egy matricat vagy beulot... Itt meg ha jol ertem , csak ezutan kezdhetek gyujteni koronakat (crowns).... Ez redkings vagy ongame sajatossag? Vagy valamit benezek?
    Egyebkent van rakebackes ongame terem?
    Igen csak ezután tudsz koronákat gyűjteni.Ha jól rémlik ebbe a topikba írnak vmi visszatérítésről. Olvass vissza

  2. #242
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Van itt valaki aki nl50-nl100on nyomja RK-n? Lenne 1-2kérédsem.Előre is köszi.

  3. #243
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 12. 09.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Engem az érdekelne, hogy van-e rakeback a redkingsen, és hogy moneybookerssel való első befizetésnél van-e 500%-os 5000$-os bónusz? Előre is köszi.

  4. #244
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    159

    Beszélő

    Ez aranyos azt hittem jó terem, mondom regelek, oké írok magyaul a supportra, erre vissza jött 1 fordítóval írt levél. korrekten megírták , hogy jelenleg nincs magyar support (ez hogy lehetséges?) és válaszoltak a kérdésekre.

  5. #245
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Itt van late registration?

  6. #246
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Bak
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Idézet Charliegore8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt van late registration?
    Nincs.

  7. #247
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Az hogy van, hogy rengeteg oldalon olvasom, hogy a teremnek van magyar ügyfélszolgálata közben meg maga a redkings support írta nekem , hogy jelenleg nincs magyar támogatás?

  8. #248
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    az elképzelhető, hogy osztott kk-val a kezemben többször találom szembe magam osztott aa-val, mint ahogy az az esélyek alapján elvárható lenne?

    magyar support van. de tényleg nem mindig: én angolul Írtam mindig (kivéve ha azt láttam hogy pl krisztával csetelek, ez egyértelműen magyarra utal) aztán néha meglepődve láttam, hogy magyar választ kaptam
    Utoljára módosítva: teto által: 2011. 03. 10. 09:03

  9. #249
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet teto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az elképzelhető, hogy osztott kk-val a kezemben többször találom szembe magam osztott aa-val, mint ahogy az az esélyek alapján elvárható lenne?
    Igen az. Olyan ez, mint Starson a gs. sorok (river killerek), vagy FTP-n a backdoor flössök. Nem lehet ellene mit tenni.
    Fagyöngyös fekete fenyőkkel fedett, folyónál fekvő ferde, félig füves futballpályán falatnyi, fügét falatozó fakó, foltos fürjeket futtatni fagyos februárban fertályóráig, fantasztikus feeling, félőrült, fázós, fehér finn fiúknak.

  10. #250
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet tentaculata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen az. Olyan ez, mint Starson a gs. sorok (river killerek), vagy FTP-n a backdoor flössök. Nem lehet ellene mit tenni.
    Csak jelzem, h FTP-n átállították, 2011.01.01-től jelenleg a set overset algoritmus van érvényben.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •