Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (60) összesen

Téma: Jose Macedo

  1. #31
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HU-ban miért könnyebb elérni?
    nagyobb edge teremthető, és pl. ha fishel tolod akkor facetoface minden téten hatalmas winratet lehet elérni.
    It's just a ride.

  2. #32
    Idegen Lajos Vanka avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 31.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Felkiáltójel

    Idézet bullcards eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én akkor is undorítónak tartom a holdem manager meg az ehhez hasonló programok használatát, mert elveszik a játék tisztaságát szerintem! Lehet ezért utálni, de akkor is undorító, én nem használok ilyeneket! Nem vagyok nyerő, de ha esetleg nyereményt érek el, akkor büszke vagyok arra, hogy saját agyammal látszottam le a másikat! sőt ejtettem már ki supernovát is manager nélkül! ez a történet is túl szép, nem ennyire fényes a póker élet...
    Ezt megcáfolnám, tekintve, hogy ha te nem használsz egyáltalán ilyet, akkor igen sok olyan adat van (VPIP; BB/100; etc..), amiről lemaradsz, tekintve hogy szimplán fejjel lehetetlen, hogy ezeket "real time" fejben tartsd, elemezd és konklúziót levonva az ellenfele(i)d ellen alkalmazd. Nem hogy több, egyetlen egy asztalon sem. (Ha valaki képes erre, az meg nyerő. NAGYON komoly nyerő...)

    Ugyan az ilyen programok a fentiek értelmében olyan terhet vesznek le az agyról, ami nem is létezik számára, mégis az adatok feldolgozása és alkalmazása több szellemi munkát igényel.

    Így kimerem jelenteni, hogy valaki, aki HM vagy PT használatával játszik ellened, nem csak hogy nyerő lesz veled szemben, még több agymunkát is a magáénak tudhat.

  3. #33
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    szééééép

  4. #34
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    no money heads up...
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  5. #35
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet dejani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holnapra mar mindenki tudni fogja a nickjet, holnap utanra pedig a nevet es lakhelyet. Gondolom full tilten es starson tolta le a $5-50 limiten a tobbszazezer handet. Tobb terem nem is nagyon van ahol lehet ilyen szinteken porgos jatekot jatszani. Az ottani regek mar sejthetik is a becenevet, hogy ki ez az anonim. Ps majd jol zarolja megint egy kiskoru szamlajat, aztan megint johet a harc hogy miert mindig ilyenkor...
    Nem fogják zárolni, mert az interjú nem hivatalos bizonyíték, a személyi okmányok pedig azok. Így ha személyesen kiállna, és elmondaná a nickjét, ami más néven van, akkor is ha a papírokat beküldi, akkor nem zárolhatják, mert szóban simán dicsekvés is lehet. Mindenki tudja, hogy nem az, de a személyi okmányok tökéletesen elegek bizonyítékként. És ha a tulajdonos azt mondja, hogy ő játszik, a srác csak nézi, akkor végképp nem köthetnek bele.

  6. #36
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Lajos Vanka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt megcáfolnám, tekintve, hogy ha te nem használsz egyáltalán ilyet...
    Off:

    Egy olyan embernek magyaráztok, aki szerint az rng tönkretette őt, pedig ő egyáltalán nem rossz játékos. Innentől sztem nincs miről beszélni ezügyben...

    On.

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    omg

    ez elképesztő tanulságos és elismerésre méltó sztori szerintem.

    WP Jose! Példakép.

    Azért napi 6 óra masszív elemzés :O Ezt hívják asszem alázatnak, így ellehet érni bármiben bármit.
    Imádom az ilyen sikersztorikat, mint ezé a srácé is, erőt adnak és utat mutatnak. WP
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Idézet bullcards eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én akkor is undorítónak tartom a holdem manager meg az ehhez hasonló programok használatát, mert elveszik a játék tisztaságát szerintem! Lehet ezért utálni, de akkor is undorító, én nem használok ilyeneket! Nem vagyok nyerő, de ha esetleg nyereményt érek el, akkor büszke vagyok arra, hogy saját agyammal látszottam le a másikat! sőt ejtettem már ki supernovát is manager nélkül! ez a történet is túl szép, nem ennyire fényes a póker élet...
    Engem meggyőztél.

  8. #38
    Idegen Lajos Vanka avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 31.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Off:

    Egy olyan embernek magyaráztok, aki szerint az rng tönkretette őt, pedig ő egyáltalán nem rossz játékos. Innentől sztem nincs miről beszélni ezügyben...

    On.
    Mentségemre váljék, viszonylag friss regisztrációm van itt, így nem volt még szerencsém jobban megismerni a tagokat...

  9. #39
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem meggyőztél.
    Lol, xDxDxD
    Hogy tudsz 2 szóval nevettetni?
    Én is meg akarom tanulni

  10. #40
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem meggyőztél.
    jól érvel a srác

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •