Oldal: 48 / 50 ElsőElső ... 384647484950 UtolsóUtolsó
Eredmény: 471 - 480 (498) összesen
  1. #471
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet Brader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    DE miből fogja levonni ha én megvárom hogy megkapjam a rbmet majd utána le0zom a számlámat és utána költöm el a pontjaim?
    Én úgy tudom, hogy ilyen esetben meg kell adnod a pontok elköltésekor a legközelebbi itt játszó rokonod/barátod FTP accountját és az ő rb-jéből fogják levonni. Ha nincs ilyen, akkor a legutóbbi WSOP főversenyének végső leosztás időpontjából integrálással képeznek egy számot, amivel megterhelik a mobil számládat.

  2. #472
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 02. 11.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    sziasztok!
    Találkoztatok már olyannal, hogy a FullTilt a regisztrációnál fényképes igazolvány másolatot kér???

    köszi

  3. #473
    Tag Aragal avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 10.
    Hely
    Tárnok
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás Full Tilt rakebeck.

    Sziasztok,

    Azt szeretném kérdezni, hogy van már accountom a FullTilt-en, de rakeback nélkül. Utólag meg lehet ezt valahogyan oldani? Előre is köszi a segítséget.
    Ha az első fél órában nem szúrod ki a balféket az asztalnál, akkor Te vagy az.

  4. #474
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 05.
    Hely
    Rábapatona
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Sziasztok, korábbról olvastam, hogy meglévő accountra is lehet valahogy rb-t kapni, csak a válaszok privát üzenetben lettek elküldve. Ha esetleg lenne még rá lehetőség én is szeretném ezt igénybe venni!
    Előre is köszönöm!

  5. #475
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Szaboz87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, korábbról olvastam, hogy meglévő accountra is lehet valahogy rb-t kapni, csak a válaszok privát üzenetben lettek elküldve. Ha esetleg lenne még rá lehetőség én is szeretném ezt igénybe venni!
    Előre is köszönöm!
    Idézet Aragal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Azt szeretném kérdezni, hogy van már accountom a FullTilt-en, de rakeback nélkül. Utólag meg lehet ezt valahogyan oldani? Előre is köszi a segítséget.
    Privát üzenet ment.

  6. #476
    Joc
    Joc nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 13.
    Hozzászólások
    313

    Alapbeállítás

    Idézet Goblinginger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!
    Találkoztatok már olyannal, hogy a FullTilt a regisztrációnál fényképes igazolvány másolatot kér???

    köszi
    FT-nél még nem, de más oldalon már igen. Eddig a PS volt a legdurvább valami ellenőrzésnél, fényképes igazolvány, 3 hónapnál nem régebbi közüzemi számla, bankkártya beszkennelve, meg még nem is tudom miket kértek...

  7. #477
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 02. 28.
    Hely
    Jászárokszállás
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nekem is van egy rakeback nélküli Full Tilt számlám. Viszont mivel nem kapok rakebacket, ezért csak ritkán játszom itt. Tudnátok segíteni, hogy rakebackesre változzon a számlám?

    Köszönöm a segítséget!

  8. #478
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 11. 10.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Idézet SZEBI18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nekem is van egy rakeback nélküli Full Tilt számlám. Viszont mivel nem kapok rakebacket, ezért csak ritkán játszom itt. Tudnátok segíteni, hogy rakebackesre változzon a számlám?

    Köszönöm a segítséget!

    Sziasztok!Szintúgy én is erről érdeklődnék,de én viszont csak ebben a teremben játszok, és nagyon sokat jelentene a rakeback!Legyetek szívesek és segítsetek! Előre is köszönök minden nemű segítséget!

  9. #479
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 13.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás rakeback

    Sziasztok!

    Én kb 4 éve regisztráltam FTP-re, közvetlenül az FTP oldaláról. Nem tudom, hogy rakebackes-e a számlám. Kérlek írjátok meg, hogyan tudhatom meg, hogy rakebackes-e. illetve ha nem, mi a teendőm, hogy az legyen!
    Köszönöm előre is!

  10. #480
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 17.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás rake

    Sziasztok!

    Előre is sorry, ha olyan kérdést teszek fel, amire megtalálhatnám a választ. Próbáltam utánanézni, de elég sok oldal végigolvasgatása után sem találtam, ezért úgy döntöttem teszek egy próbát hátha segítetek. Még elég új nekem a netes póker és sok mindennel nem vagyok tisztában. Most leginkább egy kérdés van ami érdekelne. Regisztráltam a Full Tilt-nél és szeretnék játszani, de egyenlőre még nem tudok beutalni pénzt. Viszont nagyon türelmetlen vagyok sajnos, ezért az egyik ismerősömet megkértem, hogy küldjön át nekem dollárt az ő számlájáról. A kérdésem az lenne, hogy ez befolyásolhatja a rakebackemet? Vagy az csak akkor aktiválódik, ha én utalok be? Remélem nem túl bosszantó a kérdés... Az esetleges válaszokért előre is kösz!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •