Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (35) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2011. 03. 16

  1. #11
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem a minraise eléggé indukálásnak tűnik, nem hiszem h raise/foldolni fog ekkora stackből. Nem SNGzem úgyh megköszönném ha vki leírná h vajon milyen range-el csinálják ezt (button+SB is).
    KIzárólag CG-t játszom, foldot is nyomtam. A dealer alacsony emelése tűnt fel nekem is, a 3-way potot meg el akartam kerülni. A dealert HU-ban úgyis lenyomom.... :-) Engem is érdekelne, hogy hogy áll az AJs két ellenfél ellen.

  2. #12
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    button miniraisre sb egyértelmü ai kell hogy mennyen (bb is lopna)
    itt kötelezö részünkröl a push
    ha nem ezt teszed ne játsz SNG
    Utoljára módosítva: Palesz76 által: 2011. 03. 16. 12:58

  3. #13
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    button miniraisre sb egyértelmü ai kell hogy mennyen (bb is lopna)
    Gondolom, ezt button is tudja...

  4. #14
    Fanatikus tag Ispy avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    336

    Alapbeállítás

    Egy kis pokerstove:

    - ha SB a lapjai 18%-val megy ai (ez minden pár + minden broadway) és D dob, akkor az AJs 53%-ot hoz, ami a deadmoney is figyelembe véve igencsak nyereséges push. Ha jól számoltam 6600-ot kell megadnunk, hogy nyerjünk 12.600-at
    - ha D a lapjai 25%-val emelt, és meg is adja az ai-t, akkor is 37%-ban mi fogjuk elvinni a kasszát és 11800-at kockáztatunk 24400-ért, ami bőven pluszos

    Persze ha én D lennék 25%-nál jóval szűkebb laptartománnyal adnám csak az allint, ez kb. 88+, AJs+, AQ+ ekkor viszont már nem jó az AJ.

    A számolás nem tudom jó volt, nálam D historyja dönti el a pusht, de ismeretlen ellen inkább dobnék.

    Üdv
    Ispy

  5. #15
    Fanatikus tag Ispy avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    336

    Alapbeállítás

    Ha D lapjait a 66+,A7s+,KTs+,QJs,JTs,A9o+,KQo tartományra teszem, még akkor is egy picit hátrébb vagyok, de szerintem kizárt, hogy egy kompetens játékos egy 3bet ai és 4bet ai után mondjuk egy KQo-val callolna.

    Üdv
    Ispy

  6. #16
    Tag ezustszem avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 17.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    Nagyon rég stg-tam,de úgy rémlik ,hogy az első hely számít igazán.
    Na már most három fős asztalon AJ komoly erőt képvisel.Csak abban az esetbe maradnék ki a partiból ,ha megelégszem a második hellyel.Mert bármelyikük nyeri óriási előnybe lesz.Feltéve ha egyáltalán elfogadja az all-int.

  7. #17
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet Ispy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha D lapjait a 66+,A7s+,KTs+,QJs,JTs,A9o+,KQo tartományra teszem, még akkor is egy picit hátrébb vagyok, de szerintem kizárt, hogy egy kompetens játékos egy 3bet ai és 4bet ai után mondjuk egy KQo-val callolna.

    Üdv
    Ispy
    Szerintem a döntő 3-nál már nem nagyon érdemes range-ekre tenni az embereket. Több a blöff, és az AJs itt még 3way is nagyon jó zsuga.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Idézet Ispy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy kis pokerstove:

    - ha SB a lapjai 18%-val megy ai (ez minden pár + minden broadway) és D dob, akkor az AJs 53%-ot hoz, ami a deadmoney is figyelembe véve igencsak nyereséges push. Ha jól számoltam 6600-ot kell megadnunk, hogy nyerjünk 12.600-at
    - ha D a lapjai 25%-val emelt, és meg is adja az ai-t, akkor is 37%-ban mi fogjuk elvinni a kasszát és 11800-at kockáztatunk 24400-ért, ami bőven pluszos

    Persze ha én D lennék 25%-nál jóval szűkebb laptartománnyal adnám csak az allint, ez kb. 88+, AJs+, AQ+ ekkor viszont már nem jó az AJ.

    A számolás nem tudom jó volt, nálam D historyja dönti el a pusht, de ismeretlen ellen inkább dobnék.

    Üdv
    Ispy
    Szerintem itt az ICM hatással kéne számolni, nem a zsetonszámokkal.
    Már pénzben vagyunk 3 főnél, így ha már így kalkulálunk, akkor pl. 50-30-20 %-os kifizetéseknél megnézni, mennyiért játszunk és így hogy teljesít az AJs.

  9. #19
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    nem játszok sng-t, lehet hülyeség:
    mivel már pénzben vagyunk, itt a játék nem sokban külömbözik egy CG-től, mivel ami chip-be +EV, az valószínűleg a versenyben is nagyjából +EV. Itt úgy kell venni, mintha SS-ek ellen casheznénk, sima allin szvsz.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Aki itt nem teszi be, az ne jatszon sng-t.....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •