Oldal: 12 / 24 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (237) összesen
Like Tree1Likes

Téma: tyler és az omaha világa

  1. #111
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hat megint nem nyertel 3r-t
    Ez volt a kisebbik baj.

  2. #112
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    többször megfogalmazódott ez a post a fejemben a mai napról,de valahogy mindig szétesnek a gondolataim...

    omaha: ma sikerült sajnos eltiltenem 2 bi-t a délutáni sessionben amire egyáltálán nem vagyok büszke,aztán elmentem kicsit kiszellőztetni a fejem a városba ha már ilyen jó az idő...
    viszont érdekes volt este nézni egy középszar session végén amikor elkezdtem kiülni az asztalokról(mindig megvárom hogy végigmenjen az adott kör)akkor hirtelenjében elment 4bi coolerekben...csak pislogtam

    mtt: természetesen 5r győzelem után nem várhatom el azt a roi-t de azóta 2x sikerült utolsó 2 asztalra jutnom,ahol river 2-3outok végeztek ki,mint ahogy ma is...nem kellemes érzés ha már ott vagy közel a tűzhöz...

    tanulás: ma hellomaha4 volt terítéken,nagyon korrekt anyagnak tűnik,csak ajánlani tudom...illetve szedtem még le más plo sorozatokat is...úgyhogy lesz napi szinten miből tanulni...ezekhez még pszicho anyagokat is igyekezni fogok társítani

    stakelés: úgy alakult hogy egy ismerősöm stakel ezentúl microgaming hálozatban plo-ra,napokon belül kezdem a játékot,plo10-20as asztalokat fogom támadni erős table select-el,remélem hogy fogok tudni bizonyítani magamnak és persze a stakernek is...

    tisztában vagyok vele hogy kezdő omahásként rengeteget kell tanulnom,elemeznem,gyakorolnom,swingeket elviselnem de jelen pillanatban most csak az a cél lebeg a szemem előtt: hogy egyre jobb is jobb játékos váljon belőlem...
    Utoljára módosítva: tylerhungary által: 2011. 03. 15. 01:05

  3. #113
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Hajrá! Sikerülni fog.

  4. #114
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    ma végre sikerült befizetnem microgamingre,ma még beállítgatok dolgokat,úgyhogy igyekszek ismét kérdéses/érdekes handeket postolni intenzívebben...

    (meg szerencsére omahás videokkal is jól haladok közben)

    gl!
    Utoljára módosítva: tylerhungary által: 2011. 03. 17. 15:13

  5. #115
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    elsö sessionomben elég tipik handek voltak...

    1,ilyenkor mit érdemes nézni hogy van-e benne value riveren?

    $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi
    HoldemManager
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Hero ($10)
    CO kiaart ($18.97)
    BTN saintoza ($15.60)
    SB Agazy ($23.58)
    BB labazz003 ($41.19)

    Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is UTG
    Hero raises to $0.35, kiaart calls $0.35, 1 fold, Agazy calls $0.30, labazz003 calls $0.25

    Flop: ($1.40, 4 players)
    Agazy checks, labazz003 bets $0.10, Hero raises to $0.80, 1 fold, Agazy calls $0.80, labazz003 calls $0.70

    Turn: ($3.80, 3 players)
    Agazy checks, labazz003 bets $0.10, Hero raises to $4.10, Agazy folds, labazz003 calls $4

    River: ($12, 2 players)
    labazz003 checks, Hero checks

    Final Pot: $12
    labazz003 shows

    Hero shows


    Hero wins $11.40 (net +$6.15)

    Agazy lost $1.15
    labazz003 lost $5.25
    kiaart lost $0.35


    2,lehet ez nagy hibám,de még mindig nem tudom eldönteni hogy turn bet/call helyes-e....


    $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi
    HoldemManager
    3 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    BTN kiaart ($9.30)
    SB labazz003 ($44.06)
    BB Hero ($10.10)

    Pre-Flop: ($0.15, 3 players) Hero is BB
    kiaart raises to $0.20, labazz003 calls $0.15, Hero raises to $0.80, kiaart calls $0.60, labazz003 calls $0.60

    Flop: ($2.40, 3 players)
    labazz003 checks, Hero bets $2, kiaart calls $2, labazz003 folds

    Turn: ($6.40, 2 players)
    Hero bets $4, kiaart goes all-in $6.50, Hero calls $2.50

    River: ($19.40, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $19.40
    Hero shows

    kiaart shows


    kiaart wins $18.43 (net +$9.13)

    labazz003 lost $0.80
    Hero lost $9.30

  6. #116
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    1: pre jo, flop jo, turn en itt soha nem emelek vissza potot, de ugy emelek vissza h riveren betudjam tolni a stackem. River meg tuti value, set-el flopon visszatolja, turnon nem fog 2 parral ilyen weaket betelni es callozni a psb meretu raiset oop+ riveren radtol minden fh-t.Hidd el radtoltad volna, 20-30% ban leis callolt volna...Meg ez alacsony teten nem szamit, hogy turnon potot emelsz, ugye eleg face up h sorod van, de 50+, amikor mar kezdenek jo jatekosok jatszani ellened es a stackek is kicsit deepebbek, akkor egy jo jatekos ellen, aki jol tud readelni, azert nem jo potot emelni turnon, mert o tudja, h neked vszinu sorod van, es siman lefloatolhat oop(mondjuk az mar kicsit advanced-abb move) es megfog bloffolni minden parozodast, flusht total air-rel is.Ezt csak ugy elmondtam, mert en tapasztaltam, hogy 100-on mar nagyon durvan elkezdeik floatolni az embert(mondjuk szarul csinaljak, mert olyan line-t adnak elo olyan boardokon, ami kb elkepzelhetetlen), de ilyen total air-rel.Ezt csak a kesobbiekre vonatkozoan mondom

    2:Az a baj, h a turnon nem tudsz b/f-ni, egy variacio van,h chekelsz es meglatod h mit csinal.Ugye a legjobb megoldas, ha moged ch-backel kicsi flusht,de ha shoveol tuti fold. Ugye psb van elotte, szoval ha shoveol, akkor 33% equity kell h BE legyen a mutatvany, de itt made flush ellen van asszem kb 20-25%-od, szoval nincs odds meg a callra.Kinda sucks

  7. #117
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Hali!
    Énis omaházok a ps-en csak 1 szintel lejjebb de próbálgattam már a PLO10-et meg a PLO25-t is(meg sajna a PLO50-et is:S). Csatlakoznék énis ehez a topichoz ha nincs ellenetekre?!
    Az első handet teljesen jól játszottad szerintem, a másodikban viszont szerintem jobb lett wolna a chek/call vagy inkább a chek/fold a turnön, mert valószínüleg nem fog potnyit emelni ha nincs flösse ha meg van akkor emelni fog nehogy a riveren legyorsuld 1 fullal(mondjuk azt nem tudom h van e róla valami bónusz infód..).

  8. #118
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Feca pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a másodikban viszont szerintem jobb lett wolna a chek/call vagy inkább a chek/fold a turnön, mert valószínüleg nem fog potnyit emelni ha nincs flösse ha meg van akkor emelni fog nehogy a riveren legyorsuld 1 fullal(mondjuk azt nem tudom h van e róla valami bónusz infód..).
    Hali, udv a klubban,de kicsit ellentmondast erzek, amit mondtal. Pont azert kell ch/f-ni, mert flushe van es nincs meg az oddsunk a callraSzoval a ch/c a legrosszabb valasztas sztem

  9. #119
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 11.
    Hely
    nyíregyháza
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Üdv,

    Most ismerkedek az omahával. Az lenne a kérdésem, hogy unibeten van elég asztal déltől-késő estig (NL10-20), illetve milyen a játékos állomány?

    Sok sikert!

  10. #120
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet incredible91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv,

    Most ismerkedek az omahával. Az lenne a kérdésem, hogy unibeten van elég asztal déltől-késő estig (NL10-20), illetve milyen a játékos állomány?

    Sok sikert!
    Jatekos allomany parades(sok a skandi), a fo ido este 6-tol van kb 24:00-ig. Altalaban tobb asztal van 20-on mint 10-en, de olyan 10-12 asztal tuti van 20on estenkent.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •