Oldal: 13 / 24 ElsőElső ... 3111213141523 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (237) összesen
Like Tree1Likes

Téma: tyler és az omaha világa

  1. #121
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    énis csak ajánlani tudom microgaminget,sokkal lazább asztalok vannak mint ps-en vagy ftp-n...

    dán köszi a kommentet,én is hasonlóan látom jobban átgondolva csak a session közben még nem mindig tudom meghozni az optimális döntést...

    elsö parti még akkor lett volna érdekesebb ha riveren ai megy...de azt hiszem azt is calloltam volna,ha már lesz nagyobb mintám akkor meg river agg függvényében döntenék...

    felnéztem 20-ra...úgy gondoltam hogy nem akarom neki megadni azt a lehetöséget hogy riveren mögémcheckeljen,illetve Kxxx-el úgyis fizet...

    $0.10/$0.20 Pot Limit Omaha Hi
    HoldemManager
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG pokerguden86 ($12.23)
    UTG+1 eltsacwen ($29.78)
    CO Joanna2 ($33.92)
    BTN SpringRaket ($4.97)
    SB Hero ($20.70)
    BB 86Jimmy86 ($17.10)

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is SB
    pokerguden86 calls $0.20, eltsacwen calls $0.20, 2 folds, Hero calls $0.10, 86Jimmy86 raises to $1, pokerguden86 folds, eltsacwen folds, Hero calls $0.80

    Flop: ($2.40, 2 players)
    Hero bets $1.80, 86Jimmy86 calls $1.80

    Turn: ($6, 2 players)
    Hero bets $4.20, 86Jimmy86 calls $4.20

    River: ($14.40, 2 players)
    Hero bets $10.20, 86Jimmy86 calls $9.90

    Final Pot: $34.50
    Hero shows

    86Jimmy86 shows


    Hero wins $32.79 (net +$15.59)

    86Jimmy86 lost $16.90
    pokerguden86 lost $0.20
    eltsacwen lost $0.20

  2. #122
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Pre fold az emelésre, értelmes ellenfélnél ez erős AA, erős KK, vagy 89TJds-szerű lap lesz.

    Flop/turn jó.

    Riveren nem emelnék, értelmes ellenfél rájön, hogy nem lesz elég a Kxxx. Inkább c/c, hátha blöfföl

  3. #123
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Osztom Sai véleményét. Az ilyen osztott 2 párokat, ráadásul közepes párok és még nemis suited álltalában dobom pre. 1010JJ+al szoktom callolni vagy emelni pre flop.

  4. #124
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 11.
    Hely
    nyíregyháza
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Bocs, hogy itt offolok...az unibet meg a Ladbrokes között van különbség, mert mintha azt hallotam volna, hogy az unibet kisebb téten független terem, és NL100tól Microgaming. Te unibeten nyomod?

  5. #125
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    a kisebb párokat énis elszóróm már,ezt pont határesetnek éreztem...föleg az ellenfél ellen,mivel a statja 89/44/20 38-as went to sd-al...

    nem akarom megmagyarázni az esetleges hülyeséget,de ellene TALÁN megéri ilyen lapokkal is játszani

    egyébként amit észrevettem magamon h az ilyen 899Qss és tsai lapokat sokkal hajlamosabb vagyok elszórni mert nem érzem öket elég erösnek...de azért gyakran látok ellenfelektöl ilyen A886 meg hasonló mutatásokat de vhogy ezeket a közepes párt tartalmazó lapokat nem értékelem...

    nálatok mik azok a párt tartalmazó lapok amikkel játszotok? (de hülyén hangzik ez a kérdés)

  6. #126
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Bizti nem dobom el preflop. Könnyen játszható kezünk van, és ha settet kapunk nagyon sokszor ki fognak fizetni. Lot of money in theese hands

  7. #127
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Zsipali +1, ne niteskedjetek

  8. #128
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a kisebb párokat énis elszóróm már,ezt pont határesetnek éreztem...föleg az ellenfél ellen,mivel a statja 89/44/20 38-as went to sd-al...

    nem akarom megmagyarázni az esetleges hülyeséget,de ellene TALÁN megéri ilyen lapokkal is játszani

    egyébként amit észrevettem magamon h az ilyen 899Qss és tsai lapokat sokkal hajlamosabb vagyok elszórni mert nem érzem öket elég erösnek...de azért gyakran látok ellenfelektöl ilyen A886 meg hasonló mutatásokat de vhogy ezeket a közepes párt tartalmazó lapokat nem értékelem...

    nálatok mik azok a párt tartalmazó lapok amikkel játszotok? (de hülyén hangzik ez a kérdés)
    89/44-et beírhatod korábban is, ő ellene jó a call.

    8899ss is jó szinte bárki ellen sztem, de 8899rbw annyira nem, OOP legtöbbször egy c-betet fogunk csak nyerni plusszban (párszor stackelünk valami gyengébb kész lapot + húzót (van equity-je ellenünk!), néhányszor kb flipelünk egy erősebb húzóval, párszor belenézünk egy oversetbe). Persze most egy nem maniac játékost feltételezek ellenfélnek.

    899Qss: én ezzel ki sem egészítem SB-t.
    A886ss: csak ha az A a suited

    Párokkal nem nagyon játszok OOP; KK-t, AA-t nyilván nem dobok el, erősebb QQ,JJ-vel már szoktam flopot nézni, ha olcsó és multiway, TT, JJ-nek már nagyon erősnek kell lennie, hogy SB-ről fizessek értük.

  9. #129
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet Sai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    899Qss: én ezzel ki sem egészítem SB-t.
    A886ss: csak ha az A a suited
    +1

    Idézet Sai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Párokkal nem nagyon játszok OOP; KK-t, AA-t nyilván nem dobok el, erősebb QQ,JJ-vel már szoktam flopot nézni, ha olcsó és multiway, TT, JJ-nek már nagyon erősnek kell lennie, hogy SB-ről fizessek értük.
    ez is +1, annyi a különbség, hogy én egész sok TT-QQ-t játszok BTN open ellen a vakokról (nyilván a 8%-os BTN open ellen nem ). Plusz ilyen 9987, TJ99 ilyesmi.

  10. #130
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    En parokban azt szoktam nezni h ne legyenek kozel egymashoz, mert ugye omahaban sok a set vs overset. Tehat egy 4422 sokkal rosszabb mint egy 44TT.Egyebkent tok egyszeru:megkell erezni, hogy mikor van overset az ellenfelnel es snapfoldolni

    I <3 Microgaming and scandi fishes!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •