Oldal: 293 / 509 ElsőElső ... 193243283291292293294295303343393 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.921 - 2.930 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #2921
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás fd bónusz

    Befizettem ma bwinre akadémián keresztül. Nem látom az fd bónuszt, de folyamatosan ajánlgatja hogy lesz csak fizessek be, vagy írjak be bónuszkódot.
    De milyet, itt sem találtam semmit az oldalon.
    Mi ilyenkor a teendő?

    ty & gl!
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  2. #2922
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Tudja esetleg valaki, hogy mennyi idő, míg bwin-ről megérkezik moneybookers-re az utalás?

  3. #2923
    Fanatikus tag VWRoli avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 17.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet smash1n eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudja esetleg valaki, hogy mennyi idő, míg bwin-ről megérkezik moneybookers-re az utalás?
    1 munkanap alatt meg szokott érkezni nekem a pénz.
    "A férfiak szembesülnek a valósággal, a nők nem, ezért kell a férfiaknak inni."

  4. #2924
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Befizettem ma bwinre akadémián keresztül. Nem látom az fd bónuszt, de folyamatosan ajánlgatja hogy lesz csak fizessek be, vagy írjak be bónuszkódot.
    De milyet, itt sem találtam semmit az oldalon.
    Mi ilyenkor a teendő?

    ty & gl!
    Velem is ugyanez volt/van. Én hülye meg betoltam még a minimumot, mert se a bwin oldalán se itt az akadémián nem láttam, hogy a befizetés összegétől függ a bónusz. Most van egy $12-os bónuszom. Írtam a bwinnek csütörtökön, de nem válaszoltak még.

  5. #2925
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet mojojojo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Velem is ugyanez volt/van. Én hülye meg betoltam még a minimumot, mert se a bwin oldalán se itt az akadémián nem láttam, hogy a befizetés összegétől függ a bónusz. Most van egy $12-os bónuszom. Írtam a bwinnek csütörtökön, de nem válaszoltak még.
    remélem járnak erre adminok, és elmondják mi a teendő, végül is mindent úgy csináltam ahogy le van írva
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  6. #2926
    Őstag Morzdomigron avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 27.
    Hozzászólások
    1.080

    Alapbeállítás

    Írj ügyfélszolgálatnak. Legutóbb amikor volt egy $200-os bónusz amit aktiváltam egy befizetéssel, nem jelent meg, de support még aznap intézkedett.
    Mama azt mondta: varázsló az, aki varázsolni tud!

  7. #2927
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Sziasztok!Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet látni bwinen,h mikor írták jóvá az aktuális bonusz részletet?Az oké,h ki van játszva több,mint 40%,de a tarnzakcióknál gondolom látni kéne, hogy jóváírták, de ott csak az asztalhoz beülésnél és kiülésnél jóváírt összegeket látom.
    Köszi!

  8. #2928
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    remélem járnak erre adminok, és elmondják mi a teendő, végül is mindent úgy csináltam ahogy le van írva
    Írt a bwin. Végülis korrektek voltak. Jóváírták bónusznak az első befizetésemet is. Azt írták, hogy a befizetésnél nem fogadtam el a bónusz részvételi feltételeit azért nem aktiválódott. Szóval írj nekik te is, ha még nem írtál.
    Remélem a szoftver licensszel már nem lesz gond.

  9. #2929
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet mojojojo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írt a bwin. Végülis korrektek voltak. Jóváírták bónusznak az első befizetésemet is. Azt írták, hogy a befizetésnél nem fogadtam el a bónusz részvételi feltételeit azért nem aktiválódott. Szóval írj nekik te is, ha még nem írtál.
    Remélem a szoftver licensszel már nem lesz gond.
    köszi, írtam remélem gyorsak lesznek
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  10. #2930
    Fanatikus tag geristar avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 30.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    420

    Alapbeállítás

    Délután ketten szeretnénk játszani egy internetről. Wi-fi kapcsolattal oldanánk meg és ő nl10-en míg én nl20-an játszanék. A kérdésem csak annyi lenne, hogy ezt szabad-e, nem fog a bwin belekötni vmibe?
    Én úgy tudom, hogyha nem ülünk le 1 asztalra egymás mellé, akkor nincs belőle probléma.
    Szerintetek? Csinált már vki hasonlót bwinen?
    -Hogyan jöttél a LA Poker Classic-ra?
    -Hát repülővel *******!

    by: Fröccsös Kori

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •