Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Purple Lounge exkluzív $1000 bemelegitő rake race - március 22-31.


  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Öhmmm... Regisztrációnál lehet hogy én vagyok láma, de:

    1) Mi a fene ez a website URL-es, kötelezően kitöltendő mező? Mintha mindenkinek saját weboldala kéne, hogy legyen. Beírhatok valami akármilyen címet, mondjuk az Akadémiáét? Mert anélkül nem enged tovább.

    2) Már a regisztrációs űrlapon ki kell választani a payment methodot. Na most van ott moneybookers, neteller, player transfer meg wire transfer. Szintén kötelezően kitöltendő midnen részlet, miután ezek közül valamelyiket kiválasztottam.
    És ha én VISA kártyával szeretnék befzetni? (Az ugye nem a wire transfer? Nem hinném.)

    Légyszi válaszoljatok mielőbb, hogy el tudjam intézni a regisztrációt. Köszi!

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Kar h mar regeltem kb 2 honapja mashonnan:P

    Egyebkent a kozponti rakerace-ben eleg nehez jo helyezest elerni, csak tamaszpontkent:Ebben a honapban lejatszottam 43k handet, ami 8k plo100, es 35k plo50 es 5. vok jelen pillanatban. Tehat eleg sokat kell tolni annak aki jo helyezest szeretne elerni.Mondjuk nekem mar eselyem sem lenne 5. nel jobb lenni valoszinu. Egyebkent a rakerace nem rake alapjan, hanem raked hand alapjan folyik.

    Itt az allas, es bovebbi info:

    Current Race Standings


    Az aprilisi racenek mennyi lesz az oszdijazasa?
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2011. 03. 20. 06:28

  4. #4
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Öhmmm... Regisztrációnál lehet hogy én vagyok láma, de:
    A regisztrációs link rossz helyre mutatott, javítottuk a hibát. Most már nincsenek furcsa kérdések. Regisztráció után ajánlatos beküldeni nekünk a Purple user nevet, és ellenőrizzük a regisztrációt.

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Én azért lettem kicsit "zaklatott", mert megláttam, hogy annyi raked handsel, mint amennyinél a PointPokeren tartok a hónapban, itt negyedik lehetnék. Na most PointPokeren kapok érte 80 eurot, itt járna $2k... Bár az előző havi eredmények aráynaiban jobbnak tűnnek, gondolom a végén húztok bele

    Köszi a reglink javítást!
    Ehh, most vettem észre, hogy a bónusz kódot mikor ctrl-c ctrl-v-ztem, a végén volt egy szóköz is. Ettől még jó leszek a rake racere remélem, majd jelezzetek vissza plz
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2011. 03. 20. 13:56

  6. #6
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    [quote=Tir-X;296219]Én azért lettem kicsit "zaklatott", mert megláttam, hogy annyi raked handsel, mint amennyinél a PointPokeren tartok a hónapban, itt negyedik lehetnék. Na most PointPokeren kapok érte 80 eurot, itt járna $2k... /quote]

    Ez milyen limit és mennyi hand? Mert brutál rakenek tűnik ahhoz képest amit dánfiú ír.
    less qq more pewpew!

  7. #7
    Őstag Lev729 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 06.
    Hozzászólások
    1.217

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én azért lettem kicsit "zaklatott", mert megláttam, hogy annyi raked handsel, mint amennyinél a PointPokeren tartok a hónapban, itt negyedik lehetnék. Na most PointPokeren kapok érte 80 eurot, itt járna $2k...
    "2. A raked hand is when a player is involved in a hand and the pot is raked, a minimum of 25c."

    Ez NL10-en ritkán fog összejönni.
    "Nem lehet mindig szerencséd. Okos lehetsz minden nap."

  8. #8
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Jah pont ezt akartam irni, hogy nl10-en nyilvan kevesebb lesz a raked hand. Amit en leirtam, ahhoz 3400-3500 euro raket termeltem idaig, szoval sztem az nl10-en lehetetlen, de azert gl

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Lev729 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "2. A raked hand is when a player is involved in a hand and the pot is raked, a minimum of 25c."

    Ez NL10-en ritkán fog összejönni.
    Nem láttam, hogy csak 25 centtől számít. Amúgy a pot méretére, vagy a rakere vonatkozik a min. 25c? Gondolom a pot méretére, akkor meg nem értem mit izélsz, igenis összejöhet. Nyilván nem fogok szórakozni semmilyen helyezésért 10 nap alatt, de azért tisztességes helyet lehetne sztem NL10-en is összeszedni.

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez milyen limit és mennyi hand? Mert brutál rakenek tűnik ahhoz képest amit dánfiú ír.
    A PointPokeres 23 k raked hands, ami többnyire NL10-en jött össze. egészen pontosan:
    NL4 : 12k hand
    NL10: 63k hand
    NL20: 10k hand
    És btw a lista élén lévők mind NL10 és NL20-as játékosok, ők jelenleg tartanak 60-70 k-nál.

    Az egy dolog, hogy "amit danfiu ír". Attól, hogy ő NL50-en és NL100-on nyomta,NL10-en is kb. minden pot rakelve van, ha flopot nézel, mert elér annyit, főleg hogy nem limpelgetünk be. Ha a rake méretére van a 25c minimum, akkor persze hagyjátok figyelmen kívül, amit mondok, mert ebben a teremben akkor valóban nem lehetne elérni normális helyet NL10-en.

    Egy biztos: PointPokeren sztem minden pot számít, ahol flopot nézel,és rakeet vonnak belőle, ez esetben pedig baromira mindegy, hogy NL10-en, vagy NL100-on játszol-e. Én emiatt írtam, amit írtam.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2011. 03. 20. 21:15

  10. #10
    Lelkes újonc busyP avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Trading places
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    microgamingen az számít raked handnek, ha a rake min. 25c

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •