Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2011. 03. 21

    Lapok:
    Játék:NLHE Cash Game Poker
    Játékosok:6 fő
    Pozició:SB
    Kis vak:$0.25
    Nagy vak:$0.5
    Online pókerezel egy hatfős asztalon, amikor az MP-ben ülő játékos limpje után $2.5-ig emelsz preflop. Hívásodat a nagyvak megadja, az MP dob. A flopra AJ5 érkezik, $4-ig emelsz, ezt a nagyvak adja. A turn A, mot $9-ig emelsz, amire ellenfeled $25-ig visszahív. A nagyvak ismeretlen játékos, az asztalra nemrég ültél be. Mit teszel?

    Tovább a partihoz

  2. #2
    Tag rekop666 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    144

    Alapbeállítás

    Én is a reraise all-in- re nyomtam, de szerintem elég crying, vagy csak nekem? Ismeretlen ellenfél, simán benne lehet a callozó zónájában AJ, vagy ne rakjam mindig bele a nut-ot az ellen kezébe?
    fegyelem, figyelem, türelem

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Tegnap négyszer egymás után szaladtam bele szopóba pont ilyen lappal. Ma még tartott az emlék! :-)

  4. #4
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet rekop666 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is a reraise all-in- re nyomtam, de szerintem elég crying, vagy csak nekem? Ismeretlen ellenfél, simán benne lehet a callozó zónájában AJ, vagy ne rakjam mindig bele a nut-ot az ellen kezébe?
    AJ floppon rasiel többnyire. Ha nem tette, ezen a turnön meg kb. soha nem tesz ilyesmit.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder bacardi2268 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 03.
    Hozzászólások
    827

    Alapbeállítás

    andree ++++1

  6. #6
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Én callolnám mert a saját tapasztalatom az, hogy a második ászt nagyon gyakran blöffölik, és hagynám blöffölni, ha van olyan -rosszabb- lapja amivel most megad egy allint azzal riveren is be fogja tolni mögöttünk, viszont a blöffjét most eldobatjuk, amivel riveren még egyszer megpróbálkozhat.

    Ez az én véleményem hangosan gondolkodom, véletlenül sem akarok senkit okítani nehogy félreértsétek.

  7. #7
    Tag ezustszem avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 17.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    misirulez+100

    Arra lennék kíváncsi,hogy:
    Online pókerezel egy hatfős asztalon, amikor az MP-ben ülő játékos limpje után $2.5-ig emelsz preflop. Hívásodat a nagyvak megadja, az MP dob. A flopra AJ5 érkezik, $4-ig emelsz, ezt a nagyvak adja. A turn A, mot $9-ig emelsz, amire ellenfeled $25-ig visszahív. A nagyvak egy "feszes vagy egy reg" játékos. Mit teszel?
    Lehet,hogy az ismeretlen kizárja mindkettőt?Talán az összes más lehetőséget?!

    Törn call,river csek call,feltéve,ha nem párosodik.

    Ri/al tökéletes :50-60 doláros tökéből Persze ez a rész is hiányos.

    Ezt egésziti ki " misirulez " meglátása.

  8. #8
    Tag The Great Hun avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás

    "one quarter of the second i was all in" by Phil Hellmuth
    Mindenből vagyok egy,
    hogy egyként lehessek minden.
    No vedd el magadtól azt,
    amid soha nincsen!

  9. #9
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én callolnám mert a saját tapasztalatom az, hogy a második ászt nagyon gyakran blöffölik, és hagynám blöffölni, ha van olyan -rosszabb- lapja amivel most megad egy allint azzal riveren is be fogja tolni mögöttünk, viszont a blöffjét most eldobatjuk, amivel riveren még egyszer megpróbálkozhat.

    Ez az én véleményem hangosan gondolkodom, véletlenül sem akarok senkit okítani nehogy félreértsétek.
    Szerintem a gondolatmeneted inkább akkor lenne jó, ha IP lennél egy ennél kevésbé veszélyes boardon. Ha most csak megadsz, akkor a riveren szerintem már nem fogsz tudni több valuet kiszedni a lapodból. Amivel a river allint megadná, azzal megadja most is. Ha riveren csak checkelünk, a turn megadásunk után nem fog riveren blöffbe kezdeni. Ha mi lennénk IP, akkor talán bepróbálkozhat egy blöffel, de így inkább mögénk fog checkelni.

    Elől vagyunk most? Szinte biztos, hogy igen. Lejavulhatnak minket? Igen, hiszen sor- és kétféle színhúzó is lent van. Megadhatja a hivást a miénknél rosszabb lappal? Igen. Szóval adja magát az all-in.
    Utoljára módosítva: Coix által: 2011. 03. 22. 11:56

  10. #10
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet ezustszem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Törn call,river csek call,feltéve,ha nem párosodik.
    Mert ha párosodik, akkor az a terv, hogy dobjuk a fullunkat? Vagy most nem a lapokról beszélünk? :-)

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •