Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (80) összesen
  1. #11
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos komoly sérüléseket lehet összeszedni és persze nem az a cél. Én tényleg az étrend + kardio + személyi e. mellett vok.
    Szerintem személyi edzőre akkor van szükség, ha nincs meg a kellő motiváció ahhoz, hogy rendszeresen végezd az edzéseket. Ha van valaki, aki az első pár alkalommal meg tudja mutatni a gyakorlatokat, akkor utána már személyi edzőre nincs szükség. Ha nincs ilyen ismerős/barát, akkor az első pár alkalomra lehet értelme személyi edzőt fogadni, bár a legtöbb teremben van teremedző aki segít ezekben.

    Nagyon sok embert látok személyi edzővel edzeni és az esetek 90%-ában olyan dolgok miatt, amit az ember maga is elvégezhet.

    Étrendet, edzéstervet össze lehet állítani magunknak is megfelelő mennyiségű utánaolvasással is.
    less qq more pewpew!

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Aerob edzés

    Olyan mozgásforma, amely egyszerre mozgatja meg a nagy izmokat –a láb mindenképpen a mozgás alapja– de alacsony intenzitással, ezáltal nem okoz az izmokban a súlyzós edzéshez hasonló terhelést, glikogénürülést stb. A folyamat lényege az egyenletes, monoton edzés, pl. tempós gyaloglás, egyenletes terheléssel. Ilyenkor nagyon hamar átáll a test arra, hogy a zsírokat használja energiaforrásnak, mert van idő arra, hogy az amúgy időigényes aerob folyamatokat a zsírok zsírsavakká bontását stb. elvégezze, mivel nincs hirtelen, gyors, intenzív izommunka. A terhelést úgy kell beállítani, hogy ne legyen a pulzus magas, max. 130, mert a magasabb pulzus már átesik kardió tartományba. Ez a zsírégető edzés.
    Aerob edzés a gyaloglás gépen vagy gyalog, a futás (az edzetteknek, akinek nem emelkedik meg a pulzusa), ellipszistréner, bicikli, stb.
    Te esetedben az optimális választás a szobabicikli

  3. #13
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem személyi edzőre akkor van szükség, ha nincs meg a kellő motiváció ahhoz, hogy rendszeresen végezd az edzéseket. Ha van valaki, aki az első pár alkalommal meg tudja mutatni a gyakorlatokat, akkor utána már személyi edzőre nincs szükség. Ha nincs ilyen ismerős/barát, akkor az első pár alkalomra lehet értelme személyi edzőt fogadni, bár a legtöbb teremben van teremedző aki segít ezekben.

    Nagyon sok embert látok személyi edzővel edzeni és az esetek 90%-ában olyan dolgok miatt, amit az ember maga is elvégezhet.

    Étrendet, edzéstervet össze lehet állítani magunknak is megfelelő mennyiségű utánaolvasással is.
    Ez így van. Én sem vagyok híve annak, hogy 2-3-4 óra után a trainer ot legyen, de pl az étrendet ő profin ki tudja alakítani. Ért hozzá.

    Az étrend meg a terv összerakását magunknak is meg lehet csinálni persze, de a szakember az szakember. Én sem állok neki otthon villanyt szerelni, mert a neten láttam hogy kell... Van egy trainer ismerősöm és olyan dolgokban nyitotta fel a szemem, amikről nem is tudtam, hogy léteznek. Ezért javaslom, hogy pár órát érdemes venni. Legalább az étrend (esetleg vércsoport alapon), a terv elkészítése, a gyakorlatok megtanulása... idejére. Aztán lehet önállóan küldeni.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  4. #14
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Nekem a futópad még úgy is megterheli a lábaimat hogy csak 62 kiló vagyok. Én a bringát javasolnám, sokkal kímélőbb. Azonkívül Pola+1, a kajálással valami nagyon nagy gáz lehet Nálad.

    GL a fogyáshoz!
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez így van. Én sem vagyok híve annak, hogy 2-3-4 óra után a trainer ot legyen, de pl az étrendet ő profin ki tudja alakítani. Ért hozzá.
    Ezzel nagyon nem értek egyet.
    Láttam már jónéhány személyiedző munkáját.
    Tragédia. Iszonyatos a hozzá nem értés.
    És ez nem csak az étrendre vonatkozik, hanem a gyakorlatokra is.
    Hogy csak egy példát mondjak, hasprés 15 kilós tárcsával a hasadon.

    Igaza van Polának, akit annyira érdekel a dolog, az utánaolvas a dolgoknak, erre kiváló oldal a builder, lehet kezdeni ezzel pl:
    Alapismeretek, I. rész - Body.Builder Webmagazin
    , aki ezt nem teszi meg, az meg úgysem fog 1 kilót sem fogyni.

  6. #16
    Idegen BlackSmith avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Newerth
    Hozzászólások
    19
    Too bad, it's me! BLACKSMITH!

  7. #17
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    én semmiképp nem ajánlom a szobabiciklit. nagyon nagy akarat kell, hogy felülj rá, és általában mindig lesz vmi érdekesebb, amit szívesebben csinálsz. saját tapasztalat

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Heyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én semmiképp nem ajánlom a szobabiciklit. nagyon nagy akarat kell, hogy felülj rá, és általában mindig lesz vmi érdekesebb, amit szívesebben csinálsz. saját tapasztalat
    Akkor mit?

  9. #19
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor mit?
    járj el sétálni, vagy kocogni, de ennél is jobb vmi csapatsport, amiben van versenyszellem, vagy egyéni sport pl ping pong, tenisz, squash, stb.

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Heyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    járj el sétálni, vagy kocogni, de ennél is jobb vmi csapatsport, amiben van versenyszellem, vagy egyéni sport pl ping pong, tenisz, squash, stb.
    Sportnak ezek kíválók, de nem fog lefogyni tőle. Mellesleg 150 kilóval én biztos nem állnék neki ugrálni.

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •