Oldal: 49 / 50 ElsőElső ... 3947484950 UtolsóUtolsó
Eredmény: 481 - 490 (498) összesen
  1. #481
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet pythianer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Remélem nem túl bosszantó a kérdés... Az esetleges válaszokért előre is kösz!
    Sajnos csak akkor lesz rakebacked, ha be is utalsz, mégpedig az is meg van határozva, hogy a regisztrációtól számított x napon belül. így elvileg nem fogsz kapni rakebacket, hogy haver küldött át pénzt.

  2. #482
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    visszamenőleg meg lehet kapni?

  3. #483
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Szerintem nem, ha lejár az adott időtartam, utána akadémián keresztül már nem kaphatsz rakebacket. A teremismertetőnél ez áll:
    "Fontos! A regisztrációt követő 60 napon belül be kell fizetni a terembe a rakeback megszerzéséhez."

  4. #484
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Írni kell a supportnak, alkudozni velük, nekem sikerült.

    Anno Akadémáról regeltem, de nem fizettem be, sőt nem is játszottam. Kb. egy év múlva szerettem volna elkezdeni jtászani, tehát megkérdeztem a supportot, hogy kaphatok-e rakebacket.

    Jött a szokásos sablonválasz, hogy sajnáljuk, meg hogy ne nyissak másik számlát, mert a multiacc tiltott.

    Erre visszaírtam nekik, hogy...köszönöm a válaszukat, és hogy hosszútávra kerestem volna egy új termet, de RB nélkül sajnos nem áll módomban a FulTilten játszani, keresek majd egy másik termet/hálózatot, ahol adnak rakebacket...

    Két napra rá kaptam egy linket, ahová regisztrálnom kell és azóta is kapom a rakebacket.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  5. #485
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 17.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos csak akkor lesz rakebacked, ha be is utalsz, mégpedig az is meg van határozva, hogy a regisztrációtól számított x napon belül. így elvileg nem fogsz kapni rakebacket, hogy haver küldött át pénzt.
    Kösz a segítséget! Gondoltam, hogy így működik. Nem olyan nagy baj, mert max 1-2 héten belül úgyis befizetek. Csak azért érdekelt, hogy kapok-e addig is rakebacket.

  6. #486
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Idézet ndavid21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Én kb 4 éve regisztráltam FTP-re, közvetlenül az FTP oldaláról. Nem tudom, hogy rakebackes-e a számlám. Kérlek írjátok meg, hogyan tudhatom meg, hogy rakebackes-e. illetve ha nem, mi a teendőm, hogy az legyen!
    Köszönöm előre is!
    Nem hiszem, van egy időkorlát, hogy a regisztrációtól x időn belül be kell fizetni, hogy megkapd a rakebacket

  7. #487
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 17.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás rake

    Hello!

    Tegnap délután regisztráltam a teremnél, majd ugye elküldtem az ID-met a Full Tilt terembemutató aloldalán ahogy azt kérték. Mennyi idő szokott lenni amíg választ kapok, hogy minden rendben van-e a regisztrációmmal?

  8. #488
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet pythianer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Tegnap délután regisztráltam a teremnél, majd ugye elküldtem az ID-met a Full Tilt terembemutató aloldalán ahogy azt kérték. Mennyi idő szokott lenni amíg választ kapok, hogy minden rendben van-e a regisztrációmmal?
    csak egy pár nap, de visszamenőlegesen is megkapod a rakebacket

  9. #489
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 17.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Ezek szerint természetes, hogy csütörtök óta semmi reakciót nem kaptam. Kösz a segítséget!

  10. #490
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 29.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    +1 engem is érdekel.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •