Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (37) összesen
  1. #21
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Gratula és sok sikert!

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Köszönöm a bizalmat és a lehetőséget! Remélem mindannyian fogunk tudni élni vele, és sikeres lesz ötünk munkája. Gratula Cantus és Dole!
    És köszönöm az Akadémiának is! <3

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet RikkAce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól hallható,képhiba nélkül.Talán az AQ parti miatt.Persze jobb lenne tudni a jövőben mire figyeljek ha lesz ilyen lehetőség újra.
    A netkapcsolatra.

  4. #24
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Sziasztok, nem szeretném senki kedvét szegni, de a szöveg pontosan így néz ki:
    "A pályázaton egyelőre nem hirdetünk végeredményt, de a következő 3 pályázóval egy személyes találkozó és live session alapján fogunk dönteni."
    Vagyis a 3 srác lehetőséget kap, hogy live session alkalmával bizonyítson, jó esetben mind hárman bekerülnek a csapatba, de sajnos az is lehet, hogy egyikük sem. Tehát egyelőre nagy ünneplésre nincs ok, de az első fordulót ők abszolválták.

  5. #25
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 07.
    Hely
    Felsőzsolca
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás

    Szerintem meg nem kell az orrunkra kötni, hogy mi az, amire oda kell figyelni a videó készítése előtt előtt. Az viszont már nagy segítség lenne, ha mindenkinek egyesével elmondanák, hogy mit és hol rontottunk el, de ez szerintem nem elvárható ennyi ember esetében. Tanulj, játssz, hátha más is lát majd fantáziát alacsony tétes játékosok felemelésében és lesz újabb esélyünk.

  6. #26
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 07.
    Hely
    Felsőzsolca
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás

    Idézet mario1212 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, nem szeretném senki kedvét szegni, de a szöveg pontosan így néz ki:
    "A pályázaton egyelőre nem hirdetünk végeredményt, de a következő 3 pályázóval egy személyes találkozó és live session alapján fogunk dönteni."
    Vagyis a 3 srác lehetőséget kap, hogy live session alkalmával bizonyítson, jó esetben mind hárman bekerülnek a csapatba, de sajnos az is lehet, hogy egyikük sem. Tehát egyelőre nagy ünneplésre nincs ok, de az első fordulót ők abszolválták.
    Tudjuk, de attól még szorítunk nekik és reméljük a legjobbakat.

  7. #27
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    @RikkAce látom nagyon bánt a dolog ezért belenéztem a jegyzeteimbe, és igen az AQ-s partid is nagy hiba, de volt ott limpelés buttonon 76s-el stb. Szóval jó az irány, de sokat lehet és kell még fejlődnöd. Sok sikert hozzá.

  8. #28
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet mario1212 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, nem szeretném senki kedvét szegni, de a szöveg pontosan így néz ki:
    "A pályázaton egyelőre nem hirdetünk végeredményt, de a következő 3 pályázóval egy személyes találkozó és live session alapján fogunk dönteni."
    Vagyis a 3 srác lehetőséget kap, hogy live session alkalmával bizonyítson, jó esetben mind hárman bekerülnek a csapatba, de sajnos az is lehet, hogy egyikük sem. Tehát egyelőre nagy ünneplésre nincs ok, de az első fordulót ők abszolválták.
    Természetesen, elsőre én is nagyon megörültem, mikor láttam pirossal a nevemet, de a bizalom alapvető, amihez kell a meggyőződés mind a játékról, mind a személyazonosságról. Ez így is van jól, hiszen mindent lehet manipulálni.

    A találkozó és a live session részleteiről gondolom emailen vagy valamilyen más, nem publikus formátumban tájékoztattok majd minket a közeljövőben.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  9. #29
    Fanatikus tag Ispy avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    336

    Alapbeállítás

    Idézet mario1212 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @RikkAce látom nagyon bánt a dolog ezért belenéztem a jegyzeteimbe, és igen az AQ-s partid is nagy hiba, de volt ott limpelés buttonon 76s-el stb. Szóval jó az irány, de sokat lehet és kell még fejlődnöd. Sok sikert hozzá.
    Ha már itt tartunk megkérdezhetem rólam mit jegyzeteltél? Engem nem bánt a dolog, csak érdekelne.

    Köszi,
    Ispy

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Kistarcsa
    Hozzászólások
    344

    Alapbeállítás

    @Mario Köszönöm,hogy belenéztél a jegyzeteidbe.Azthiszem többet és jobban kell tanulnom a játékot,őszintén megvallva eddig nem gondoltam, hogy az oktató oldalokon megtalálható $50 feletti mtt-k elemzése small mtt-n is hasznosítható,így leginkább fórumokról és cikkekből próbáltam tájékozódni elsősorban,viszont még sok mindent át kell rágni ezek szerint.
    Sok sikert nektek a továbbiakban!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •