Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (55) összesen
  1. #31
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem így működik,vagy nem így kellene működnie...Ha kifizetésnél belekötnek, akkor kössenek bele befizetésnél is.
    ezt én sem értem, ha jól tudom más termeknél ilyenkor zárolnak, de lehet rosszul emlékszem...
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  2. #32
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem így működik,vagy nem így kellene működnie...Ha kifizetésnél belekötnek, akkor kössenek bele befizetésnél is.
    így igaz! Az egyik ismerősöm BWIN en töltött fel a saját kártyájáról másnak. Tehát ha találtok egy bankkártyát nyugodtan megpróbálhattok depózni vele. sick!
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  3. #33
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hozzászólások
    18

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Hát hogy hogyan törték fel az accountomat nem tudom... teljesen új a laptopom, amikor létrehoztam a számlámat még másik gépről játszottam.

    Három hetes a laptopom, eredeti Windows 7-tel és McAfee antivirussal, ami magát a Full Tilt szoftverének az elindulását is blokkolni szokta, szóval kötve hiszem hogy keylogger lenne a dologban... ezt a username+pass kombót sehol sem használom, és se a gépemhez nem engedek még közeli barátokat sem, se a jelszavamat nem adtam meg sehol. Annyi biztos hogy Németországból léptek be, és első kísérletre sikerült nekik.

  5. #35
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát hogy hogyan törték fel az accountomat nem tudom... teljesen új a laptopom, amikor létrehoztam a számlámat még másik gépről játszottam.

    Három hetes a laptopom, eredeti Windows 7-tel és McAfee antivirussal, ami magát a Full Tilt szoftverének az elindulását is blokkolni szokta, szóval kötve hiszem hogy keylogger lenne a dologban... ezt a username+pass kombót sehol sem használom, és se a gépemhez nem engedek még közeli barátokat sem, se a jelszavamat nem adtam meg sehol. Annyi biztos hogy Németországból léptek be, és első kísérletre sikerült nekik.
    Ez így elég kellemetlen szitu. Próbálj utána járni,hogy mégis akkor nem-e került valahogy keylogger a gépedre. Elsőre, ha máshol nem használod ezeket a belépő adatokat, akkor elég profi hackernek kellett lennie, hogy fel tudja törni az accountod.

  6. #36
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 07.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    184

    Alapbeállítás

    Lehet hogy adathalászattal szerezték meg...az emailcímed amivel beregeltél az oké???

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Lehet hogy challenget kellene indítanom hogy a számlámon maradt 16,8$-t mennyire tudom megfialtatni

  8. #38
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy challenget kellene indítanom hogy a számlámon maradt 16,8$-t mennyire tudom megfialtatni
    Fél év alatt tudsz belőle minimum 500-at csinálni. De azért nem kívánom

  9. #39
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 07.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    184

    Alapbeállítás

    A keylogger az kizárt...már majdnem minden vírusirtó vinnyog rá..bár halkan jegyzem meg hogy a nod32 simán felengedi az ardamaxot
    De akkor is távoli telepítéssel kellett volna megoldaniuk ha arról van szó...
    itt vagy adathalászat volt vagy sql injektionnal megszerezték valamelyik oldalról az adataidat...

  10. #40
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 07.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    184

    Alapbeállítás

    az meg hogy Németországból az egy tök egyszerű dolog mivel proxy alá bújva én is lehetek japánba vagy bárhol...

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •