Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 42 (42) összesen
  1. #41
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet pilotkex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kitöltöttem.
    sok sikert kívánok a munkához, bár a hasznosságáról nem vagyok meggyőződve.

    az egész pszcihológia sztem részben túlértékelt, és áltudomány is.

    mint a tesztben: sok kérdés belém akarja beszélni, h félek, szorongok, ideges vagyok stb (következtetés: alkalmatlan)
    és többször is csak rossz válasz van, mert eleve olyan a kérdésfeltevés.

    feltételezi, h úgyis beteg vagy, és persze magadtól képtelen a gyógyulásra, majd 'mi megmondjuk neked'!
    nekem is kicsit úgytűnt, mintha eleve betegeknek (depiseknek vagy valami nagyon önbizalomhiányos embereknek) szólt volna.
    legalább jobbnak éreztem magam, miután kitöltöttem.:P
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  2. #42
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 07.
    Hely
    Felsőzsolca
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás

    Fura, nekem egyáltalán nem volt ilyen érzésem a teszt kitöltésénél. Egyszerűen csak azt vizsgálják, hogy van-e hatása az álmoknak az ébren töltött óráidra. Ez a teszt nem alkalmas arra, hogy azokon alkalmazzák, akik elmennek pszichológushoz, nem is az a célja. Több tesztből lett összeollózva, azokból a részekből, amik kellenek a műhelymunkához. Az eredeti kérdőívek több száz kérdésből állnak és egy-egy leendő páciensen több tesztet végeznek, ráadásul ebben a kérdőívben szereplő kérdések egy része olyan tesztekből került ki, amiket pl. a leendő munkatársakkal töltetnek ki, mielőtt munkába állhatna. Nem az a célja, hogy rávegyék az embereket arra, hogy kezelésre járjanak.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •