Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
  1. #11
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Fishing on Orfű FTW Oda tuti megyek (egyrészt csípem az altert, másérszt vannak jó offprogik (pl fröccstúra), harmadrészt jó helyen van). Van póker is, dobozos sör, UR tavaly rendesen be sikerült rúgni, annyi volt a fish (haverral nyertünk vagy 50 doboz sört 2 nap alatt ), még EFOTT, Sziget, esetleg Sound esélyes...majd meglátom mennyire lesz kedv, meg addig mennyire adja az rng

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet arcsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem, miért gond a stíluskeveredés. Azért van általában sok színpad, h lehessen válogatni, ízlés szerint. Sokan nem csak a zenekarok miatt mennek feszkózni (ahogy én sem...), hanem a társaság miatt, akinek a tagjai sokszor más-más zenét kedvelnek.
    Azért gond a stíluskeveredés, mert kötve hiszem hogy Amy Winehouse-nak, a Rise Againstnek és Kid Cudinak olyan hihetetlen nagy mennyiségű közös rajongója lenne. És onnantól kezdve, hogy nyilván csak a saját stílusomnak megfelelő koncertekre megyek be, anyagilag és feeling tekintetében is inkább egy tematikus fesztiválra megyek el. (lásd egy szűkös pénztárcájú elektro rajongó nyilván Soundra megy, nem Szigetre)

    A sok színpad éppen emiatt egy hatalmas öngól. Ha a sziget mindenáron multi-genre fesztivál akar lenni, akkor legyen 4 színpad, mindegyiken más stílus, és akkor nem kell ott porosodnia a +10 színpadnak, amelyeknek a fenttartási/összeszerelési költsége repíti az égbe a jegyárakat.

  3. #13
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fishing on Orfű FTW Oda tuti megyek (egyrészt csípem az altert, másérszt vannak jó offprogik (pl fröccstúra), harmadrészt jó helyen van). Van póker is, dobozos sör, UR tavaly rendesen be sikerült rúgni, annyi volt a fish (haverral nyertünk vagy 50 doboz sört 2 nap alatt ), még EFOTT, Sziget, esetleg Sound esélyes...majd meglátom mennyire lesz kedv, meg addig mennyire adja az rng
    jajj de jó lenne egyszer elmenni fishingre! az baj nagyon vacak időpontba van...nah majd egyszer talán jövőre végre
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Ja még azt kifelejtettem hogy azért is rossz a több stílus, mert éppen emiatt az összes stílusnak csak a B line-upja tud eljönni, és tele vagyunk olyan nevekkel, amik jóknak jók, de nem olyan nagy durranás megnézni őket. (lásd Motörhead, Rise Against, Chemical Brothers, Flogging Molly mind járt már nálunk)

    Ellenben az idei Nova Rockon 2 olyan világsztár zenekar is fellép (Linkin Park, System of a Down) amik nem hogy ritkán lépnek fel a közelünkben, de az is csoda, ha egyáltalán Európába jönnek... mindezt olcsóbban...

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    a szódával az a csoda, hogy egyáltalán összeálltak újra ilyen hamar

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 07.
    Hely
    Felsőzsolca
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás

    Hegyalja fesztivált tudom ajánlani mindenkinek! Nagyon hangulatos, fesztivál szempontból egyedi a környezet, jó borok (talán Közép-Európa legfinomabb fehérborai, valamint az olcsóbb kategóriából a legjobb ár/érték arány), Tisza (ami sajnos mára azért nem a legtisztább) és az egyik vízparti lángososnál ettem életem legfinomabb lángosát! Idén van egy hátránya: kevesebb lesz a színpad. A tavalyi fesztivál már veszteséges volt, ezért úgy döntöttek, hogy csökkentik a fellépők számát és ezzel arányosan a jegyek árát.

  7. #17
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Acelsziv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hegyalja fesztivált tudom ajánlani mindenkinek! Nagyon hangulatos, fesztivál szempontból egyedi a környezet, jó borok (talán Közép-Európa legfinomabb fehérborai, valamint az olcsóbb kategóriából a legjobb ár/érték arány), Tisza (ami sajnos mára azért nem a legtisztább) és az egyik vízparti lángososnál ettem életem legfinomabb lángosát! Idén van egy hátránya: kevesebb lesz a színpad. A tavalyi fesztivál már veszteséges volt, ezért úgy döntöttek, hogy csökkentik a fellépők számát és ezzel arányosan a jegyek árát.
    Többen ajánlották már nekem is, illetve mondták már hogy menjünk, csak nekem baromi messze van Igaz a SZIN is, ott meg már voltam Hajj ha lenne annyi pénz-szabadidő az ember csak fesztiválozna egész nyáron
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Hegyaljára akartam menni, de az éven elég gyenge koncertek lesznek ahogy néztem... Nem tom így is érdemes-e elmenni. Szerintem kitalálok még addig vmit helyette, mer ez így nem az igazi.
    Utoljára módosítva: _Roll_ által: 2011. 04. 10. 11:31

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Többen ajánlották már nekem is, illetve mondták már hogy menjünk, csak nekem baromi messze van Igaz a SZIN is, ott meg már voltam Hajj ha lenne annyi pénz-szabadidő az ember csak fesztiválozna egész nyáron
    Én már kipróbáltam. Nem olyan nagy szám mindenhol ugyan az a mutatvány. Érdemesebb egy nyugat európai nagy fesztiválra elmenni inkább a BS mellett.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 07.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    128

    Alapbeállítás

    LEGalja feszt

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •