Oldal: 15 / 336 ElsőElső ... 513141516172565115 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (3358) összesen
Like Tree246Likes

Téma: Fifty50 SnG

  1. #141
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki találkozott már ezekkel a hibaüzenetekkel?

    "low system resources" "table creation failed".

    Én ma igen. Eleinte csak azt láttam, hogy valami ablak felugrik, amit a ninja leokéz. Gondoltam, nyertem egy asztalon. Aztán túl sok felugrás volt, és nem fogytak az asztalok. Kikapcsoltam az auto OK-t, és ez a hibaüzenet volt olvasható: "low system resources" "table creation failed".

    A szép az egészben, hogy ez annyit jelentett, hogy bizonyos asztalszám felett nem nyíltak új asztalok, csak ez az üzenet pattogott fel. Én pedig nem tudtam manuálisan megnyitni a már futó játékokat, így jópár partit végig sitoutoltam. Olvasgattam fórumokat, általában olyanok tapasztaltak ilyet, akik buherálták az asztalkinézeteket. Én ilyet nem csináltam. Viszont volt ma szoftverfrissítés, talán ott keresendő a hiba. A gépem az ami eddig is volt, a feladatkezelő szerint max 50%-át használta az erőforrásainak. Most 19-20 asztalnál nem bírt többet megnyitni, eddig 30 sem volt gond. Újraindítás után is ez volt a helyzet, 5 és 10-es téten teszteltem. Ha más progi nem ment, akkor is ezt írta ki. HM-et is kikapcsoltam.
    Hello!

    Nekem akkor szokott ilyen hibaüzit dobni, ha szoftver frissítés után akarom visszarakni a card modot, ami akkor már nem kompatibilis a PS klienssel.
    Ha te nem MOD-oltál semmit, akkor nem tudom, hogy mitől lehet ez.

    Hátha a PS topikban valaki tud rá választ.

  2. #142
    Idegen phishdonkkk avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 18.
    Hely
    Aquarium
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki találkozott már ezekkel a hibaüzenetekkel?

    "low system resources" "table creation failed".
    Írj a supportnak, refundolnak majd, bár le fogják tagadni, hogy az ő hibájuk lenne. A hiba okaként nekem legutóbb "corrupted memory or hard drive"-ra hivatkoztak a copy-pastelt sablonüzenetükben, 4GB RAM-mal meg 20GB+ szabad hellyel a HDDn... Én sem modoltam az asztalt amúgy és az esetek 99,9%-ban gond nélkül megy 30+ asztal HEM-el, TN-el, Xpadder-el stb mégis havonta küldözgethetem a refund kérelmeket amit ráadasul úgy adnak elő, mintha ők tennének szivességet a visszafizetéssel :/
    Utoljára módosítva: phishdonkkk által: 2011. 04. 13. 07:24

  3. #143
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most 19-20 asztalnál nem bírt többet megnyitni, eddig 30 sem volt gond.
    Mostanában ilyen sok asztalon játszol?

  4. #144
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Nekem akkor szokott ilyen hibaüzit dobni, ha szoftver frissítés után akarom visszarakni a card modot, ami akkor már nem kompatibilis a PS klienssel.
    Ha te nem MOD-oltál semmit, akkor nem tudom, hogy mitől lehet ez.

    Hátha a PS topikban valaki tud rá választ.
    Nem MOD-oltam. Olvastam fórumokat, de nem találtam használható infót. Írtam a supportnak, hátha tudnak tenni valamit.

    Milyen card modot használsz? Gondolkodom én is rajta, hogy beújítok egyet, de eddig nem találtam olyat ami tetszene.

  5. #145
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet phishdonkkk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írj a supportnak, refundolnak majd, bár le fogják tagadni, hogy az ő hibájuk lenne. A hiba okaként nekem legutóbb "corrupted memory or hard drive"-ra hivatkoztak a copy-pastelt sablonüzenetükben, 4GB RAM-mal meg 20GB+ szabad hellyel a HDDn... Én sem modoltam az asztalt amúgy és az esetek 99,9%-ban gond nélkül megy 30+ asztal HEM-el, TN-el, Xpadder-el stb mégis havonta küldözgethetem a refund kérelmeket amit ráadasul úgy adnak elő, mintha ők tennének szivességet a visszafizetéssel :/
    Köszi!

    Levelezek velük, remélem lesz eredménye. Több mint 2 éve játszok itt, és eddig nem fordult ilyen elő. Érdekes, hogy pont frissítés után történik ez. Újratelepítettem a PS-t, de így is marad a hiba.

    Másik szgépen is megnéztem, ott meg lehet nyitni 20+ asztalt. Meglátjuk mi lesz, addig meg grind 19 asztalon.

  6. #146
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mostanában ilyen sok asztalon játszol?
    Amikor grindelek az összes induló 100-asban szeretek bent ülni, és ha még van kapacitásom, akkor 50eseket is nyitok hozzá. Általában nem megyek 25 asztal fölé. Egyébként nem most kezdtem ennyi asztalon játszani, sztem már legalább 1 éve. Persze ez változó, 100ason van mikor alig nyílnak az asztalok. Tegnap nyíltak volna, de jött a technikai gubanc :S

  7. #147
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor grindelek az összes induló 100-asban szeretek bent ülni, és ha még van kapacitásom, akkor 50eseket is nyitok hozzá. Általában nem megyek 25 asztal fölé. Egyébként nem most kezdtem ennyi asztalon játszani, sztem már legalább 1 éve. Persze ez változó, 100ason van mikor alig nyílnak az asztalok. Tegnap nyíltak volna, de jött a technikai gubanc :S
    Az igen
    Meg voltam győződve, hogy 15 fölött csak esőemberek képesek játszani
    Nekem már a 15 is sok mondjuk, 12 asztalon még tudok értékelhetően játszani, de fölötte a statom kb 9/7 ami elég bukó.

  8. #148
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az igen
    Meg voltam győződve, hogy 15 fölött csak esőemberek képesek játszani
    Nekem már a 15 is sok mondjuk, 12 asztalon még tudok értékelhetően játszani, de fölötte a statom kb 9/7 ami elég bukó.
    Akkor lehet esőember vagyok?!

  9. #149
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    15 perce kezdtem a sessiont, de le kell állítanom a nevezéseket, mert már sikerült tiltre mennem.

  10. #150
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 03.
    Hozzászólások
    178

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    15 perce kezdtem a sessiont, de le kell állítanom a nevezéseket, mert már sikerült tiltre mennem.
    abszolút megértelekén is amiket kapok a napokban az már viccesnem teszek be partykat mert felesleges,olyan dolgokat mutatnak be emberek,hogy az elképesztősokszor azt hiszem,hogy a lapok sorrendjével sincsenek tisztában,és kiejtenek,aztán beírja nagyarcal a chatbe hogy bye byede azért még hiszek a hosszútávban

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •