Oldal: 490 / 975 ElsőElső ... 390440480488489490491492500540590 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.891 - 4.900 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #4891
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    132

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Játszottam ma egy handet, ami utólag eléggé elbizonytalanított.

    weaktight | Hand | A9o - No Limit Holdem Tournament

    Ellenfél egy tight/passive játékos, sokat dob preflop. Preflop standard. Floppon úgy gondoltam, ez nagyon kis százalékban találja el az ő range-t, amely főleg magas kártyákat tartalmaz a pp-k mellett, ezért döntöttem a donkbet mellett. A tizes elvileg telibe találja az én megadó rangemet. Ellenfél nem agressziv túlzottan,de a három utca közül floppon a legaktívabb, ezért feltételeztem, hogy magasabb pp-vel, tizessel visszaemelne. Flop call után úgy gondoltam, hogy ezt két overcarddal, esetleg tizesnél kisebb pp-vel teszi, ezért lőttem tovább a turnon. Megadás után riveren ch-foldot terveztem, függetlenül attól, hogy lejött a 9es.
    Hibáztam a gondolatmenetben? Mi lenne a helyes játék ezen a floppon? Flop ch-callnak nem láttam volna értelmét, ch-fold meg elég weak egy ilyen száraz floppon.

  2. #4892
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    @Ani25: Nem barrelezném a turn-t.

    Ha jó a read, a kis pp-ket nem fogja eldobni ha megadott flopon, 2 overt talán. Esetleg felszedett vagy már meglévő draw fizethet még 1 utcán és utána check/foldol riveren de nem gyakori.

    Rivert viszont beteltem volna mivel álomlap volt neked, sokkal jobb az A-nál is.
    2 pártól meg settől itt annyire nem félnék azokkal visszatolja turn-ön.
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  3. #4893
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    132

    Alapbeállítás

    Két párt és szettet én is kizártam, igazából attól tartottam, hogy esetleg mégiscsak egy gyengébb tizese van, pl. J10, Q10, amivel nem emelt vissza. Mivel passzív ellenfél volt, pont azért nem beteltem a rivert, mert csak jobb callol le. Draw szerintem sosem lesz nála, azzal úgysem fizet riveren.

  4. #4894
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    PS-n tipikus kis pp megjátszás. Emelésre ad, vissza nem emel és így végig. Viszont, ha már két utcán A magassal emeltél, a hibátlan riveren miért nem?

  5. #4895
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    132

    Alapbeállítás

    Mivel tight/passive volt az ellenfél, úgy gondoltam, ha két utcán át megadott, nem fog az enyémnél rosszabb lappal callolni egy 3rd barrelt. A lapom SD képes, ezért hagytam, hogy ch-ch legyen. Úgy vélem, hogy a river ch után csak akkor betelt volna, ha tényleg erős lapja van, így meg mindenképp SDbe megyünk.

  6. #4896
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Idézet luckyscorch eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, 2 napja szenvedek 1 normális hud összeállításával HUSNG-re, analfabéta vagyok HM -ben. Eddig elég passzív tagja voltam az akadémiának, csak olvastalak titeket de nem posztoltam illetve nem szóltam hozzá még nagyon semmihez.. immár 1.5 éve . Ebből kifolyólag egyelőre nem tudok PM-et írni, így ide írom a nyűgöm.
    Valaki lenne olyan segítőkész, hogy átküldi nekem a jól bevált HUD -ját?
    Az Mrj - Kocka21 videóban látottat próbáltam lekoppintani, kevesebb sikerrel.

    Amennyiben valaki lesz olyan kedves, az email címem: luckyscorch@hotmail.com

    Üdv Lucky
    Szia Lucky!

    Ha érdekel egy nagyon jól látható és használható, de viszonylag kevés stattal operáló HUD akkor este átdobom. Anno én is egy fórumtárstól csencseltem

    Ha PM-et nem is, emailt szerintem tudsz küldeni akadémián keresztül bárkinek, így mrj-nek és kockának is. De lehet ezt rosszul gondolom...

    PS: Ha már hozzászóltál akkor aktivizálódhatnál is fórumon, legyen minél több hand és jó kis elemzések
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  7. #4897
    Idegen luckyscorch avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 10.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Idézet Jonas 77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Lucky!

    Ha érdekel egy nagyon jól látható és használható, de viszonylag kevés stattal operáló HUD akkor este átdobom. Anno én is egy fórumtárstól csencseltem

    Ha PM-et nem is, emailt szerintem tudsz küldeni akadémián keresztül bárkinek, így mrj-nek és kockának is. De lehet ezt rosszul gondolom...

    PS: Ha már hozzászóltál akkor aktivizálódhatnál is fórumon, legyen minél több hand és jó kis elemzések
    Hali, köszi szépen a gyors segítséget!
    Aktivizálni fogom magam mindenképpen, ahogy időm engedi. Elég régóta olvasgatom ezt a fórumot is, inspiráló a sok segítőkész ember
    Szakmailag egyelőre nem sokat tudok hozzátenni a közösséghez, de a jövőben szívesen vitatom meg a kérdéses handeket, gondolatokat.

    Emailt lehet tudtam volna küldeni, nem is nagyon próbáltam, totál ismeretlenül nem szívesen zaklatnék senkit a problémáimmal.

    még1x köszi, üdv!

  8. #4898
    Fanatikus tag urbanpoet303 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    348

    Alapbeállítás My own challenge ;)

    Regen jelentkeztem... Picit suru volt a munka marcius vegen, igy szinte csak az elmult 2 hetet tudtam ugy igazan vegig tolni.

    Ha meg emlekeztek, 500 jatekonkent szeretnek feljebb lepkedni a rangletran, elsore a $6.25-os mezonynek lattam neki PS-en.

    Eredmeny: 9.9% ROI (EV ROI: 6.8%), 276 meccs alatt, atlagban 2-3 asztalon egyszerre, folyamatos jatekkal. Ennek orultem nagyon, es ugy dontottem, nem tolom le a maradek menetet, hanem megyek tovabb a $11.50-es szintre. GL me.

    Hosszabb tavon nem tudom mennyire realis a 8-10% koruli ROI elvaras turbo-n magasabb teteken. Bar a fenti eredmenyben meg mindig rengeteg hiba van (foleg zsetonszoras elso vakszinten, ez hatalmas leak szamomra).

    Tanulsagok eddig:
    - a $6.25-os mezony aranybanya. Kitarto jatekkal jo kis bankrollt lehet osszehozni.
    - az atlag jatekos giga calling station. Nem erdemes 3 utcas bloffokkel probalkozni elso 1-2 vakszinten, mert ugyis vegighiv az ellenfel, ha eltalalta a flop. Ami nekem nagyon bejott, "passzivabb" (kb 65/65, 60% koruli cbettel, majdnem nulla 3-bettel) jatek a 25-50-es szintig, onnantol pedig ultra aggressziv (gyakorlatilag 100/100).
    - turn reraise/check raise 99%-ban nuts (Beluga elmelet itt is mukodik ). Vigyazat, ezt az ellenfelek nem tudjak, igy ok meg fogjak adni a turn reraise-t 4. parral.

  9. #4899
    Fanatikus tag Ispy avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    336

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand | 4Ao - No Limit Holdem Tournament
    Ez a 10ik hand volt, nyugi az elsőben is volt allin.
    The brave soldier, aki egész nap isildur híreket olvas, azért ilyen agresszív!
    Teljesen jó lejátszás volt, sok ilyet még

    Ispy

  10. #4900
    Fanatikus tag Ispy avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    336

    Alapbeállítás

    Idézet Jonas 77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Lucky!

    Ha érdekel egy nagyon jól látható és használható, de viszonylag kevés stattal operáló HUD akkor este átdobom. Anno én is egy fórumtárstól csencseltem

    Ha PM-et nem is, emailt szerintem tudsz küldeni akadémián keresztül bárkinek, így mrj-nek és kockának is. De lehet ezt rosszul gondolom...

    PS: Ha már hozzászóltál akkor aktivizálódhatnál is fórumon, legyen minél több hand és jó kis elemzések
    Nekem is átküldenéd?

    Ispy

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •