Oldal: 250 / 340 ElsőElső ... 150200240248249250251252260300 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.491 - 2.500 (3397) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Kérdések!

  1. #2491
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet bacardi2268 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt konkrétan hogyan érted, ez engem is érdekelne ???
    írd le légyszi részletesen.
    pl first depo bónusz. ha FT-re regelsz hívj meg valaki mást is és ha ügyesek vagytok kaptok +100-100$-t ilyen promókat kell kerseni mielőtt regelnél valahová is. + jó rakeback a későbbiekre. én azt elba..tam és hidd el jól jön ha van.

  2. #2492
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pl first depo bónusz. ha FT-re regelsz hívj meg valaki mást is és ha ügyesek vagytok kaptok +100-100$-t ilyen promókat kell kerseni mielőtt regelnél valahová is. + jó rakeback a későbbiekre. én azt elba..tam és hidd el jól jön ha van.
    Valószínűleg próbáltad már, de ha véletlenül nem:
    Én is úgy regisztráltam az ftp-re, hogy nem volt rakeback-em. De mivel nem vmi affiliate oldalról, hanem szimplán az ő oldalukról, promó kód nélkül, így utólag el lehetett intézni, hogy kapjak rakebacket.
    Te honnan regisztráltál?

  3. #2493
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg próbáltad már, de ha véletlenül nem:
    Én is úgy regisztráltam az ftp-re, hogy nem volt rakeback-em. De mivel nem vmi affiliate oldalról, hanem szimplán az ő oldalukról, promó kód nélkül, így utólag el lehetett intézni, hogy kapjak rakebacket.
    Te honnan regisztráltál?
    Kedves János!

    Köszönjük, hogy felvette a kapcsolatot a Full Tilt Poker Ügyfélszolgálatával.

    A Full Tilt nem fizet vissza rake-t közvetlenül a játékosainak. Több affiliate partnerünk kínál a játékosoknak rake-visszafizetést, akár 27%-ot is, ha az oldalaikon keresztül regisztrál a Full Tilt Poker oldalára.

    Megvizsgáltuk számláját, és megállapítottuk, hogy az Ön affiliate partnere nem kínál rake-visszafizetést.

    A legtöbb affiliate partnerünknek saját weboldala van, amelyeken megtalálhatóak a mi banner-eink. Ha bárki ezekre kattint, akkor Full Tilt Poker regisztrációs oldalára kerül, és automatikusan tartozni fog az affiliate partnerhez.

    Sajnos, az affiliate partnereinkkel kötött egyik megállapodás szerint, aki már valamely affiliate partnerhez tartozik, azon változtatni nem tudunk.

    Mi továbbra is szeretnénk színvonalas segítséget nyújtani Önnek, és azon vagyunk, hogy valamilyen utat találjunk a rake-visszafizetésére ezekben az esetekben is.

    Üdvözlettel,

    Gabor
    Full Tilt Poker Ügyfélszolgálat

    pont tegnap jött meg a válasz tőlük már írtam mindenhová de úgy fest nem megy a dolog. az utolsó mondanának megvalósulásában bízom. mást nem tehetek.

  4. #2494
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Szóval akkor nem egyenesen az ő oldalukról, hanem valahonnan máshonnan kezdted a regisztrációt...
    Sajnos akkor nem lehet megoldani.
    Én tuti, hogy az ő oldalukról szedtem le, nem másik oldalról léptem a letöltéshez, és nekem is vmi hasonlót válaszolt a support, aztán az egyik rakebacket is adó oldalról kaptam egy levelet, hogy ők lehet el tudják intézni. Már pontosan nem emlékszem, hogy volt. Mindenesetre leellenőrizték, megkaptam, és azóta is kapom...
    Nem reklámozom itt azt az oldalt, a PA is le tudja ellenőrizni, hogy kaphatsz-e.
    Írj nekik, vesztenivalód nincs vele: info@pokerakademia.com
    Persze, mint mondtam, ha máshonnan regisztráltál, vagy írtál be referral kódot az baj.

  5. #2495
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval akkor nem egyenesen az ő oldalukról, hanem valahonnan máshonnan kezdted a regisztrációt...
    Sajnos akkor nem lehet megoldani.
    Én tuti, hogy az ő oldalukról szedtem le, nem másik oldalról léptem a letöltéshez, és nekem is vmi hasonlót válaszolt a support, aztán az egyik rakebacket is adó oldalról kaptam egy levelet, hogy ők lehet el tudják intézni. Már pontosan nem emlékszem, hogy volt. Mindenesetre leellenőrizték, megkaptam, és azóta is kapom...
    Nem reklámozom itt azt az oldalt, a PA is le tudja ellenőrizni, hogy kaphatsz-e.
    Írj nekik, vesztenivalód nincs vele: info@pokerakademia.com
    Persze, mint mondtam, ha máshonnan regisztráltál, vagy írtál be referral kódot az baj.
    az ő hivatalos oldalukról regeltem. már írtam akadémiának, de reménytelen. jó lenne, ha valahogy lehetne módosítani!

  6. #2496
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    A itt felsorolt tisztelt oktatóktól szeretném megkérdezni, akik 50-100 dolláros órabérért dolgoznak, tudnak-e számlát adni a munkájukról? Engem érdekelne az oktatás, le is tudnám írni az adómból.

  7. #2497
    Fanatikus tag dzsokesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Hely
    8
    Hozzászólások
    206

    Alapbeállítás

    Idézet Mumókaaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A itt felsorolt tisztelt oktatóktól szeretném megkérdezni, akik 50-100 dolláros órabérért dolgoznak, tudnak-e számlát adni a munkájukról? Engem érdekelne az oktatás, le is tudnám írni az adómból.
    LOL

  8. #2498
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet Mumókaaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A itt felsorolt tisztelt oktatóktól szeretném megkérdezni, akik 50-100 dolláros órabérért dolgoznak, tudnak-e számlát adni a munkájukról? Engem érdekelne az oktatás, le is tudnám írni az adómból.
    kb annyi tud adni mint ahány matektanár.

  9. #2499
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kb annyi tud adni mint ahány matektanár.
    Figyelj, én komoly kérdésre komoly választ várok. Ugyanis képzeld én tanár vagyok és bezony szoktam számlát adni a tanítványaimnak. Így elvárnám itt is ezt...

  10. #2500
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet Mumókaaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelj, én komoly kérdésre komoly választ várok. Ugyanis képzeld én tanár vagyok és bezony szoktam számlát adni a tanítványaimnak. Így elvárnám itt is ezt...
    komolyan válaszoltam. a számlaképes tanárok mint te szerintem ritka. mivel nincs olyan hivatalos tevékenységi kör, hogy pókertanár és hasonlók ezért szerintem a kérdésre adott a válasz.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •