Oldal: 251 / 340 ElsőElső ... 151201241249250251252253261301 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.501 - 2.510 (3397) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Kérdések!

  1. #2501
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Idézet Mumókaaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelj, én komoly kérdésre komoly választ várok. Ugyanis képzeld én tanár vagyok és bezony szoktam számlát adni a tanítványaimnak. Így elvárnám itt is ezt...
    "Figyelj", ha egy tanár ilyen stílusban oltogat mindenkit akkor nem csoda hogy ilyen a magyar oktatás.

    Már bocs a személyeskedésért, de a fórumon nem kihallgatást tartasz, hanem kérdezel és hálás vagy ha valaki segítőkészen válaszol. A többivel meg nem törődsz. Olvastam ma pár hozzászólásod és ez már kikívánkozott belőlem.
    Utoljára módosítva: Jonas 77 által: 2011. 04. 13. 22:50
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  2. #2502
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    komolyan válaszoltam. a számlaképes tanárok mint te szerintem ritka. mivel nincs olyan hivatalos tevékenységi kör, hogy pókertanár és hasonlók ezért szerintem a kérdésre adott a válasz.
    Ha viszont nem hivatalos, akkor nem kéne ilyen nyíltan hirdetni ezeket, mert még gond is lehet belőle...

  3. #2503
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    most, hogy felhívták rá a figyelmemet elolvastam a mai hsz-aid. hát valóban, ha ilyen tanároktól tanulnak a mai fiatalok nem csodálom, hogy kretének lesznek belőlük. te mit is tanítasz? matekot? mert ha tudnál számolni akkor látnád, hogy ez nem szerencsejáték. valamilyen egyéb olyan tantárgyat amihez logika szükséges? mert a kérdésedből látom az nem sok van. az meg, hogy ki mit mennyiért vállal és hol hirdeti lényegtelen.
    nem ad róla számlát:

    1, azt bizonyítani kell

    2, nem büntetnek már ilyenért. először felszólítanak írásban, hogy hagyd abba a tevékenységed. ezt meg én tudom biztos helyről!

    3, most regisztráltál és nem volt szinte olyan topik ahol ne találtál volna be valakit valamivel, vagy ne provokáltad volna ki a beszólást. szerintem ha így állsz az emberekhez és egy nyílt fórumon ilyen megnyilvánulásaid vannak add vissza a tanári diplomád egész nyugodtan. ha a Józsin vetted akkor is add el inkább nagyon kérlek!! ne büntesd a fiatalságot a jelenléteddel. köszi!

  4. #2504
    Fáradhatatlan grinder 78draneR avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 26.
    Hely
    in the toilet
    Hozzászólások
    615

    Alapbeállítás

    Üdv!

    CIB-en keresztül szeretnék napszemüveget vásárolni, és utalásnál ezeket az adatokat adja meg az online üzlet.

    Számlabirtokos: Edeloptics GmbH
    Bank: Hamburger Sparkasse
    IBAN: DE79200505501280336239
    BIC: HASPDEHHXXX
    Kamat: 100058113 / E-HU11-48182

    Namost a CIB-nél ezeket az adatokat kell megadnom:
    Kedvezményezett neve, székhelye, bankszámlaszáma, összeg, közlemény, bizonylatszám.
    Kérdés1:a bankszámlaszám itt jelen esetben az IBAN?
    Kérdés2:mi az a BIC?
    Kérdés3:mi az a Kamat?

    Előre is kösz!

  5. #2505
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet 78draneR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    CIB-en keresztül szeretnék napszemüveget vásárolni, és utalásnál ezeket az adatokat adja meg az online üzlet.

    Számlabirtokos: Edeloptics GmbH
    Bank: Hamburger Sparkasse
    IBAN: DE79200505501280336239
    BIC: HASPDEHHXXX
    Kamat: 100058113 / E-HU11-48182

    Namost a CIB-nél ezeket az adatokat kell megadnom:
    Kedvezményezett neve, székhelye, bankszámlaszáma, összeg, közlemény, bizonylatszám.
    Kérdés1:a bankszámlaszám itt jelen esetben az IBAN?
    Kérdés2:mi az a BIC?
    Kérdés3:mi az a Kamat?

    Előre is kösz!
    https://www.otpbank.hu/portal/hu/IBAN
    Bankkártya.hu :: Nemzetközi átutalások: SWIFT (BIC) kód, IBAN számlaszám, Western Union

  6. #2506
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Miami Poker hírlevél:
    "1 000 000 GTD PONT NYEREMÉNYŰ, 6 000 PONT NEVEZÉSŰ MULTI ENTRY FREEZE OUT VERSENYT RENDEZÜNK"

    :O Valaki mondja már meg nekem, hogy milyen az a live multi entry verseny Átüldögélsz, amikor épp úgy gondolod, vagyis semmi értelme, mert addig meg a másik stacked csak esik a vakok? Vagy mia fene?

  7. #2507
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 19.
    Hely
    velence
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miami Poker hírlevél:
    "1 000 000 GTD PONT NYEREMÉNYŰ, 6 000 PONT NEVEZÉSŰ MULTI ENTRY FREEZE OUT VERSENYT RENDEZÜNK"

    Valaki mondja már meg nekem, hogy milyen az a live multi entry verseny Átüldögélsz, amikor épp úgy gondolod, vagyis semmi értelme, mert addig meg a másik stacked csak esik a vakok? Vagy mia fene?

    Sztem a rebuy modern, divatos megfogalmazása!

  8. #2508
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Idézet Vurczinger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem a rebuy modern, divatos megfogalmazása!
    MULTI ENTRY FREEZE OUT

    tehát ez azt akarja jelenteni hogy freeze out rebuy?
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  9. #2509
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nemtom, eddig rebuyra mindig rebuyt írtak, de lehetséges, hogy igazatok van, mert egyebet nem tudok elképzelni UP: Megnéztema honlapot, tuti h nem a rebuyra gondolnak, ezek a versenyek eddig nem votlak rebuyosak, és tuti hogy most sem, többet is multi entryre csináltak most. Érdekes

    btw láma kérdés, de ha már itt járok: élő cash gamenél ugye csak levágódsz az asztalnál egy üres helyre, és kéred a zsetont, adod a pénzt? Szóval úgy megy, mint a filmekben meg minden, a pénztáros oultos csajnál nem kell semmit gondolom :P Még soha nem voltam live cashen, és inkább Ti nézzetek lámának, mint ott égjek be
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2011. 04. 15. 12:48

  10. #2510
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Beszélő

    Megelőztetek ezzel a fura kérdéssel, de ha valakinek majd része lesz benne, akkor leírhatná, hogy hogyan néz ki ez élőben.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •