Oldal: 87 / 176 ElsőElső ... 3777858687888997137 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 861 - 870 (1755) összesen
Like Tree16Likes

Téma: SNG közösség topicja

  1. #861
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Közelítek az 5K db-hoz 2,25ös turbo 9 max sng -ben,de az 1,2,3 helyek kb arányosan oszlanak meg,az utóbbi időkben pedig még jobban figyeltem a 3 handed ill. heads up játékomra de sajnos azóta sem változott.
    Azoktól kérdezném akiknek szintén már van értékelhető mintájuk és 9v.10 maxot játszanak náluk hogyan alakulnak a helyezések közötti különbségek.
    csak egy tipp, ha nem megy a HU, akkor játsz pár HU sng-t, és olvass bele az ezzel a játéktípussal foglalkozó szakirodalomba, nálam bevált!

  2. #862
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet Heyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak egy tipp, ha nem megy a HU, akkor játsz pár HU sng-t, és olvass bele az ezzel a játéktípussal foglalkozó szakirodalomba, nálam bevált!
    Tervbe van véve mindenképpen.A lényeg inkább az h egy jó játékosnál aki egyasztalos turbo sng ket játszik milyen az eloszlása a 3 fizetős helynek.Ezzel nagyon nem vagyok tisztában.

  3. #863
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    a mai nap eltévedtem egy oldalra ami magyar nyelvű és tartalmaz több oktató videót is. a srácok 6max sng-t toltak 11$-on és nem értem, hogy a flop sett flush és sor húzós floppon miért nem bet 2 ember ellen inp. sikeresen riverig ch-elt vele ahol miután leesett a sor és a flush is callolt egy potbetet. ma már mindenki oktat? ha ők az oldal profijai milyenek lehetnek a látogatók akik tőlük tanulnak? azt hiszem maradok az itteni sng tanácsoknál!

  4. #864
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a mai nap eltévedtem egy oldalra ami magyar nyelvű és tartalmaz több oktató videót is. a srácok 6max sng-t toltak 11$-on és nem értem, hogy a flop sett flush és sor húzós floppon miért nem bet 2 ember ellen inp. sikeresen riverig ch-elt vele ahol miután leesett a sor és a flush is callolt egy potbetet. ma már mindenki oktat? ha ők az oldal profijai milyenek lehetnek a látogatók akik tőlük tanulnak? azt hiszem maradok az itteni sng tanácsoknál!
    Ezt megkérdezheted itt az oldalon is,u.is blogot is vezet itt az egyik srác ha jól tudom.

  5. #865
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt megkérdezheted itt az oldalon is,u.is blogot is vezet itt az egyik srác ha jól tudom.
    nem vagyok benne biztos h egy oldalra gondoltunk. nem a strate.y!

  6. #866
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Sziasztok, lenne egy kérdésem, picit ideges vagyok hogy kiestem nyugtassatok meg hogy rosszul vagy jól csináltam.

    180as turbo SNG nekem M=2,5 SB vagyok a BB a Bstack vagy 25Mel. Mindenki dob hozzám, én meg standard rátolom 10-6al, jó ez a move itt? Természetesen A10nála és kapásból megadja, nem gyorsultam le.

    Szerintem kb. 30%rangeel adhatja itt meg max. 70szer nyerek 2300at és nagyjából 20 szor bukok 6ezret 10 szer meg nyerek 14et.

    Ez elég profitábilisnak tűnik nekem, talán túl szépnek is, van valahol hiba ebben a számításban? 30%range azért szerintem elég korrekt itt...

    Annyi még hogy 4 emberre volt a bubble, ezért is fájt picit, bankrollmanagementet felrúgva picit nagyobb buyinű verseny volt.

  7. #867
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem vagyok benne biztos h egy oldalra gondoltunk. nem a strate.y!
    Tudom melyik oldalra gondoltál.Itt blogol az oldalon.

  8. #868
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom melyik oldalra gondoltál.Itt blogol az oldalon.
    értem. hát remélem olvassa amit írtam, mert szerintem egy idióta. arról nem is beszélve, hogy az milyen stratégia ahol 6maxon utg open limpel?!

  9. #869
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    felléptem FTP FR turbón 11$ról 22re, eddig jól indul.
    Sőt, jelentem nagyon úgy tűnik, hogy tök ugyanaz az idióta játék megy.
    pár gyöngyszem tegnapról, hogy kiktől kapok ki:

    - submitted 04-16-2011 - 05:21 am - Poker Hand Replays

    Hero (KK - Big Blind) wins - three of a kind, kings wins over ace king high - submitted 04-16-2011 - 05:23 am - Poker Hand Replays

    - submitted 04-16-2011 - 05:24 am - Poker Hand Replays
    minraise call, majd bet call

    Hero (KK - UTG) loses - three of a kind, threes wins over two pair, kings and threes - submitted 04-16-2011 - 05:26 am - Poker Hand Replays
    érezte, és azt is hogy ez 2x check, nem javulják le

    dehogy legyen kérdés is, az egyik legnagyobb nyerő az oldalon:
    Hero (A8 - Middle Position) loses - four of a kind, sixes wins over a pair of sixes - submitted 04-16-2011 - 05:17 am - Poker Hand Replays
    bár ezen elgondolkodtam, azért 99 aqsel én is adnám...

  10. #870
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    227

    Alapbeállítás

    Idézet Péé13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Ez elég profitábilisnak tűnik nekem, talán túl szépnek is, van valahol hiba ebben a számításban? 30%range azért szerintem elég korrekt itt...
    Nyilván itt már any2 pushon kell legyél, és minden nyíló alkalmat lesni kell (már korábban) a lopásokra. Itt a számítást az keveri meg, hogy 10x akkora stacken ül a BB ráadásul lapot is talált, én ilyen pushoknál nagy stackből hajlamos vagyok nagyon lightan callozni, ez mondjuk nem tudom mennyire hiba. Előtte buktál flipet, hogy így leesett a stack?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •