Oldal: 56 / 102 ElsőElső ... 646545556575866 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 551 - 560 (1014) összesen
  1. #551
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hely
    FU UB!!!!!!
    Hozzászólások
    239

    Alapbeállítás

    Idézet xxx982 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egyik közkeletű összeesküvés-elmélet szerint az akció időzítése nem éppen véletlen: a nagy kaszinók jól lobbiztak a az amerikai adóhatóságnál, az IRS-nél és a kormánynál is, hogy az internetes szerencsejáték közeljövőben esedékes legalizálása után ők építhessék újra a birodalmat.

    By Nepszabadsag online
    Na a Wynn es a Pokerstars egyuttmukodese is eddig a percig tartott,ez tenyleg durva.

  2. #552
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Az én véleményem szerint: Mivel amerikába van a szerver így az le fog állni. Rövidesen. KB 12-24 óra telt el. Én még jósolok neki ugyan ennyit. És sehonnan nem lehet belépni. De ne legyen igazam.....
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  3. #553
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 04. 02.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Idézet TheElf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok olyan dolog van amit az USAban jó vásárolni, és sok szolgáltató kínál is amerikai postacímet, stb. bárkinek. Kombináld VPNnel, proxyval máris mindenki amerikainak gondol.

    A Poker kapcsán most már van olyan amit EUban jó megrendelni. Amerikai játékos majd keres magának olyan szolgáltatót aki ad neki magyar postacímet, magyar IP címet, szerez magyar bankkártyát (van rá megoldás) és játszik tovább. Vagy ha a magyar strapás majd szerez mexikóit, kanadait.

    EU mellett ugye ott a közelkelet, a távolkelet, ruszkik, Mexikó, Kanada, stb. nem lesz ez teljesen európai játék.

    A kérdés az, mennyire marad meg a bizalom az online poker iránt? Illetve akik eddig "trükköztek" a poker kapcsán (számla nélküli tranzakciókra használták a megbeszélt lefolyású partikat) azok etetik e tovább a póker termeket...
    És okirathamisítás, vagy azzal való visszaéléssel jól seggbecsinálnak a törvényszékiek. Remek ötlet tényleg, csak gondolkozni kéne.

  4. #554
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Idézet bullbalazs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És okirathamisítás, vagy azzal való visszaéléssel jól seggbecsinálnak a törvényszékiek. Remek ötlet tényleg, csak gondolkozni kéne.
    Ilyen helyeken az okirat hamisítás olyan mint itthon a vasárnapi rántott hús. Mármint az ekkora cégeknél.
    Utoljára módosítva: dj.reLax86 által: 2011. 04. 16. 11:48
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  5. #555
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 05.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Szegény amerikaiak. . . A többségük csak játszana egy jót ^^

  6. #556
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet dj.reLax86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az én véleményem szerint: Mivel amerikába van a szerver így az le fog állni. Rövidesen. KB 12-24 óra telt el. Én még jósolok neki ugyan ennyit. És sehonnan nem lehet belépni. De ne legyen igazam.....
    nem ott van nem?

  7. #557
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 05.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Szerintem külön van az eu-s szerver.

  8. #558
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hely
    FU UB!!!!!!
    Hozzászólások
    239

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem ott van nem?
    Johny ha ennyire biztos vagy a penzed biztonsagaban Starson,Tilten es akarsz is egy kis penzt szerezni epp most olvasom 2+2on hogy highstakes regek ajanljak hogy cserelnenek ugy hogy neked csak az osszeg 90%at kene odaadnod akar 5milla$ osszegig bezarolag,toled fugg mekkora..

  9. #559
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet wildchild eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Johny ha ennyire biztos vagy a penzed biztonsagaban Starson,Tilten es akarsz is egy kis penzt szerezni epp most olvasom 2+2on hogy highstakes regek ajanljak hogy cserelnenek ugy hogy neked csak az osszeg 90%at kene odaadnod akar 5milla$ osszegig bezarolag,toled fugg mekkora..
    köszönöm! küldök is neki 10$-t építsenek csak szépen BR-t haverom most írt msnen, hogy épp most chasoutolt és megjött neki minden.

  10. #560
    Tag rigopisti avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Hely
    Once upon a time...
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    én csak azt nem értem, mióta vagytok ilyen ku**a okosak???

    miből gondoljátok hogy világméretű összeesküvés van? szanaszét forgatják a bent lévő pénzünket? a 3 nagy terem leült és jól kitervelte ezt?

    a másik fele meg...easy van ott van a pénz, üzenetben megírta a jóságos FTP meg PS bácsi hogy nincs miért aggódni...

    FÁKKKK!! minden csak találgatás

    és ez a topik a legeslegjobb példa a hatalmas pánikkeltésre, amivel valaha is "személyesen" találkoztam.

    nekem sem 10Ft-om van FTP-n, igaz nem is tudnék belőle BMW M7-et venni. de akkor sem aggódom túl a dolgot. abból indulok ki, hogy FBI->amerika na meg hogy az FBI-os közleményben az userek azok, akiket kár ért. az FBI-nak meg azért merek hinni

    ui.: bocs a mérges hangnemért de ez hihetetlen mekkora pánikot tudtok gerjeszteni...

    Relax&Peace
    "Flops are like vagina's: the wetter they are the harder you hit em!"
    -----------------------------------------------------
    "Lehet itt ggúnyolodni a NL2-n, de egy NL2 reg boven( persze kimagaslo) ver sztem egy breakeven NL100-200 körüli játékost." - Trumann Show

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •