Oldal: 88 / 176 ElsőElső ... 3878868788899098138 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 871 - 880 (1755) összesen
Like Tree16Likes

Téma: SNG közösség topicja

  1. #871
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 17.
    Hely
    tata
    Hozzászólások
    292

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Az volna a kérdésem h table selectingre ki mit használ?a sharkscope erre a legjobb megoldás?nem vagyok jártas az ügyben, most néztem h van ilyen h "verseny nyitó" akkor ha előfizet az ember 500 keresés/nap-ra.Vagy van ennél jobb variáció (akár anyagilag, akár technikailag)?

  2. #872
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet thomas0318 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván itt már any2 pushon kell legyél, és minden nyíló alkalmat lesni kell (már korábban) a lopásokra. Itt a számítást az keveri meg, hogy 10x akkora stacken ül a BB ráadásul lapot is talált, én ilyen pushoknál nagy stackből hajlamos vagyok nagyon lightan callozni, ez mondjuk nem tudom mennyire hiba. Előtte buktál flipet, hogy így leesett a stack?
    Így van, előtte 2 kisebb kasszát buktam, mindenhol előnybe calloltam az SSt (1:3 és nagyobb arányokkal) és mindkétszer nem nekem csapták.

  3. #873
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Nyertem egy tiketet a buttle of planets promoban a Ps-en és olyan kérdésem lenne hogy fel kell használnom mindenképp abban a hónapban amikor nyertem,vagy lehet vele regelni a következő hónapi 50K 3x shootout versenyre is?

  4. #874
    Joc
    Joc nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 13.
    Hozzászólások
    313

    Alapbeállítás

    Mostanában 2 dolláros ST SNG-ket kezdtem el játszani a Full Tilten, az első pár száz egész jól ment (tudom hogy ennyi nem minta és nem lehet 16% ROI-t tartani hosszú távon). Eddig jelölgettem a nyerő embereket a limiten sharkscope meg topshark alapján. Voltak kellemes asztalok, de most az fbi akció után azt látom, hogy egyrészt sokkal lassabban telnek asztalok, másrészt szinte mindegyiken bent ül legalább két reg, de van amikor 4-5, esetenként 6 is. Kíváncsi vagyok, hogy más limiten illetve turbo sng-knél ti mit tapasztaltok.

    A másik, amit néztem, hogy FT-n sokkal rosszabb a játékos/asztal arány, vagyis kevesebb az egyasztalozó fish, mint PS-n. Úgyhogy lehet megyek PS-re sima turbokat játszani, bár az FT szoftverét jobban szeretem (mert pl. látni a lobbyban az induló asztaloknál, hogy mennyi reg ül bent), ST-t is megkedveltem, meg ugye a rakeback...
    "Az offsuit azért jó, mert abból kétféle flush is lehet..."

  5. #875
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Sittes111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Nyertem egy tiketet a buttle of planets promoban a Ps-en és olyan kérdésem lenne hogy fel kell használnom mindenképp abban a hónapban amikor nyertem,vagy lehet vele regelni a következő hónapi 50K 3x shootout versenyre is?
    Sztem csak az adott hónapban használhatod fel. De elvileg kiír mellé egy érvényességi dátumot is, ha megnézed a ticketek felsorolásánál.

  6. #876
    Fáradhatatlan grinder QQ-Gigolo-7 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Bodrogolaszi
    Hozzászólások
    894

    Alapbeállítás

    Pokerstarson mekkora a külömbség az 5 és a 3$-os SnG-k mezőnye között?
    Van akkora agyhalál 5$-on mint 3-on?

  7. #877
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet QQ-Gigolo-7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pokerstarson mekkora a külömbség az 5 és a 3$-os SnG-k mezőnye között?
    Van akkora agyhalál 5$-on mint 3-on?
    én annyit mondhatok h 5 dolláros mezőny abc pókerrel simán verhető szép roi-val.

  8. #878
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Idézet Joc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    . Voltak kellemes asztalok, de most az fbi akció után azt látom, hogy egyrészt sokkal lassabban telnek asztalok, másrészt szinte mindegyiken bent ül legalább két reg, de van amikor 4-5, esetenként 6 is. ...
    Szerintem nincs változás ;-)
    Előszőr 10 percet vártam, hogy be tudjak ülni ftpn egy olyan 22 dolcsis asztalra, ahol nincs 4-5 reg. Majd mivel ilyen nem volt, meguntam, beültem 11esre, lásd első kép. A 2. asztal már sokkal jobb lett. És úgy látom, a magasabb limiten játszó nyerők is azt tették amit én, azaz lejjebb mentek, lásd 3. kép. És tegyük hozzá, hogy a tourshark 1-2 hónapja nem frissül, azóta várhatóan mindenki felfelé ment...
    Azért így is sikerült nyernem, de kiváncsi vagyok milyen "várható ROI" változást okoz ez a sztori hosszútávon...
    Nekem pölö oda a reggeli játékom, néha ha korán keltem, a későn fekvő amcsi bukó fishekkel reggel jót játszottam...
    Csatolt képek Csatolt képek

  9. #879
    Joc
    Joc nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 13.
    Hozzászólások
    313

    Alapbeállítás

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nincs változás ;-)
    Előszőr 10 percet vártam, hogy be tudjak ülni ftpn egy olyan 22 dolcsis asztalra, ahol nincs 4-5 reg. Majd mivel ilyen nem volt, meguntam, beültem 11esre, lásd első kép. A 2. asztal már sokkal jobb lett. És úgy látom, a magasabb limiten játszó nyerők is azt tették amit én, azaz lejjebb mentek, lásd 3. kép. És tegyük hozzá, hogy a tourshark 1-2 hónapja nem frissül, azóta várhatóan mindenki felfelé ment...
    Azért így is sikerült nyernem, de kiváncsi vagyok milyen "várható ROI" változást okoz ez a sztori hosszútávon...
    Nekem pölö oda a reggeli játékom, néha ha korán keltem, a későn fekvő amcsi bukó fishekkel reggel jót játszottam...
    Amit írtam, az elsősorban ST-re vonatkozott, úgyhogy azt egyelőre abba is hagyom. Tegnap este sima turbo-t játszottam, ott több az asztal és úgy tűnik első blikkre, hogy hígabb a mezőny is. A reggeli/délelőtti játék nálam is ugrott FT-n, mivel ilyenkor több az asztal, mint a játékos...

    Először arra gondoltam, hogy megyek PS-re turbot játszani, de ha boldogulok FT-n a sima turboval, akkor maradok ott a rakeback meg a nekem jobban tetsző software miatt.

    Az nekem is feltűnt, hogy a topsharkon nem frissülnek az eredményeim, aszerint vesztő vagyok, pedig a valóságban - igaz marginális mintán - 15% körüli roim volt (masszívan EV fölött futottam).
    "Az offsuit azért jó, mert abból kétféle flush is lehet..."

  10. #880
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Joc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mostanában 2 dolláros ST SNG-ket kezdtem el játszani a Full Tilten, az első pár száz egész jól ment (tudom hogy ennyi nem minta és nem lehet 16% ROI-t tartani hosszú távon). Eddig jelölgettem a nyerő embereket a limiten sharkscope meg topshark alapján. Voltak kellemes asztalok, de most az fbi akció után azt látom, hogy egyrészt sokkal lassabban telnek asztalok, másrészt szinte mindegyiken bent ül legalább két reg, de van amikor 4-5, esetenként 6 is. Kíváncsi vagyok, hogy más limiten illetve turbo sng-knél ti mit tapasztaltok.

    A másik, amit néztem, hogy FT-n sokkal rosszabb a játékos/asztal arány, vagyis kevesebb az egyasztalozó fish, mint PS-n. Úgyhogy lehet megyek PS-re sima turbokat játszani, bár az FT szoftverét jobban szeretem (mert pl. látni a lobbyban az induló asztaloknál, hogy mennyi reg ül bent), ST-t is megkedveltem, meg ugye a rakeback...
    Játszál késő este/kora éjszaka, amikor az európai fishek vannak. Még játszhatsz délelőtt is, akkor az orosz fishekkel kell megküzdened (nagyon fogalmatlanok). Déltől 7-ig kerüld el a termet egyelőre.
    Találkozunk az asztaloknál.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •