Oldal: 40 / 60 ElsőElső ... 30383940414250 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 391 - 400 (595) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Bankkártyák online pókerhez

  1. #391
    Lelkes újonc Mriya avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    Ha már az Unicredit szóba került:
    az itt lévő Visa Classiccal kapcsolatban van-e bármilyen korlátozás ami esetleg az online pókeres tranzakciókat negatívan érintheti, vagy ugyanolyan jó mint pl. a Raiffeisenes?

    Köszi a választ (jó lenne ha holnapig tudna valaki erre válaszolni)
    A sikernek ára van, nem titka...

  2. #392
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás Visa

    Sziasztok!

    Szeretnék ki venni pénzt a FTP-ről Visa kártyámmal, ezzel a kártyával már többször fizettem is be./így elvileg ki vételnek is működni kellene/
    De a FTP azt mondja a bankom nem engedni a CTF műveletet, de könyörgöm a kifizetési módoknál legelöl van a VISA kifizetés még a kártyaszámom is látszik...

    Szóval nem tudom mi a probléma? Valakinek volt már ilyen baja?Vagy csak időt akarják húzni....

  3. #393
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás neteller

    usd s kártyám van tudok mellé euróst társítani?

  4. #394
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Nekem OTP-s VISA Electron kártyám van. Eredetileg ez egy junior számla volt, és úgy lett "felupdatelve". Az lenne a kérdésem, hogy offline vásárlás esetén van-e valamilyen limit? 100K felett akarok költeni, és OTP weboldalán azt írják, hogy :

    "Vásárlási limit (Ft/nap): fedezetig, de az ügyfél bármilyen, 50000 Ft - teljes fedezet közti limitet beállíthat (10000 Ft-os lépésekben)"

    Ez mit jelent? A beállíthat, az hogyan értendő? Ezt az OTP-ben kell ledumálni, hogy én tudjak nagyobb összeget is felhasználni vásárláskor?

  5. #395
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    iPoker network
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem OTP-s VISA Electron kártyám van. Eredetileg ez egy junior számla volt, és úgy lett "felupdatelve". Az lenne a kérdésem, hogy offline vásárlás esetén van-e valamilyen limit? 100K felett akarok költeni, és OTP weboldalán azt írják, hogy :

    "Vásárlási limit (Ft/nap): fedezetig, de az ügyfél bármilyen, 50000 Ft - teljes fedezet közti limitet beállíthat (10000 Ft-os lépésekben)"

    Ez mit jelent? A beállíthat, az hogyan értendő? Ezt az OTP-ben kell ledumálni, hogy én tudjak nagyobb összeget is felhasználni vásárláskor?
    Nem.
    Vásárlási limit: fedezetig, tehát alapból annyit költhetsz amennyi a számlán van! Viszont ezt megváltoztathatod és beállíthatod, hogy ez az összeg max mennyi legyen.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  6. #396
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem OTP-s VISA Electron kártyám van. Eredetileg ez egy junior számla volt, és úgy lett "felupdatelve". Az lenne a kérdésem, hogy offline vásárlás esetén van-e valamilyen limit? 100K felett akarok költeni, és OTP weboldalán azt írják, hogy :

    "Vásárlási limit (Ft/nap): fedezetig, de az ügyfél bármilyen, 50000 Ft - teljes fedezet közti limitet beállíthat (10000 Ft-os lépésekben)"

    Ez mit jelent? A beállíthat, az hogyan értendő? Ezt az OTP-ben kell ledumálni, hogy én tudjak nagyobb összeget is felhasználni vásárláskor?
    Ez azt jelenti, hogy alapból 50.000 Ft,- / nap van beállítva vásárlási és kp felvételi limitnek. Ezt Te bármikor módosíthatod bármelyik OTP-ben, vagy Internetbankon keresztül.
    Én is azt szoktam, hogy ha tudok előre magasabb összegű vásárlásról, akkor átállítom, utána pedig vissza 50.000-re, jobb a biztonság...

  7. #397
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    iPoker network
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet Mezo_gsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez azt jelenti, hogy alapból 50.000 Ft,- / nap van beállítva vásárlási és kp felvételi limitnek
    Dehogy. Ott van, hogy FEDEZETIG! utána vessző az ügyfél beállíthat 50k és teljes fedezett közötti összeget. Álltalában a vásárlási limit default nincs korlátozva.
    No offense, de komolyan nem értem ezen mit nem lehet értelmezni.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #398
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet muntib eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dehogy. Ott van, hogy FEDEZETIG! utána vessző az ügyfél beállíthat 50k és teljes fedezett közötti összeget. Álltalában a vásárlási limit default nincs korlátozva.
    No offense, de komolyan nem értem ezen mit nem lehet értelmezni.
    OMG. Kösz, így utólag figyelmesen olvasva tényleg egyértelmű. bal**** vagyok

  9. #399
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hely
    Ujkigyos
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás Kifizetés

    Sziasztok.

    Ha letiltott kártyára kérek kifizetést, azt megkapom szerintetek?
    William Hill-ról kérnémki az összeget.

    Köszi...

  10. #400
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 05. 29.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Idézet TomTom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Ha letiltott kártyára kérek kifizetést, azt megkapom szerintetek?
    William Hill-ról kérnémki az összeget.

    Köszi...
    Nem bankkártyára utal senki, hanem a bankkártyát kiadó bankban nyitott számládra!
    A válasz tehát igen.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •