Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (52) összesen
  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    664

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bár igazából szerintem az ő feladatuk lenne, hogy megnyugtassák a játékosokat, hogy minden rendben....
    Akkor már csak egy kérdés: Miért kellene az utca emberének egy olyan cégnek hinnie, ahol a managementet éppen csaláson érte az FBI?

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet olegg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor már csak egy kérdés: Miért kellene az utca emberének egy olyan cégnek hinnie, ahol a managementet éppen csaláson érte az FBI?
    Miért választjuk meg a Parlamentet, amikor tudjuk, hogy mindenki egy hazug csaló?

    Költői kérdés volt, nehogy elkezdjünk itt politizálni.

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 27.
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    Ez meg mi a szösz?

    Interjú? Sajtóközlemény? Fizetett hirdetés?

    Válaszolt valaki a kérdésekre, vagy fórumokat böngésztetek?
    Ha előbbi, akkor kicsoda? Ha utóbbi, akkor forrás?

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 20.
    Hely
    Nagykovácsi
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    Idézet Ndaniel_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "
    hát gyerekek ez nagy szopás....
    Nekik igen, de a vasárnapi asztalokat (mid-high stakes) elnézve ez nekünk csak jó

    El kell ismerni, hogy több száz olyan játékos van odaát, amiből nálunk egy-kettő...

  5. #15
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet iszike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egy par honapja amerikaban elo,magyar jatekos vagyok.volt par szaz dollarom az ftp-n,ps-en egyarant.mikroteten probalgattam epiteni egy bankrollt .nagyon elszomorit az egesz.nem is ertem,washington allamban legalizaltak az online pokert par hete,erre most megis beutott a krach.az hogy rovid tavon nem varhato,hogy ujra jatszhassak ezeken az oldalakon mit jelent?par honap?fel ev?par ev?
    es valamilyen idegen csatornan keresztul nem lehetne rakapcsolni a site-okra.mintha nem egybol a pokeroldalra lepnek be,hanem valami teljesen masra es onnet mennek mondjuk a starsra?(mert egyszeuen hiaba vagyok magyarkent regisztralva,magyar lakcimmel,nem enged jatszani.csak jatekpenzen.azon meg jatszon az a bananfarol lecsalogatott cigo b.ob.ma.)a fulltiltnek teljesen rotty?haat egy kicsit lehet sokat kerdeztem,de nagyon melbevagott ez az egesz cirkusz.koszonom elore is ,ha segit valaki.
    ha van magyar cimed és reged, akkor "csak" egy VPN szolgáltatást kell igénybe venned, aztán választhatsz is, hogy épp melyik ország IPjéről akarsz játszani

    jav: minek irkálok, ha nem látok a gőztől de jóra gondoltam. kijavitottam...
    Utoljára módosítva: TheStig által: 2011. 04. 18. 21:38
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet iszike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egy par honapja amerikaban elo,magyar jatekos vagyok.volt par szaz dollarom az ftp-n,ps-en egyarant.mikroteten probalgattam epiteni egy bankrollt .nagyon elszomorit az egesz.nem is ertem,washington allamban legalizaltak az online pokert par hete,erre most megis beutott a krach.az hogy rovid tavon nem varhato,hogy ujra jatszhassak ezeken az oldalakon mit jelent?par honap?fel ev?par ev?
    es valamilyen idegen csatornan keresztul nem lehetne rakapcsolni a site-okra.mintha nem egybol a pokeroldalra lepnek be,hanem valami teljesen masra es onnet mennek mondjuk a starsra?(mert egyszeuen hiaba vagyok magyarkent regisztralva,magyar lakcimmel,nem enged jatszani.csak jatekpenzen.azon meg jatszon az a bananfarol lecsalogatott cigo b.ob.ma.)a fulltiltnek teljesen rotty?haat egy kicsit lehet sokat kerdeztem,de nagyon melbevagott ez az egesz cirkusz.koszonom elore is ,ha segit valaki.
    Én még nem használtam VPN-t de ha magyar állampolgárként játszhatnál,csak az amerikai IP miatt nem tudsz akkor ez egy megoldás lehet.

    Hide My Ass! Pro VPN Tunnel - VPN servers world-wide
    OpenVPN - Open Source VPN
    Unblock VOIP, annonymous surfing, Unrestricted access in UAE, Dubai, Cheap Personal vpn services! - VPNGates.com

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 20.
    Hely
    Nagykovácsi
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    Ez így nagyon szép, de eléggé ellentmond ennek az alábbi cikk:

    Poker programming takes hit after FBI's crackdown on sites - USATODAY.com

    idézet:

    "The FBI said it also seized five Internet http://www.pokerakademia.com names used by the companies to host their poker games and issued restraining orders against 75 bank accounts in 14 countries used to process payments."

    Persze lehet hogy rosszul értelmezem a restraining order fogalmát...

  8. #18
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet Poszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez így nagyon szép, de eléggé ellentmond ennek az alábbi cikk:

    Poker programming takes hit after FBI's crackdown on sites - USATODAY.com

    idézet:

    "The FBI said it also seized five Internet http://www.pokerakademia.com names used by the companies to host their poker games and issued restraining orders against 75 bank accounts in 14 countries used to process payments."

    Persze lehet hogy rosszul értelmezem a restraining order fogalmát...
    ettől nem kell félned. más ország dolgaihoz fbi nem nyúlhat

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 15.
    Hozzászólások
    127

    Alapbeállítás

    Idézet Poszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekik igen, de a vasárnapi asztalokat (mid-high stakes) elnézve ez nekünk csak jó

    El kell ismerni, hogy több száz olyan játékos van odaát, amiből nálunk egy-kettő...
    ez igaz én is felhívtam erre a kollégák figyelmét, csak legalább annyi van játékos is otthon marad ezáltal...plusz a garantált nyereményalap eléggé bánja ezt

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet olegg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor már csak egy kérdés: Miért kellene az utca emberének egy olyan cégnek hinnie, ahol a managementet éppen csaláson érte az FBI?
    Tudtommal minden terem szívesen adózott volna a profitja után, csak valakinek a lobbyja erősebb volt és megpróbálták 2006-ban ellehetetleníteni az online termek működését. Mindig két fél tartozik az ilyenhez.

    Idézet pot+us eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez meg mi a szösz?

    Interjú? Sajtóközlemény? Fizetett hirdetés?

    Válaszolt valaki a kérdésekre, vagy fórumokat böngésztetek?
    Ha előbbi, akkor kicsoda? Ha utóbbi, akkor forrás?
    Maradjunk annyiban, hogy füles. Hivatalos állásfoglalás a hét második felében, legkésőbb jövő héten várható.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •