Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (52) összesen
  1. #41
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Péé13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Céges környezetben a VPN kapcsolat arra jó hogy otthonról tudj dolgozni. kifejtve. A VPn kapcsolatommal be tudok otthoni DSLről jelentkezni a cég hálózatába, és úgy tudom azt használni mintha az irodában ülnék. Egy totál biztonságos csatornát hoz létre otthon és cég között. A gépemnek két Ipje lesz, kifelé a céges hálózatnak, azaz a cégnek a kifelé menő Ipje látszik. Jártam már úgy hogy otthonról dolgoztam, VPnről, de kellett valami nettelerről, bejelentkeztem oda, ezek meg kapásból tiltották a accomat, hiszen úgy látták mintha Németországból jelentkeztem volna be, holott én magyar vagyok.

    Ugyanez működik országok között is, bár ezeket nem ismerem, de hasonló elven működhetnek, felépítesz egy biztonságos csatornát egy másik országgal, és a kifelé menet úgylátszódik mintha te dzsibutiból neteznél holott a vegasi kéglidben ücsörögsz. Ez ellen pedig nem tudnak semmit tenni, hiszen usából csak egy csatorna látszódik a világ akármelyik országába, ezt pedig nem tilthatja senki, hogy onnan meg mit csinálsz... Svájcba vannak ilyen exclusive VPN szolgáltatók akik virtaul pcket adnak nagyon secure belépéssel, így nem kell a gépeden tárolnod az adatokat, hanem be vpnezel a világ bármely pontjáról a svájci bankodba és dolgozol, amint befejezted pedig bontod a kapcsolatot. Mivel ugrókódos a token és gondolom ez a minimál titkosítás sok egyéb mellett, elég nehéz bármit kezdeni a dologgal, hiszen amig nálad van a cucc, nehéz törni a dolgot.
    csak a pontosság kedvéért a 2 ip-d van az azért nem teljesne igaz, egy sima router mögött is külön belső és külső IP-d van.

    az meg hogy "ugrókódos" a beléptetés, semmit nem változtat azon, hogy mennyire nehéz visszatrackelni, hogy hol vagy, mert 2 teljesen független dolog

    a lényeg viszont okés, vpn-el kb. simán ki lehet játszani, de valami nagoyn stabil vpn kell hozzá, mert ha naponta 3x váltasz országot az kicsit gyanús
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #42
    Tag babyonboard avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 25.
    Hely
    two gapper town
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás

    amikor a Washington államban élőket kitiltották a psről, ez a téma(vpn) több helyen is komolyan felmerült, pl:

    http://forumserver.twoplustwo.com/57...ington-888752/
    wp/100 down-->bb/100 up

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet Dr. Kotász eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor szerintem ne adj tanácsot olyanban amihez...
    azt elfelejtetted mondani neki, hogy ahhoz hogy be tudjon vpnezni egy gépre ahhoz mindenféle jogosultságokra van szükség, a másik oldalon is kell beállítgatni dolgokat és persze annak a gépnek mindig futnia kell. Tehát csak annyi a dolga, hogy kifut valahová az usán kívül, csinál egy gépet beállít mindent ami a vpn-hez kell, feltelepíti a ps klienst hazafut az usába és már játszhat is.
    persze mehet ez vnc-vel is, csak akkor ugyanazokra a beállításokra van szükség.
    ja és ha mindezt megtetted, akkor már csak annyi lesz a probléma, hogy minden leosztásban sitout leszel a timeout miatt.
    Pontosan azért írtam hogy ez megoldás LEHET,mert még nem használtam,nem is értek hozzá,de volt már erről szó itt régebben és ez működőképes dolognak tűnik.
    Nem isteni kinyilatkoztatást tettem csak segíteni próbálok ötletekkel,ami ha nem is jó akkor vannak itt páran hozzáértők akik kijavítanak.
    A többiek reakciójából ítélve te sem vagy otthon a témában,mégis határozottan kijelented hogy ez meg az van.
    Én személy szerint azt várom el másoktól amit magamtól is.

    Üdv!

  4. #44
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 04.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    És akkor hamis személyazonossággal fogják tolni vpn-ről?

    Az átlag fish, vagy gyenge regulár talán még elintézne egy vpn-t, de azt nem tudom, hogy honnan fog szerezni európai személyazonosságot?

  5. #45
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet apro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És akkor hamis személyazonossággal fogják tolni vpn-ről?

    Az átlag fish, vagy gyenge regulár talán még elintézne egy vpn-t, de azt nem tudom, hogy honnan fog szerezni európai személyazonosságot?
    sokkal inkább kanadait / mexikóit fog ha akar
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #46
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Én még a krach kitörése előtt vettem le lét, de még semmi sem jött.
    Nagyon remélem, hogy a "füles" igazat mond, és csak feltorlódtak a kifizetési kérelmek.

    Bár én is erre hivatkoznék. Bízom benne, hogy nem válik playmoney-é a lóvém.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  7. #47
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    stars irta:

    Hello xxxx,

    Thank you for your email.

    Unfortunately we are dealing with an unprecedented volume of cashout requests. This has delayed cashout processing for many of our players. Your cashout is currently still pending processing. We are working through the backlog of cashout requests and your cashout will be sent for processing just as soon as possible. We are sorry for any inconvenience this may be causing you.

    If you have any further queries, please do not hesitate in contacting us again.

    Regards,
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  8. #48
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak a pontosság kedvéért a 2 ip-d van az azért nem teljesne igaz, egy sima router mögött is külön belső és külső IP-d van.

    az meg hogy "ugrókódos" a beléptetés, semmit nem változtat azon, hogy mennyire nehéz visszatrackelni, hogy hol vagy, mert 2 teljesen független dolog

    a lényeg viszont okés, vpn-el kb. simán ki lehet játszani, de valami nagoyn stabil vpn kell hozzá, mert ha naponta 3x váltasz országot az kicsit gyanús
    Mondatszerkesztésemen van mit javítani elég félreérthetően fogalmaztam igen. De a lényeg sima. Pont egy ilyen bizniszen gondolkodtam el a mai nap, csinálni egy virtual pc farmot, és mindenkinek személyre szabott virtual pcket bérbe adni... (igazából az első gondolatom a céges vmek bérbe adása volt , kb. csak így érné meg) azt hiszem ezt gyorsba összerántva lehetne kaszálni...

  9. #49
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 20.
    Hely
    Nagykovácsi
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    BREAKING:

    2 cashout request-em közül egy max VISA-s úgy tűnik átment (még nem jött meg de nem pending már). Ez nagyon jó hír - másnak is ment már át nagyobb összeg?

  10. #50
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Mondatszerkesztésemen van mit javítani elég félreérthetően fogalmaztam igen. De a lényeg sima. Pont egy ilyen bizniszen gondolkodtam el a mai nap, csinálni egy virtual pc farmot, és mindenkinek személyre szabott virtual pcket bérbe adni... (igazából az első gondolatom a céges vmek bérbe adása volt , kb. csak így érné meg) azt hiszem ezt gyorsba összerántva lehetne kaszálni...


    Hello

    Ne dobálózz ien ötletekkel,mert most nekem is ez ugrott be.Csak én már az "Ausztrál" csákó ötletével kiegészítve és az összes poker teremmel szövetkezve gondoltam ki.
    Vajon hány milka dollárt szakítanák vele?
    Ja, és direkt amcsikra szakosodnák.

    A viccet félre téve, szerintem minden amcsi játékos ezzel fogja nyomni.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •